החברות הכי טובות.

מאוד מרגש לשמוע. כיף שיש כאלה חברות

כיף לשמוע שדברים כאלה קורים פה בפורום ותהני מכל רגע מהבגדים החדשים ותמשיכי לקבל מחמאות.

מתרגשת

New member
אוהבת אותך מיליונים../images/Emo25.gif

בשבילך... ובשביל כל החברות הנהדרות האלו מוכנה ללכת עד קצה העולם, ובחזרה.

אום בר

New member
../images/Emo25.gif מרגישה בדיוק ככה

את הרי יודעת שהייתי איתכן ברוחי... מתה לראות את התוצאות. אני הרגשתי ככה בברית של בר כשהיתה נוכחות מכובדת מאוד של "החבורה". ממש התרגשתי עד דמעות. התברכתי

ענתש

New member
רואים שאת מתרגשת...

זו היתה הברית של רועי מותק
ונשיקות לך. כמה חבל שלא באת. טוב, זו היתה כזו הצלחה שיהיה שידור חוזר.

1טלינה

New member
ענתש, שמחה בשבילך וכל הכבוד

לחברותייך ועל הפרגון שלך להן.

lulyK

New member
שמחה בשבילך/בשבילכן.

תתחדשי, נשמע שהיה לכן כייף.

איזה כיף שיש כאלה חברות

והכי כיף שהצליחו לשפר לך את הבטחון והמצב הנפשי, אין כמו להרגיש טוב עם עצמך לשיפור. האינטרנט הוא אכן מקום מפגש מענין ובמה לאנשים שלעולם לא היו נפגשים או מתחברים.

27חומד

New member
../images/Emo13.gif איזה כיף של הודעה!

ויש בי גם המון הזדהות לגבי המקום הלא צפוי הזה בו מצאתי לי חברות כ"כ טובות, שאני כ"כ אוהבת, בו אני מרגישה חלק מקבוצה-קהילה-בית שכזה. שיש פה לא מעט נשים שאני יודעת שכשארים את הטלפון, הן יהיו שם בשבילי. ונגה, כהרגלה מצחיקה וחכמה

טלישקה

New member
איזה הודעה מרגשת ואיזה חברות נפלאות

האמת שכבר אז בשירשור המקורי התרגשתי מההצעות שלהן, אין כמו חברות טובות

נייטי

New member
מרגש, מרגש, מרגש

כיף לך על הקניות, כיף לך על הסטיילינג, כיף לך על חברות כ"כ נפלאות ולי כיף לשמוע שלך היה כיף. וגם ממליצה לך לנסות את הג'ינסים של ML. אני חשבתי שבחיים לא אלבש ג'ינס כי זה לא יאה לגודלם של האחוריים שלי אבל במתאים לי יש באמת אחלה בחלה של ג'ינסים. קניתי לפני כחודש. בלי בכלל לראות אני מנחשת שהג'ינס 'ילכו' יופי עם המשקפיים של ארוקה ועם העקב האדום מאוד. אהההה ועם בשופינג עסקינן, אז רק שתדעי שקניתי את הכיסא הפושטי של טריומף. מחר מתקינים.

למעלה