NEWS חשובות! B-()

• פותח הנושא loai
  • פורסם בתאריך

loai

New member
NEWS חשובות! B-()

לדעתי אם כבר מדברים על ריקי מרטין, הוא הומו ב100% ומדונה אף פעם לא תעשה יותר דואט איתו, זה רק עניין של זמן עד שהוא יצא מהארון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ובריטני ספירס-אני מניחה שכולכם שמעתם על זה שהולך לצאת עוד הרבה זמן ``סרט`` עם בריטני ספירס:היא תלמידה מצויינת עם 100 בכל המבחנים... היא לא רצתה להיות בעלת ``רקע רע`` לסרט כדי שלא יעזבו אותה מעריציה. הציעה למדונה! להיות ה....!אמא! שלה!!!!!! מדונה אמרה שלא בא בחשבון, ויש התחממות בניהן!

sweet_angel

New member
בואנה יא פוסטמה.......

את האחרונה שתשתיקי כאן מישהו............ יאלה נמאסת כל התגובות שלך כאן הם דביליות לחלוטין אז סתמי תפה כבר.......

בואנה אל תעלי לי עצבים

בפעם הבאה שתחליטי להשתיק אותי תחלמי נעליים רודפות אחריך... יא חסרת חיים!!!!!

MadonnaFan

New member
אני לא סובלת...

את בריטני ספירס!!! ולכן אני מאוד שמחה שמדונה סירבה לשחק איתה בסרט.

LOAI B-) ....זה היה מצחיק

קודם כל הבריטני ספירס הזו היא לא ממש אומנית, אלא סתם זמרת טירונית שכשאני שומעת את הקול שלה פשוט בא לי לבעוט בטלוויזיה/ לזרוק אותה דרך החלון. עוד לפני השמועה על הסרט היתה שמועה על דואט משותף...וזה בכלל הצחיק אותי, שכן מדונה-אומנית דגולה, תרד לרמה של בריטני ספירס? בקיצור...טוב שמדונה לא מסכימה זה באמת לא לרמה שלה, מה גם ששתיהן שחקניות גרועות והסרט לא יזכה אפילו בחצי אגורה אם בכלל. B-)

libi k

New member
בריטני=חרא!

בריטני היא הזמרת הכי גרועה !!!! אל תדאגו עוד 5 שנים בקושי יזכרו אותה

libi k

New member
למה ??????

ליאת מה הטעם להכנס לפורום של מדונה ולדבר על נושאים אחרים? אם את לא מעריצה של מדונה פשוט תתעלמי מהפורום הזה. ובבקשה אל תגיד שזה פורום וכל אחד יכול להגיב,את יודעת טוב מאוד שאת ניכנסת לכאן לעצבן אנשים שהם באמת מעריצים של מדונה. יש הרבה אתרים באינטרנט שאת יכולה להכנס אליהם,אז למה סתם להיות שלילית?

למעלה