IP קבוע לא קיים?

IP קבוע לא קיים?

התקשרתי אתמול לשירות לקוחות לבדוק לגבי IP קבוע, ומסתבר ששירות זה ניתן רק ללקוחות עסקיים ורק בשעות מסויימות (דהיינו IP חצי קבוע). מוזר, או שמא זה כך בכל הספקיות?

coolman14

New member
באיזה ספקית אתה?

אני יודע בוודאות שחלק מהספקיות נותנות את השירות הזה בתשלום ....... גם ללקוחות פרטיים..

מוזר, היום דיברתי איתם בטלפון

והם אמרו שאין בעיה מה שכן שאלו אם אני רוצה את זה כדי לחבר מצלמה

N i X

New member
ב012 עולה 40 ש"ח

אבל אתה מקבל את זה רק עם חייגן למייטב הבנתי. משהו יודע אם יש אפשרות לרכוש IP קבוע אצל אחת הספקיות בלי חייגן?

כמה מוזר, היום דיברתי איתם

והם אמרו לי שהם נותנים רק ללקוחות עסקיים....... יש לי גם מנוי עסקי , והתשלום שהם הציעו עבור 4M כולל IP קבוע והכל(תשלום גם לספק וגם לבזק) 140 שקל.

drortes1

New member
יש גם בב"ל..

גם בבזק בינלאומי אתה יכול לקבל IP קבוע.. בתשלום , גם ללקוחות פרטיים. סופשבוע נעים.

יואי

New member
זה לא נכנס לאתר כי הכתובת היא...

dyndns.com. ראה מדריך כיצד להגדיר כתובת קבועה ללא ספק האינרטנט. מאמר IP קבוע ללא ספק אינטרנט שים לב שהמאמר יחסית ישן ומבנה האתר גם קצת השתנה. בעבר הראוטרים יכלו לעדכן את השרת, מנסיון יש עם זה קצת בעיות אז עדיף להתקין את תוכנת הסינכרון וזה פותר את הבעיה של עדכון כתובת ה-IP מול כתובת ה-DDNS.

N i X

New member
אתה יודע אולי אםאפשר לקבל קבוע גם עם MPLS?

או רק עם חייגן?

Freemee

New member
אני כבר זמן רב ב012

ויש לי אייפי קבוע. אני בלי חייגן בכבלים.

N i X

New member
זה לא IP קבוע...

לכל מי שמחובר בלי חייגן בMPLS יש כאילו "IP קבוע", שלא משתנה גם אחריי שאתה מכבה ומדליק את המודם. הבעיה מתחילה כשיש איזה גליצ' אצל HOT, ואז כולם מקבלים IP חדש דנדש. זה נכון שזה קורה רק איזה פעם בחודש-חודשיים, אבל עדיין.

coolman14

New member
ב014 וב012

כל מקום שיש כתובת ip קבועה זה מחייב חייגן, חיבור mpls בכבלים, זה כאילו ללא חייגן- אבל גם אם לא יקרה שום גליצ' בהוט כל 3 חודשים בעיקרון זה משתנה, וכל שכן אם יש גליצ' אז מחליף לך כתובת

למעלה