Life Size (בובה אמא)

Life Size (בובה אמא)

הסרט של לינדזי משנת 2000 שודר פעם? יש אותו על DVD? (אף פעם לא ראיתי אותו) ויש לי יס.

LindZiv Cohan

New member
כן משדרים אותו ביסבבה מידי פעם..:)

אני בטוחה שיש אותו על DVD, אבל אני לא יודעת אם יש בישראל, סביר להניח שלא... בכל מקרה, אם אני אדע שזה הולך להיות ביסבבה אני אודיע פה:)

NoOop

New member
זה אחד מהסרטים שעדיין לא ראיתי :)

באסה P: אני מסוקרנת לדעת מה זה הסרט הזה. אולי כן ראיתי? P: אה ו... בת כמה היא שם?

NoOop

New member
אההא!!!!

ראיתי את הסרט :) חח זה כם טיירה בנקס, כשהיא בובה כזאת והיא מוצאת אותה בסיפור כלשהו. וואו, ראיתי ממש ממזמן :]

shahar sexy

New member
אתן יכולות להיכנס לפה

https://secure.yes.co.il/Contact/ContacrService.aspx זה האתר של יס למחלקת פניית הציבור, יש לך שם אפשרות לבחור את תוכן השידורים ופשוט לבקש את הסרט שאת רוצה (במקרה הזה של לינזי) תרשמי את השם של הסרט באנגלית ועברית ותוך יומיים הם יענו לך עם תשובה. בכל הפעמים שאני ביקשתי מהם הם שידרו את הכל, אז תנסי :]

LindZiv Cohan

New member
בואו נבקש ספיישל לינדזי

יום אחד עם כלללללללל הסרטים שלה.. כולל אני יודעת מי הרג אותי - זה כבר היה מזמן בדיוידי בוקס, אז זה כבר יכול ליהות ביס 2.

שיקה221

New member
בואו אנחנו נעשה ספיישל לינדזייייי

ניפגש ונראה תסרטים..... זיו עדיין אין תשובה..אני אמשיך לעדכן אותך. אה ועוד שבועעים אני מקבלת את הSIDEKICK שליייייייייייייייייייייייייייייייייייי :) :)

LindZiv Cohan

New member
הבעיה היא,

איפה ומי בא... וגם, אם נראה את כל הסריטם שלה בבת אחת נשתגע, זה מליון שעות >< אבל חוץ מזה זה מגניב... אפשר פשוט לעשות הצבעה ולהחליט על כמה סרטים שרואים... ו..........את מקבלת מה?

LindZiv Cohan

New member
חחח זה מה שחשבתי../images/Emo3.gif סורי על הבורות

לחלק את זה לכמה ימים כאילו?

שיקה221

New member
כן

ושלייבור פינס יוצא לעשות מן מפגש כזה. חחחחחחחח נו באמת תתרגשי קצת בשבילי!!! הרי בכל זאת זה פלאפון שפעם היה ללינדזי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :)

LindZiv Cohan

New member
קוללל תתחדשי בעתיד...

וכן חייבים להפגש... אני מקווה שזה בכלל יצא בישראל..

למעלה