השמינייה סיניור (שם זמני)

HenVeLo

New member
../images/Emo98.gifהשמינייה סיניור (שם זמני)

הם בני 15-אנחנו כבר לא. אם גם אתם בעונת הבגרויות, יודעים מה זה SIN וCOS, בקיצר בוגרים יותר... אז הגעתם לשמינייה הבוגרת. שלא יהיו אי-הבנות..אנחנו תומכים בשמינייה *סוגדים*. אז כל אחד שמעוניין\מעוניינת להצטרף לשמינייה הבוגרת או להציע שמות מקוריים לשמינייה ("השמינייה ______") מוזמן לשרשר! מי שרוצה להצטרף לשמינייה (יש לי הרגשה שזו תהיה אלפייה) שיכתוב ת'שם שלו, גיל, מומחיות (אמיתית או דימיונית) ובשביל הכיף -למה הוא צריך להיות בשמינייה..אממ.. אז שירשור נעים!

אני אני אני!!!!

אני אורטל בת 18 וחצי. מיכאל הוא בעלי וזהו נראה לי.. מיכאל הוא כל עולמי... אה אפשר לקרוא לנו השמיניסטים חחחחח או אם את מתעקשת אז "השמינייה הבוגרת" אני לא טובה בלהמציא שמות (אז זה בטוח לא יכלל במומחיות שלי). מומחיות? אממממ אני מומחית בלפתות בנים חחח סתם. אולי תוך כדי אני אדלה על עצמי משהו... מי יודע. בינתיים נשאיר את זה שמיכאל הוא בעלי וזהו...

HenVeLo

New member
אורטל-את המוזה שלי!!!

רציתי להגיד לך שגם מיכאל זה מומחיות ופתאום עלה לי רעיון..אלוהים ישמור...מטורף!!ענק!!! זה בשביל כל חברי הפורום השולט הזה! אנחנו יודעים איפה הסדרה מצולמת..לא זוכרת ת'שם של האולפנים. אז בחופש אפשר לעשות מפגש פורום כזה ולהיפגש באולפנים ולפגוש נחשי את מי? את מיכאל שלך ואת כל שאר השמיניה!!!! אני גאונה אני יודעת... מה את אומרת? מה אתם אומרים?????

שאת גאון.... אבל....

אני מתגייסת
אוווווווף אני רוצה לראות אותו..... אני לא אספיק כי אני מתגייסת באמצע יולי ויש לי בגרות חוזרת באנגלית ומתמטיקה..... אוווווווווווף

HenVeLo

New member
../images/Emo10.gif

טוב עד אז יש עוד זמן..אולי יהיה סיכוי...*אופטימית*

niromy

New member
השמיניסטים!!

חחח אהבתייי! אבל אורטל את כבר לא שמיניסטית מסוף השנה אני חושבת.. אווו חח

HenVeLo

New member
קודם כל שהאנשים יפגינו קצת התלהבות

ונוכחות... :-\

אני בת 18...

נכנסתי לפורום הזה במקרה כי היה קישור בפורום אחר.. ראיתי בנתיים 2 פרקים של השמיניה וזה אחלה סדרה שיוצא לי אני רואה

שלום את מזומנת להצטרף אלינו!!!

אני אורטל, בת 18 + אשתו של מיכאל... ספרי לנו על עצמך!

Super Chuly

New member
אני בפנים!

למרות שאני אמורה לדעת קוסינוס וסינוס, אני לא ממש יודעת... מקווה שזה לא יכשיל אותי
שם: ליהי (Vada) מומחיות: אנא אערף... רעיון מישהו? ואין לי מושג למה דווק א אני צריכה להיות בשמינייה... יש לי אייקיו גבוה (מהדיסקלציה), אם זה עוזר... Vada

ilei100

New member
מצטרף

אני יודע מזה קוסינוס וסינוס אני יהיה מומחה למחשבים

HenVeLo

New member
נכון לעכשיו:

יש לנו את: אורטל-אשתו הבלתי מעורערת של מיכאל! ilei100 (מה השם שלך?)-המומחה למחשבים! חן (אני)- כנראה מנהיגה... מה עם השאר? אל תישארו בחוץ!

ilei100

New member
אני ישאר בתור ilei

חסר עוד הרבה אולי כדאי לפתוח קומונה

HenVeLo

New member
בשעה טובה נפתחה הקומונה המבוקשת

אבל יש לי בעיה, איך לעזעזל כותבים הודעות?..מסך המנהלים הזה משגע אותי..

למעלה