LET IT RAIN ALL THE YEAR AND EVERYDAY

נו מה יהיה כבר !?!?!?!?
שוב לא חזיתם נכון !!!!!!!!
חכו חכו אימא שלכם גם כן...אני ושכמותי עוד נתפוס אתכם ונתלה אתכם בלי משפט ובשידור חי !!!!!!!!
זין !!!!! שזה יהיה לא סתם העונש אלא ה-עונש שלכם, על כך שאתם לא יודעים לצדוק בתחזיות !!!!!!!!!!!!!!!!!
שוב הבטחתם, מלשון בטוח, גשם וקור, אז איפה הם !??!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!??!!?
למה שוב זו-ר-חת ה-ש-מש ?!?!!?!?!!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!??
אולי אחרי שתהיו תלויים, סוף כל סוף השמש תלמד לצאת לפגרה, ולו של מינימום שבמינימום יום מזדיין אחד בשנה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אולי אז סוף כל סוף, נקבל לא סתם את הפיצוי אלא ה-פיצוי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נו מה יהיה כבר !?!?!?!?
שוב לא חזיתם נכון !!!!!!!!
חכו חכו אימא שלכם גם כן...אני ושכמותי עוד נתפוס אתכם ונתלה אתכם בלי משפט ובשידור חי !!!!!!!!
זין !!!!! שזה יהיה לא סתם העונש אלא ה-עונש שלכם, על כך שאתם לא יודעים לצדוק בתחזיות !!!!!!!!!!!!!!!!!
שוב הבטחתם, מלשון בטוח, גשם וקור, אז איפה הם !??!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!??!!?
למה שוב זו-ר-חת ה-ש-מש ?!?!!?!?!!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!??
אולי אחרי שתהיו תלויים, סוף כל סוף השמש תלמד לצאת לפגרה, ולו של מינימום שבמינימום יום מזדיין אחד בשנה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אולי אז סוף כל סוף, נקבל לא סתם את הפיצוי אלא ה-פיצוי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני לא הבטחתי גשם וקור! תקרא מה שחזיתי:"טפטוף ולפחות 20 מ"צ!".

ואני נתתי את התחזית בחינם!
בלי חסויות!

רק בישראל, השמש לא יודעת להרפות ממך !!!!!!
אפילו בירדן, ערב הסעודית, תאילנד...איפה שיותר חם ומגעיל מאצלנו, השמש יודעת להרפות !!!!!
נו כמה אפשר לחזור על אותה טעות !??!!?!?!?!?
איפה כל מומחי מזג האוויר, שיסבירו למה דווקא בימים כאלה, השמש לא סגורה על עצמה !??!?!?!!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!?!?
רק לפני 3 ימים, הא הייתה סגורה על עצמה בכך שאך ורק זרחה !!!!! אז מה קרה היום ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!??!?!!?!?!?!?!?!?!?!!?
מה הבעיה שלה להרפות ללפחות יום בשנה ?!?!?!?!!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
פע אחרונה שלא ראיתי שמש בישראל, מהזריחה ועד השקיעה, הייתה בינואר 2022 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נו איפה כבר פצצת האטום של איראן או צפון קוראה, שתשים סוף לביזיון ?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!!?!??!!?!?!?!?!?!?

למעלה