שאלת סקר לכבוד החג

טוטי30

New member
../images/Emo95.gif שאלת סקר לכבוד החג ../images/Emo95.gif

איך אתם הולכים לבלות את החג עם הקטנטנים?
פתאום אין את המטלות הרגילות של היומיום וכולם בבית יחד..
יום של חג, אווירה משפחתית, יציאה מהשיגרה...
אז איך אתם הולכים לבלות את החג עם הילדים?

מתרגשת

New member
אין לנו מושג אנחנו חדשים כל כך../images/Emo9.gif

נהיה אצל ההורים קצת ואולי אולי אולי ניסע לטייל איפה שהוא אם נוכל

dafgol

New member
נוסעים להתעלק על אחרים....../images/Emo8.gif

סוף סוף גולן יהיה בחופש מהיום בצהריים....אז היום בערב אנחנו אצל ההורים שלי..וכנראה גם מחר , ומתכננים לנסוע לדליית אל - כרמל גם מחר. שישי - עוד לא החלטנו ושבת אנחנו נוסעים לפגוש את שיר ( חבנוקי ) והחמישיה שלה בקיבוץ אצל ההורים שלה....וכמובן למנגל....יאמי יאמי... ויום ראשון...חוזרים כבר לשיגרה...... חג שמייח !!!!!

shirka

New member
בין כל ההתחיבויות לארוחות חג...

אולי נצליח לטייל קצת, אני נורא רוצה בישראל המיניטורית (לא זוכרת ת'שם הרישמי) אבא של נועה בחופש, אז מקוה שננצל כל רגע

טוטי30

New member
אנחנו מתכוונים להינות מהזמן יחד

ביומיום, השיגרה לא מאפשרת לנו לבלות כמשפחה, וכשמגיע חג כזה ומתיישב לנו על הברכיים - אנחנו מאמצים חזק. כמו שאתם יודעים אנחנו לא בארץ כרגע, אבל כל המפשחה שלנו כן... בשבילי אלה הם הימים הכי קשים, החגים, ימי ההולדת, והחופשות. עכשיו יש לנו את רועי, וזה משנה את הכל. את החג הרציני הראשון שלנו אנחנו מתכוונים לבלות יחד. יחד. אולי נצא לטייל, אולי נלך לבריכה (אחלה שמש כאן), אולי סתם נפרוש שמיכה על הדשא ונשיר... אולי. נראה. מאחלת לכם חג מלא משפחה ו
ים

יש המון תוכניות.....

נסיעה לסבא רבא בערד נסיעה לדודה ברמת הגולן קניון (לקנות שער ומתנות אפיקומן....) אולי לים (אם יהיה חם) כל יום משהו. הכיף הוא שעמית לא עובד ולומד עד יום חמישי הבא- אז יש לנו יחד שבוע וחצי.... איזה כיף!

dafdaf

New member
בתקווה שארד ירגיש טוב אז...

אנחנו מתכננים טיול לגני הבאהים בחיפה ובסופ"ש הבא עוד טיול לצפון הרחוק ועוד טיולים יותר קרובים באמצע..ככה שהתכנון הוא לטייל כמה שיותר (במידה ומזג האויר יאפשר זאת
)

cookie1

New member
עצם זה שאבא בבית

זה כבר בילוי נפלא אבל בטח לך לחברים, ניסע קצת להורים שלי (צפון). בקיצור יהיה כיף !

דלית 3

New member
אנחנו נוסעים לצפון עם עוד 5 משפחות

ל-3 ימים בצימרים בקיבוץ. זה כבר הפך למסורת של פסח ומאוד כייף כי יש המון ילדים (16) ובערך באותם גילאים. חוץ מזה נהיה עם אבא שסופסוף בחופש ואולי ניסע ברכבת לת"א לחנוך את הקו החדש מכ"ס. קודם ננוח מהסדר שהיה הערב אצלנו

למעלה