נטי בשער של מגזין BRANDO

YBNS

New member
../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif

YBNS

New member
../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif

דפנושית

New member
תודה רבה על כל התמונות!../images/Emo24.gif

אלה מ-MIRADAS ממש יפות. אלה מ-BRANDO מזעזעות להפליא (לדעתי, אל תצלבו אותי בבקשה). והתמונה של SEDAK גם נחמדה מאוד! שוב תודה!

YBNS

New member
תגידי יש לך מושג...

איפה אני משיג
סינגלים של שירים בודדים של נטי? כאילו מצאתי בכל מיני אתרים כל מיני גרסאות, והייתי רוצה להגדיל את האוסף. יש לך שמץ על מה אני מדבר?

דפנושית

New member
כן, יש לי שמץ על מה אתה מדבר...

גם אני פעם ניסיתי להשיג סינגלים (מקוריים), אך ללא הצלחה. חיפשתי באתרים נידחים, אבל כבר בקושי מוכרים, וגם שאלתי כמה מעריצים שהייתי מדברת איתם בזמנו במסנג'ר וכאלה, אבל לרוב אין יותר מעותק אחד... נראה לי שהניסיון שיניב הכי הברה הצלחות זה לשאול בכל מיני פורומים של נטליה... אם הייתי יודעת יותר מזה, הייתי עוזרת לך.

YBNS

New member
../images/Emo51.gif בכל זאת!!

האמת שמצאתי בeBay כמה, אז אולי אני אקנה משם..

תודה על התמונות אבל שחכת את התמונה הכי יפהההה

התמונה הזו כבר נשלחה להדפסה כתמונה על קנווס לחדר שליייייייי

../images/Emo31.gif

גם אני לא אהבתי את התמונות מברנדו (מן הסתם, אתם כבר מכירים אותי) ומה נסגר עם הלק השחור? היום הייתי מול המדף של סדאל בסופר, אבל היא לא מופיעה על אף אחד מהשמפואים תודה על העדכונים והתמונות! תמשיכו לכתוב

דפנושית

New member
קבל ../images/Emo45.gif ל-../images/Emo31.gif שלך!

לפחות מישהו כאן מבין אותי. וכן, היא לא מופיעה על אף אחד מהמוצרים... רק מפרסמת אותם... (?)

למעלה