סקר חדש

חן M

New member
../images/Emo98.gifסקר חדש

סקר חדש נוסף לפורום... שאלת הסקר היא: מהו העיסוי המועדף עליכם?... אתם יכולים לפרט בשרשור זה מדוע...

ננו9

New member
סחתיין על שם המשתמש

אחד הדיסקים האהובים עליי בכל הזמנים

Spiritualized

New member
הגבתי

וכאן אני גם אפרט... בהנחה שאני הולך לקבל טיפול אחד ולא סדרה, ובהנחה שזה הולך להיות ברמה הכי גבוהה שרק אפשר - הבחירה שלי תהיה תאילנדי. הסיבה פשוטה מאוד... אני אוהב עיסוי עמוק וחזק. רקמות עמוקות כמו שצריך אי אפשר לעשות לכל הגוף בטיפול אחד. תאילנדי לעומת זאת אפשר לעשות 4 שעות

חן M

New member
זהו מיתוס

עיסוי תאילנדי לא חייב להיות כואב הטכניקות הייחודיות של העיסוי התאילנדי מאפשרות למטפל לווסת את עוצמת הטיפול ע"י העברת המשקל לכאן או לכאן בהתאם לבקשת המטופל ולהרגשת המטפל. העיסוי התאילנדי מתבסס על שימוש במשקל גופו של המטפל לשם לחיצות,הנעות הגוף של המטופל ולעיסוי עצמו. דוקא ההרגשה לאחר העיסוי התאילנדי היא הרגשה של ריחוף ורוגע שקשה לתאר אך שוב בכדי לקבל טיפול כיפי שכזה המטפל אמור להיות רגיש וקשוב למטופל והמטופל אמור להיות נינוח ורגוע.

Spiritualized

New member
כמה סיבות למיתוס

התאילנדים לא מדברים בשפה שלנו לכן קשה להם להיות קשובים לגוף שלנו ולעיתים קרובות קורה שאדם נכנס לעיסוי תאילנדי בתאילנד ויוצא כואב,קרוע ומזועזע ולא מוכן בחיים שלו לשמוע יותר על עיסוי תאילנדי... בנוסף, בתאילנד יש יותר חאפרים ממעסים תאילנדיים אמיתיים(את העיסוי במסורתי לומדים בבית חולים במסגרת מאוד מקצועית) - ולתייר הפשוט אין שום כלי להבחין בין השניים... ודבר נוסף - התאילנדים רגילים לעשות עיסוי לתאילנדים...הגמישות של האדם המערבי הממוצע ,פחותה לעומת התאילנדי הממוצע, והיכולת שלנו לספוג מגע עמוק (וגם כאב) לעומת התאילנדים - היא גם פחותה... יש מספר תנועות ומניפולציות מהעיסוי התאילנדי שמורים בבתי ספר מכובדים בישראל בכוונה לא מלמדים את התלמידים בדיוק מהסיבה הזו - או שכן מלמדים אבל מתריעים שכדאי לבצע אותן אך ורק על מטופלים גמישים ואוהבי מגע עמוק.

Spiritualized

New member
לא רק

אפשר גם בתאילנד אבל רצוי במקומות רציניים ולא סתם בבתי מלון או על החוף, ורצוי לא להיות ביישן אם כואב לך

Spiritualized

New member
ואגב

כמעט כל מי שהיה אצלי בעיסוי תאילנדי והיה גם בתאילנד(בתאילנד - אבל בחופים...) אמר שאני עושה הרבה יותר טוב מכמה וכמה מעסים תאילנדיים שהוא ניסה בתאילנד... בקיצר, לא הייתי אישית בתאילנד אבל ממה שאני שומע וממה שמטופלים מספרים זה נשמע כאילו על החופים ובבתי מלון מסתובבים סתם תאילנדים שמאלתרים מסאג' וקוראים לזה עיסוי תאילנדי... על פי מה שהמורה שלי אומר,אלה שלמדו כמו שצריך את העיסוי המסורתי(למשל בבית החולים הישן של וואט-פו) , כמעט תמיד יטפלו אך ורק בבן מינם. עוד דרך לזהות חאפר: עיסוי תאילנדי מסורתי תמיד, אבל תמיד- יתחיל מהרגליים בשכיבה על הגב...

Spiritualized

New member
אגב...חן....

יש עוד כמה עשרות של שיטות עיסוי שלא הכנסת לסקר.... לומי לומי,צרפתי,איורוודי,עוצמת הרכות,לימפתי,שיטת אמה(בכיסא),אינטגרטיבי וכו......

uty76

New member
שיאצו כמובן!

שיאצו זה עיסוי?! : ) וברצינות, שיאצו נוגע במקום הכי עמוק אצל המטופל ויוצר קשר שאני לא מצליח להגיע אליו בשום עיסוי אחר.

למעלה