שאלת השאלות -זוגיות וילדים

בהחלט בחירה לגיטימית.

בהחלט יש לך מקום כאן איתנו. למרות שאני נמצאת במקום אחר(את זה רואים מהחתימה שלי). כל אדם שמעוניין לדבר על זוגיות כאן המקום שלו בינינו.

גידול ילדים

איך מסתדרים? מסתדרים! יש ברירה? ולענייננו כשהילדים היו קטנים או לפחות שהבכורה היתה קטנה הכל נפל עלי אחר כך באו עוד שניים ברצף והמצב אילץ אותו להשתתף (לחץ פיזי מתון מצידי) חלוקת המטלות היא נהדרת (מבחינתו) אני עושה איתם כמעט הכל באשמתי כמובן.... בחינוך הילדים הדעות אמנם חלוקות אבל אנחנו מפגינים חזית אחידה - פשוט חייבים. לגבי הזוגיות כשבכורה נולדה נולדו גם בעיות חדשות בזוגיות אבל במשך השנים (15) כל דבר נופל בסוף לנישה הנכונה בעיות תמיד יש ותמיד יהיו הרי אנחנו שני אנשים שונים וזה בכלל לא קשור לילדים.

SweetHoney

New member
תשובה של אמא לפני השינה../images/Emo1.gif

אצלינו זה עובד בשיתוף מלא, אנחנו חברים מאוד טובים וחשוב לנו לחלוק את הנטל... הילדה שלנו רק בת שנה וחמישה חודשים, כך שבנוגע לחינוך עדיין לא היו חילוקי דיעות עדיין. אנחנו בד"כ יושבים ודנים בדברים שמשמעותיים לנו ומחליטים יחד - כך שבפני הילדה (והבאים אחריה, בעזרת ה') תמיד תהיה חזית אחת. הזוגיות שלנו קיבלה פן נוסף, שזה ההורות וכל מה שכרוך בכך... אבל אנחנו עושים את כל המאמצים לשמור על הגחלת. לדוגמא: בחורף (אחרי שהילדה הולכת לישון) אנחנו עושים "פיקניק" ליד האח, רואים סרט, מנשנשים ומסיימים ב"קינוח". או שאנחנו מבשלים ארוחות רומנטיות אחד לשניה..... ועוד אלף ואחד רעיונות. זוגיות והורות יכולים להוביל בלי בעיה לחיי שיגרה משעממים ומתסכלים, שזה גורם לבעיות אחרות... אז אנחנו עובדים על זה - רוצים גם לטייל בגיל שמונים יד ביד בפארק.

SweetHoney

New member
../images/Emo51.gifהלוואי שלכולם תהיה כזו זוגיות

ושלא תביני לא נכון, גם אצלינו יש תקופות טובות יותר וטובות פחות... רק שאנחנו באמת עושים את כל המאמצים שהזוגיות לא תדעך. זוגיות טובה זה לא מובן מאליו וכמו שכתבתי כאן כבר פעם אחת - זוגיות זו אומנות, היא דורשת הרבה עבודה ואם מתמידים אפשר להנות מיצירה מופלאה! אנחנו גם הגענו לזוגיות הזו שבעים מהרווקות (30), אחרי התנסויות שונות במערכות יחסים ואסור לשכוח שהיינו חברים אפלטונים מאוד טובים כך שהכרנו אחד את השני (אכויות ומגרעות)...

ואצלנו

יש חלוקה במטלות. יש עזרה הדדית והתחשבות. יש חילוקי דעות בחינוך אבל לא מהותיים ומתפשרים כשלילדים מציגים חזית אחידה. הלוואי ובכל התחומים נסתדר כמו בתחום הזה...

יעלעל

New member
זוגיות וילדים

מאחר והבכור שלנו כבר בן 15 אז אנחנו כבר 25 שנה בזוגיות עם ילדים. לא קל. מאוד קל לגלוש לחיים משמימים של ילדים וזהו. מאוד חשוב לשמור על הזוגיות לאורך גידול הילדים כדי שלא נשכח למה אנחנו חיים ביחד ולמה עשינו ילדים אחד עם השני... אז אצלינו יש חלוקת מטלות אבל אני יותר בבית אז אני יותר עם הילדים ביום יום. הוא מכין בבוקר את הסנדוויצ'ים לכולם (4 ילדים, הגדולים לוקחים 2) והוא עושה קניות ואם מגיע בזמן אז ארוחת ערב מקלחות וסיפור ערב - עליו. הוא עוזר לילדים עם שיעורים כשצריך ועוד כל מני מטלות. הכל כמובן תלוי בשעת ההגעה. לא תמיד קל אבל סביר בהחלט. זוגיות, אני יותר יוזמת ממנו יציאות וחופשים. אבל הוא נענה לכל גחמה כמעט. לשנינו חשוב מאוד לבלות זמן ביחד ואנחנו משתדלים לבלות מדי פעם בוקר פנוי ביחד. מדי פעם ארוחת ערב ביחד. לפחות פעם בשנה נופש זוגי (משתדלים יותר, אבל לא תמיד מסתדר). לגבי החזית האחידה, זה לא כל כך הולך תמיד. אני יותר רכה ומבינה הוא יותר קשוח. יש חילוקי דעות על דרך החינוך והילדים מרגישים. ואגב נופש זוגי, למי שיכול, יש לנו פטנט אדיר. ההורים שלי באים לשמור על הילדים שלנו מדי פעם. הבית שלהם מתפנה. אנחנו נוסעים אליהם הביתה. מאפשר לנו לישון במקום אחר ולא לבזבז כסף. אנחנו הולכים למסעדה טובה אבל חוץ מזה נופש חסכוני מאוד. יעל

וואו שאלות קשות

החצי משקיע מאוד באבהות. אבל זה בשעות שהוא נמצא. הרבה שעות הוא לא נמצא. הוא הצד המפנק . החינוך זה הצד שלי. וגם המעורבות בבית הספר של הילד הגדול (שהוא בן 14) זה התפקיד. גם למצוא גן לקטנה ולהחליט ולהגיע לאספות הורים זה אני. מצד שני הוא זה שקם בלילה ומהרגע שהוא מגיע, הקטנה לא יורדת ממנו. אז כנראה שאנחנו איפהשהוא מאוזנים

למעלה