love רוצה להגיד במשהו לעניין ואולי

trainspotter

New member
love רוצה להגיד במשהו לעניין ואולי

יקומם אנשים בהקשר לבגידות אני מאמין שיצר האדם רע מטבעו ואני זוכר בהיותי ילד קראתי ספר נהדר "בעל זבוב"של וילאם גולדינג.אנו בתור אנשים לא רואים כשאנו פוגעים ביקרינוץאולי המאה הזאת שאנו חיים לתוכה של אלימות לדעתי לא חברה מתקנת שאין לה אמות מוסרץאז כולם בוגדים בכולם וזה יימשך לא מאמין שיש זוגות שחיו הרבה שנים מבלי שאחד יבגוד בשנ טוב זאת דעתי

זה אומנם מופנה ללאבית

ובכל זאת אני רוצה לומר לך שיש הרבה מאוד זוגות שלא בוגדים. וברוך הבא

היי טרייני ../images/Emo140.gif

פה זה פורום אחר. פה לא בוגדים. פה יש הסכמים בין בני הזוג. אין סודות. נא לא לריב עם הנוכחים, אתה יודע שאנחנו אוהבים אותך, נכון?
אגב, אני חושבת שראיתי תמונה שלך
היית באיזה כנס של מלחמת הכוכבים או משהו כזה?

אסתי69

New member
ממש לא כי הוא לא מסוגל לקבל

דעה שונה משלו כי יש כאן גם בוגדים והמוסר לא שלו

Love To love u

New member
לא מקומם אותי

אני לא מתקוממת בקלות
בעל זבוב זכור לי משיעור ספרות כבר אז לא ממש התחברתי אליו אבל הייתי חייבת המורה
אבל מכל דבר בחיי אני לוקחת רק את מה שאני מתחברת אליו ועושה/עשה לי טוב. בחיי היום אני מוצאת את עצמי משתדלת הכי פחות לפגוע וגם הוא ואללה, ההתחשבות הזאת מגיעה לשיאים מדהימים מי היה מאמין שאפשר גם אחרת אגב מהו מוסר/אי מוסר בעינך? אני מרגישה ת'עצמי אדם מוסרי שחבלז ופיירי ואוהב ומקבל ועולה ויורד:) ויש גם אנשים אחרים ויש צבעים שונים וכל אחד לוקח מהחיים האלה את מה שהכי *טוב* לו וזה מה שנפלא בחברה ובעולם הזה אה ברוך הבא

nerissa

New member
מוצאת חן לי

המינהלת הזותי שישנה כל הזמן
נריסה שמנסה ללקק למינהלת

nerissa

New member
אתה רוצה שאני ארד לך? ../images/Emo12.gif

אבל..אבל.. אם אני אעשה את זה את תרצה עוד ובסוף תתאהב בי ולא תרצה בלעדיי ובסוף בסוף עוד תרצה לעשות לי ילד - ואני לא 'כולה לעשות ילדים יותר ואז אתה תתאכזב ולא תרשה לי לרדת לך יותר ואני אעלב ויישבר לי הלב ואני אהייה עצובה ואחפש איפה להתנחם ואז אלך להתנחם אצל לאבית ו.. לא יותר קל ללכת ישר ללאבית?

למעלה