ריטושים רבותי ריטושים

shaked2010

New member
שוב...

חברה שלי ראתה את העגיל שעשיתם לי והיא רוצה גם :) אז.. אם אפשר לעשות עגיל באף על התמונה הזאת עגיל כמו שעשו לי.. חישוק.. אם אפשר שלא ממש יראה פוטושופ

shaked2010

New member
תודה..

היא לא אהבה ממש .. :/ יש מצב לעשות על התמונה הזאת..? בערך אותו דבר.. :)

ארטית

New member
בקשה לעוד תמונה היתה מספיקה

ואם כבר היא מבקרת את התמונה, אז ביקורת בונה... הסבירי מה לא היה לטעמה, ומדוע?

shaked2010

New member
אמממ..

תראי.. גם לי לא נעים לבקש שוב ושוב לרטש..ככה היא אמרה.. ואני לא שואלת למה כי אני אישית גם חושבת שזה לא יצא משהו.. אבל כשזה ריטוש בשבילי אני לא נותנת ביקורת ופשוט לא משתמשת בתמונה.. אני יודעת שיש אנשים ויש להם מה לעשות וזה.. אבל.. אין לי גם מה להגיד לחברה שלי היא בקשה שיעשו חדש.. :/

bireut

New member
זקוקה לריטוש בבקשה

היי,אני זקוקה בבקשה להחליק את הפצעים והקמטים של תמונה שאיפרתי וזה לתיק עבודות. אשמח בבקשה להחליק את הפנים.מי יכול לעזור לי? כי להעלות כאן את התמונה אי אפשר היא גדולה מידי. תודה

KzehavithK

New member
אפשר לקבל ריטוש?../images/Emo9.gif

היי חברים יקרים אני אשמח מאוד לעזרתיכם בריטוש קליל.. בתמונה הבאה .. .*להסיר את הנק' המעצבנות שנוצרו (ולא זה לא מהמצלמה זה המראה חחח) *אם יהיה אפשרי להסיר את היד והכבל מפריע בצד ימין של התמונה * ואת הבזק הפלאש אני אשמח שטשטשו אותו או בכלל להעלים אותו ובכלל אם יש עוד מקום לריטוש בתמונה אני אשמח מאוד.. אני סומכת עליכם ראיתי שיש פה אלופיםםםםםםםםםם אמיתיים!ואני לא משוחדת!
אני אודה מאוד לכל מי שיעזור

Shir136

New member
ריטוש בבקשה ../images/Emo13.gif *מצורף קישור*

אם אפשר בבקשה לרטש את התמונה הזו- להוריד את הפצעון בשפה התחתונה, לקצר קצת את האף
ולהחליק את הפנים קצת. אני נורא אודה למי שינסה. תודה מראש
*מצורף קישור כי התמונה גדולה מידי*

את האף לא הקטנתי

כי כל נסיון הקטנה היה פחות טוב מהמקור. (הזהרי, אם את מתכננת להקטין אותו בניתוח - זה יראה מכוער!) כדי להעלים את הפצעון, נעזרתי בכלי השכפול, ולהחליק - בכלי הblur. תכנה - gimp.

Shir136

New member
באמת ?

האמת היא שדי תכננתי לעשות את זה ..
אם זו לא טרחה גדולה מידי תוכל לעשות את זה למרות הכל? אני מעוניינת לראות כמה נורא זה יראה
וכמובן תודה על הריטוש, בדיוק מה שביקשתי
הפורום הזה אף פעם לא מאכזב.

למעלה