Mri תקין וטרשת נפוצה- בקשת עזרה

Mri תקין וטרשת נפוצה- בקשת עזרה

שלום רב, אני בת 33 , לפני שנתיים בהריון החלו כאבי טריגמינל נוירולוגיה, התקף של כמה חודשים, נרגע לכמה חודשים וחוזר, מאז אני אצל רופאי שיניים שלא מוצאים את המקור לכאב... לפני חודשיים וחצי החלו סחרחורות ונימולים בגוף וביקור אצל נוירולוגית העלה שכאבי השיניים המטורפים ( אין לי דרך לתאר את עוצמת הכאב בכלל) הם אכן טריגמינל נוירלגיה, עם הזמן החלו גם הפרעות ראייה שהנוירולוגית הגדירה כ palynopsia ( אמרה שנדיר מאוד אך קיים) שלא עוזבת רק מתגברת ותחושות גופניות של חום דקירות וצריבה שממשיכות, לאחרונה הופיע גם רעד בידיים אשר מפריע לפעולות עדינות. וחולשה. כמו כן ישנן נקודות אדומות קטנטנות כראש סיכה אשר החלו להופיע במקומות שונים בעור. בבדיקה נוירולוגית רואים חולשה וקושי במיקוד. . לאחר כחודש מתחילת. התופעות נערכו mri ראש וגב שיצאו ללא שום סימני דמיאלינציה. שמחתי מאוד אך הכל ממשיך ומתגבר...התקפי הטרגי יעל נוירלגיה נוראיים ואני התחלתי לקחת טגרטול עבורם. אני בנאדם נורמטיבי ושמח, עובדת בתחום טיפולי בעצמי,אמא לילדה מקסימה ואני מרגישה שאפאחד לא נותן לי תשובות או מתייחס אלי ברצינות כיוון שהmri תקינים ואני נשארת להתמודד עם כך בעצמי. אפילו באתר הרשמי של מחלת הטרשת הנפוצה נאמר ש5אחוז מן הmri תקינים, אני מבינה שזה נדיר אך מסתבר שזה אכן קיים..האם mri תקין אומר בוודאות טרשת ראשונית? האם ישנה דרך לעזור לי לקבל מעט תשובות? תודה רבה רבה

למעלה