iriver ihp 120

kaminero

New member
iriver ihp 120

אני רוצה לקנות נגן mp3 מבוסס דיסק קשיח חשבתי על הipod אבל אחרי מה ששמעתי על הבטריה שלו אני התחרטתי
בנתיים נגן שנראה לי אחלה ושמעתי עליו דברים טובים הוא הiriver מה אתם אומרים עליו ואם יש מקום לקנות אותו בארץ חוץ מפה וגם אם יש לכם המלצות על נגנים אחרים תודה

thunder123

New member
IRIVER IHP120

(כבר כתבתי את זה בפורום אבל אני אכניס את ההודעה הזאת גם כאן...) לפני כמה זמן קיבלתי את ה IHP120 אחרי אותה התלבטות בין זה לבין ה IPOD ולאחר שראיתי והשתמשתי בשני המכשירים אין בכלל מה להשוות ה IRIVER לוקח בגדול.... אגב לגבי הגודל שניהם כמעט זהים בגודל ןבמשקל וה IHP120 נכנסלי לכל כיס מבלי בעיה... וחוץ מזה היה לי עד עכשיו מיני דיסק ואין מה להשוות בכלל לך על ה IHP120!! בגלל 10 סיבות כדאי לך לקנות את ה IHP120 ולא את ה IPOD 1. על הIPOD אי אפשר לאחסן מידע חוץ מקבצי מוזיקה. 2. כאשר אתה מעביר קובץ מוזיקה ל IPOD אתה לא יכול אחרי זה להעביר את הקובץ הזה למחשב אחר. 3. אין ב IPOD רדיו. 4. אין ב IPOD הקלטת קול (טייפ מנהלים) שעובד טוב מאוד ב IRIVER. 5. ל IRIVER יש שלט עם 4 שורות תצוגה מוארת!! 6. זמן בטריה.. הבטריה של ה IPOD היא קצרה ב 6 שעות מהבטריה של הIRIVER 7. השליטה בIRIVER נוחה ופשוטה והמסך גדול יותר.. 8. אפשר לפתוח קבצי טקסט ב IRIVER (אני לא משתמש בזה) 9. איכות הקול כמובן !!! הIRIVER מתעלה בכמה וכמה רמות על ה IPOD 10. עוצמה !!! ואגב כדאי מאוד לקנות אוזניות כיוון שהאוזניות שמקבלים עם שני המכשירים האלה הם על-הפנים... אני ממליץ בחום (ואלו גם האוזניות שלי יש) על ה KOSS PORTAPRO הסאונד פשוט מדהים והן נוחות להפליא... וכמובן יש לך אחריות לכל החיים !!! מקווה שעזרתי לך....

למעלה