MRF של 12Z מערכת ענק מתפתחת !!!

MRF של 12Z מערכת ענק מתפתחת !!!../images/Emo106.gif

העדכון של הצהרים מראה מערכת גדולה מתפתחת מעל איזוריו במשך השבוע הבא ומגיעה לשיאה בסופ השבוע הבא עם מזג אויר חורפי ושלג בחרמון ואולי בהרי הגליל הגבוהים !!! כמויות הגשם יהיו גדולות כלומר מעל 100 מ"מ ב 3-4 ימים בצפון !!! כמו כן ירד מספיק שלג בחרמון כדי לפתוח לגולשים אותו לחופש הפסח !! שלים בהרים כרגע בסימן שאלה ולא ארצה להתנבא עד כמה ימים לפני האירוע. נתפלל שהמודלים לא יתקלקלו ונקבל פיניש נפלא לחורף קצת מוזר.

virtek1

New member
It´s a pleasure to read your

optimistic writing.. You made my day!! thanks Nati! ofer

AVN הוא MRF מפורט צרכי תעופה

AVN הוא אותו מודל בידיוק כמו MRF אך יותר פרטני לצרכי התעופה , שניהם מתבססים על נתוני NOAA המתעדכנים פעמים ביום. ברקנל מודל בריטי שונה לחלוטין מבסיס הנתןנים של NOAA ואם ברקנל מאשר אז באמת אולי יהיה משהו טוב.

m70

New member
כאילו תסריט בידיוני[בפנים]

אבל לפי ההסכמה של המודלים אני מאמין בתרחיש הזה.מה שעוד מעודד הוא שמעכשיו,כל טיפה שיורדת היא תוספת שמעבר לממוצע השנתי ברוב האזורים.אם באמת שבועיים גשומים לפנינו לכמה נגיע??? רק שהמגמה תימשך בימים הבאים משה

niv ron

New member
תכנס לאתר של השמ"ט ותראה

שברוב המקומות לא הגענו לממוצע

idansof

New member
חיזוק נוסף לדבריך

במפת רום ממוצעת לשבע וחצי הימים הקרובים ישנו שקע רום עמוק וקבוע מעל הים השחור ואפיק לאיזורינו. בינתיים הספרדים והאנגלים זוכים לראות מעט את אור השמש.

A Sharon

New member
נתי, תודה על התחזית האופטימית המשך

העברתי אותה לרכז המשק שלנו שנראה ממש מודאג לאחרונה. אפשר להגיד כי אם אכן תחזיתך תתממש, תבואות החורף תינצלנה וזו לא קלישאה. אברמלה שרון, קבוץ עין דור

idansof

New member
בהזדמנות זו פרגון

ככל שהדבר נוגע לתחזיות לטווח ארוך, להוציא מקרה אחד, קלעת כמעט בול, אם כי, וקבל זאת כביקורת בונה, אתה נוטה לדרמטיות יתרה שלא לצורך לעיתים ("החורף נגמר!").

אסף יי

New member
בכלל, השימוש המופרז בסימני הקריאה..

הוא כנראה אופייני לחובבי מזג האויר בארץ. נו טוב, החורף כ"כ קצר שצריך להתרגש ממשהו...

תודה עידן + תשובה

תודה על הפירגון החורף נגמר נאמר לפני הרכס הגדול שישב אחרי פורים וקילקל לכולם את מצב הרוח. דרך אגב אחרי 21/3 החורף באמת נגמר ואם באה מערכת חורפית באביב אז ברוכה הבאה. אני זוכר ב 1995 ירדו באמצע יולי 50 מ"מ בחיפה ב 3 ימים נדירים , זה היה קיץ למרות שירד גשם ואז אמרו החורף חזר - לא זה היה קיץ !- אולי תבין למה התכוונתי לגבי " החורף נגמר" לגבי הפספוס שהיה לי זה היה במערכת הגדולה ב10 לינואר והנחמה היחידה שיש לי היא שכולם נפלנו לגבי השלג בירושלים שלא ירד ביום רביע הגדול ...

למעלה