MTV2 כן, MTV לא?

MTV2 כן, MTV לא? ../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif

הדיון הבא ידבר על הצלחת להקות ב-MTV2, אך לא ב-MTV. המון להקות מצליחות ב-MTV2. רובם, מצליחים גם ב-MTV הרגיל שיש לנו בארץ. ראו כדוגמת : רד הוט צ'ילי פפרז, אוונסנס, מיי כמיקל רומנס, מיוז, לוסטפרופטס ועוד רבים טובים. אך יש להקות שלא מסוגלות לקבל אפילו דקה אחת בפלייליסט של MTV - אבל הסטירה היא שהם ממש מצליחים ב-MTV2! מבינים על מה אני מדבר ? אין המון להקות כאלו. אפילו The View הצעירים והארקטיק מנקיז החלשו להיחרש ב-MTV, אך יש להקות ישנות מעט, אך טובות, שעוד לא קיבלו את הצ'אנס בערוץ הגדול. מבחינתי MTV2 הוא הערוץ הגדול. אני אוהב את המוזיקה שם, אני נהנה לצפות במצעדים שלהם. אך אי אפשר להגיד ש-MTV הוא סתם ערוץ. כל להקה שבMTV2 רוצה להיות שם, שם זו הבמה הגדולה. הפלייליסט של MTV זה חלום של כל להקה מתחילה ב-MTV2. אפילו קלקונס החלו להופיע ב-MTV, להקה שבולטת ולא מופיעה לצערה בMTV היא להקה שדיי נחרשת ב-MTV2, שמה הוא Billy Talent. איך הגענו למצב בו בילי טלנט לא מושמעים ב-MTV, ומי שמקבל שם זמן מסך הוא דווקא ג'ק בלאק וקייל גאס - הלא הם Tenacious D. Tenacious D זו להקה שנועדה להצחיק. הם נועדו לרוקרים האלה ב-MTV2. סוף פסוק : מה דעתכם והרגשתכם על הלהקות ש"נדפקות" ולא מופיעות בבמה הגדולה ? דיון פורה.

sha na na revol

New member
ו...

בעצם למה להופיע בMTV2 זה להדפק? שניהם זה אותה רשת, ההודעה נשמעה לי מוגזמת מעט.

נכון...

אבל אחוזי הצפייה הרבה יותר גדולים בMTV מאשר בMTV2. אני לא אומר להדפק - זה מעולה. אפשר לקחת כדוגמא את הארץ שלנו. להמון אנשים כבר יש את הכבלים והלווין, בעצם, דיי לכולם. לא כולם משתמשים בחבילת המוזיקה, ובגלל זה ערוצי המוזיקה היחידים שהם נחשפים אליהם אלה VH1 ו-MTV. בגלל זה MTV זו הבמה הגדולה, וכולם רוצים להיות שם. גם אם לא ממש ילך במצעדים, להיות בפלייליסט שם זה חלום של כל להקה שאינה מופיעה שם.

CitizenErased

New member
מתן תזכור שהMTV שיש לנו...

מציג רק במעט מאוד מדינות נוספות. MTV UK & IRELAND מראה מגוון רחב פי כמה של להקות רוק אלטרנטיבי...

DesertRose7

New member
../images/Emo45.gif

אני בטוחה שבMTV של קנדה טוחנים את בילי טאלנט. מה שמגיע לMTV שלנו זה דברים שנחרשים בכל רחבי אירופה, או יותר נכון במדינות היותר נידחות שלה - כמונו. הMTV שלנו הוא יותר בקטע של מיינסטרים ושירים שיהיו "גדולים". תכלס.. אין הרבה שונה בין הMTV הזה לבין גלגלצ לפעמים

orw93

New member
זה לא ממש נכון../images/Emo205.gif

אנחנו בכלל צריכים להגיד תודה. מבחינה גיאוגרפית אנחנו בכלל לא נחשבים אירופה, ואם זה היה תלוי בזה גם MTV לא היה לנו. ואני חושבת שיצא לי לראות פעם את בילי טאלנט בMTV

orw93

New member
רחמים../images/Emo205.gif

say no more אנחנו עדיין לא נחשבים אירופה. אנחנו אסיינים רק בלי העיניים המלוכסנות

sha na na revol

New member
יותר נכון,

אנחנו ערבים שמנסים להשיל את התווית של 'מזרח-תיכון'
או לפחות אנחנו שמיים.

LIly845

Well-known member
חחח נכון..

אבל כיף לראות איך אנשים מדחים את עמצם לייב.

CitizenErased

New member
אני לא יודעת מה איתך...

אבל כשמוריסי יעלה על הבמה אני פשוט אבכה.. כמה עצוב

new art riot

New member
../images/Emo45.gif

MTV2 שלנו זה הבריטי,אבל הMTV הרגיל שאנחנו רואים זה הMTV של כל המדינות הכי נידחות באירופה ובאזורנו... יש מצב שMTV הבריטי יותר דומה לMTV2 מאשר MTV אירופה. (6 פעמים MTV בהודעה אחת ועכשיו 7)

HarlequinGirl

New member
אבל

יש עוד הרבה ערוצי מוסיקה חוץ מMTV וזה לא שהלהקות שלא מופיעות בMTV הרגיל חולמות להופיע בו כי הן מופיעות בעוד ערוצים וזה..

טנאשוס די פשוט מאוד.. טובים

למרות שהם באים להצחיק כמו שאתה אומר... הם בכל זאת מביאים אחלה של חומרים. THE PICK OF DESTINY הוא אחלה סינגל.

למעלה