LAP_BAND לעומת טבעת שוודית

shmeine

New member
LAP_BAND לעומת טבעת שוודית

דר´ סובחי- האם כמנתח אתה מעדיף את ה- lap-band ?? אם כן - למה? האם לטבעת השוודית יש חסרונות?/יותר בעיות? סתם יש איתה פחות נסיון? (אני עומדת לעבור את הניתוח עם השבדית ולכן מאוד מתענינת). חוץ מזה - האם יתכן שמנתח יבחר בטבעת מסויימת משיקולים כמו תגמול כספי מהחברה המייצרת על שימוש בטבעת שלה?? (אני יודעת שתשובה על השאלה הזו יכולה להיות בעייתית אז אתה לא חייב להגיב). תודה.

טבעות שונות

מזה שבע שנים אני משתמש בלפ בנד ומרוצה מהמוצר. טבעת זו נבדקה במחקרים רבים ואושרה ע"י FDA האמריקאי . איני משתמש בטבעת השוודית בשל דיווחים על ארוזיות באחוזים גבוהים . לכל מנתח יש את השיקולים לבחור בטבעת זו או אחרת

משה פ

New member
עדיף טבעת צרפתית

חרא של עם אבל טבעת מצוינת. לא שמעתי על בעיות של ארוזיה, וחוץ מזה שתופרים אותה גם בתפר אחד לקיבה, כך שסיכויי ההחלקה מאד נמוכים (בעל ניסיון).

נלי.

New member
בטח שלא שמעת על אירוזיה

הותק של הטבעת הצרפתית הוא סה"כ שנה וחצי זו טבעת חדשה. וכן כבר יש גם החלקות לטבעת הזו. ויש לצרפתית חסרונות נוספים כמו בעית הניפוח שלה. בוא נראה את הטבעת הזו עוד חמש שש שנים והלאה ואז תוכל להגיד מה איכותה של הטבעת.

kobi 27

New member
לד"ר סובחי../images/Emo53.gif

מה זאת ארוזיה למה אתה מתכוון?

shmeine

New member
ארוזיה

אני מניחה שדר´ סובחי מתכוון לפגיעה בשלמות הטבעת , שגורמת אולי אף לדליפת הסליין . המידע על הארוזיות לא מרפה ממני . מה אני אמורה לעשות עם הטבעת השוודית שיטמינו לי בבטן עוד כמה ימים??? לבטל את הניתוח?

shmeine

New member
ארוזיה - בקיבה עצמה ולא בטבעת .

טעיתי . הארוזיה היא בקיבה כתוצאה מלחץ של הטבעת . בטח גם אתה קראת בפורום של רוייקו. מצטערת על הבורות והניחוש השגוי . טוב שיש שני פורומים...

למעלה