nikon d5100

moshavnikit

New member
nikon d5100

היי,

התלבטתי רבות בין הניקון לקנון d600 והחלטתי ללכת על הניקון מכיוון שמה שחשוב לי הוא הסטילס.

הבנתי שכדאי לי לוותר על עדשת הקיט ולקנות עדשה 18-105 שהיא עולה כמעט כמו הגוף של המצלמה, אני יודעת שככה זה עובד אבל כרגע זה קצת יקר לי.
חשבתי לקנות את העדשה מיד 2, המחיר יורד בחצי.. הייתם ממליצים על עדשה מיד 2? מה אני צריכה לבדוק כדי לדעת שהכל בסדר בעדשה?

תודה רבה

moshavnikit

New member
האם הגיוני דבר כזה??

הייתי היום ב-MDK, תיכננתי לקנות את המצלמה שרציתי, רק גוף.
אמרו לי לא, שיש רק קיט.. כשבאתר שלהם מופיע שיש במלאי ושאני יכולה לקנות רק גוף בכל רגע, אבל בחנות מסתבר שמעדיפים לוותר על קונה שרוצה רק גוף.

הוא אמר שאולי הוא יפרק לי מצלמה מקיט אחרי שנראה מה אני מעוניינת לקנות בנוסף, אבל לא הייתי מעוניינת בכלום.. רק מצלמה

מה זה הדבר ההזוי הזה?

DorSht

New member
הוא אמר לך בעצמך - יפרק לך מקיט.

מה הבעיה?
גם אני רכשתי כך את הD7100 שלי.

שיעשו עם העדשה מה שהם רוצים...

moshavnikit

New member
הוא התנה את הפירוק מקיט

בכך שאני אקנה דברים נוספים עבור המצלמה.

מה שנקרא, מתנה שירות בשירות.. לא חוקי במדינת ישראל

DorSht

New member
הבנתי...

אז לגשת לחנות אחרת או להסביר שהעניין הוא רק בגוף ולא במה שמסביב, שיש לך כבר עדשה.

eliyaho555

New member
קנינו בפוטו פילם לפני כמה חודשים ניקון D5100

ב קרוב ל2000 שקלים רק גוף ללא שום בעיה לבן של חבר בהצלחה. במחיר קרוב יש D7000 D7100ניקון ביד שניה ועוד אתרי פייסבוק ,במצב חדש ,בהצלחה .

moshavnikit

New member
כשחזרתי הביתה הזמנתי דרך האינטרנט

למחרת קיבלתי טלפון:
את היית פה אתמול?
אני: כן
אני לא יודע, צריך לבדוק.. נו, מה, אני לא ייתן לך? נו, בואי תקחי אותה.

הייתה לו אפשרות לתת לי את המצלמה והוא לא רצה לתת לי אותה אם הוא לא מרוויח עלי עם ציוד משלים, זה לא שירות! ושוב, זה לא חוקי להתנות שירות בשירות.
הייתי שם ולא רצו למכור לי, עכשיו אני צריכה להגיע שוב כדי לאסוף את המצלמה. יכלו לחסוך לי את הטירחה של להגיע פעמיים לחנות.

DorSht

New member
אני לא הייתי חוזר לחנות כזאת.

אם כי אני רכשתי בMDK עדשה שעולה פי 2.5 מהD5100, הוא שמר לי שתי עדשות שביקשתי ולא הייתי סגור מה לרכוש. (מדובר על אחת שעולה 4100₪ והשניה 5200₪ בערך)
לא עשו לי בעיות ושמרו והכול בלי שום בעיות, כנראה שחווית שירות היא אינדיבידואלית לכל בנאדם.

Cמן רשום

New member
אחרי כזאת תשובה באמת לא ראוי לקנות מהם משהו

זה לא שחסרות חנויות צילום כיום. מניסיון אישי, בשנים האחרונות אני קונה כמעט רק מארליך והם בסדר גמור למרות שלפעמים יש תור ארוך וצריך לחכות קצת אפילו אם הזמנת כבר מהאתר או בטלפון וצריך רק לאסוף את ההזמנה. כמו כן קניתי עדשה בקמרה מיה ברמה"ש, גם היו בסדר גמור. את אלה אני מכיר אישית אבל בטח יש עוד הרבה חנויות טובות עם שירות טוב.

moshavnikit

New member
העדפתי להזמין מהם

כי אני מכירה את הרשת הזו, מבחינת פידבקים שקראתי נשמע שאם תהיה לי בעיה אז יש עם מי לדבר..

לא שמעתי על ארליך עד עכשיו, בדקתי שם עכשיו והדגם שרציתי לא מופיע

Cמן רשום

New member
אני מכרתי ואפילו חילקתי חינם עדשות במצב מעולה

אין פה תשובה אחת נכונה תמיד ונחרצת. אם את קונה מזר זה בעיקר עניין של מזל. את יכולה לקנות עדשה משומשת מצויינת או עדשה שנפלה למישהו מהיד או כל דבר באמצע. מנגנוני auto focus, vibration reduction הם מכניים ולא עובדים לנצח.

למעלה