ok

Zed off

New member
ok

אם אתם טוענים שאתם כאלה "מומחים" במטאליקה בוא נשאל אותכם כמה שאלות שקשורות בעיקר למוזיקה שלהם,a_duck בבקשה אל תענה,אני בטוח שאתה יודע את רוב התשובות,אני רוצה לראות את "מומחי" הפורום בפעולה. איך קראו ללהקה שקירק עזב לטובת מטאליקה? מה הייה שמו המקורי של האלבום Kill ´Em All?(קל) איזה שיר של מגהדת´ הוא זהה לחלוטין לשיר של מטאליקה מבחינת המוזיקה? איזה שיר של מטאליקה מדבר על ציוד שנגנב להם? תנו לפחות שלושה שירים של מטאליקה שעשו להם קאבר,ותכתבו גם מי הייתה הלהקה שביצעה את הקאבר. תנו את שתי הלהקות שמטאליקה הכי הושפעו מהן. זהו לבנתיים...

לא בטוח

אקסודוס... מטאל אפ יור אס... האנגר 18 הלפלס , איטס אלקטריק ואמ איי איבל.. דיאמונד הד... ולהקות היו מלא...דיאמונד הד ומוטור-הד נראה לי אבל יש עוד....

RevitallicA

New member
התשובות, המורה:

-אקסודוס -metal up your ass -the mechanix -fade to black -eye of the beholder-in flames master of puppets-limp bizkit whiplash-pantera -motorhead diamond head

Zed off

New member
לקח לך קצת הרבה זמן להוציא את

התשובות מהאתר ENCYCLOPEDIA METALLICA בכל מקרה...יש לך טעות אחת,הלהקות שמטאליקה הכי הושפעו מהן הן מוטורהד ו Misfits...

RevitallicA

New member
אמממ...לא...

האתר אמנם לימד אותי כמעט את כל מה שאני יודעת על מטאליקה... אבל לקח לי זמן לענות על התשובה שלך כי האינטרנט שלי קצת דפוק ואיטי... נשמע כמו תירוץ צולע אבל זו האמת...התשובות היו כתובות, אבל לקח לזה שעה להעלות את זה לפורום...

a_duck

New member
ביקשו ממני לא לענות...

אבל, איזה שיר של מטאליקה הזכיר לך את HANGAR18???

a_duck

New member
אה???

טוב...אם אתה חושב ככה אז, שיהיה... לי אישית לא מזכיר אפילו קצת....הליווי בהאנגר יותר מהיר...וגם הריפים שם יותר מזכירים פאוור או משהו כזה...

טוב

אולי לא מזכיר...אבל זה כן... גם זה אותם אקורדים רק שמנוגנים בצורה שונה... ואפילו מוסטיין אמר פעם שזה נלקח משם.... אבל חפיף.... אני כבר שנים לא בעניינים האלה....

Uv Kruvi

New member
dude!!!!

שתגעת... אתה מתווכח עם בירון?! אין כזה דבר איש... אם בירון אומר אז...בירון יודע...!! :)

a_duck

New member
מה אתה רוצה?

בגלל שהוא חבר שלך או משהו זה אומר שאסור לי להתווכח איתו? או בגלל שאתמול הוא השמיע לך שיר של דרים והחלטת שהוא הכי כלי כי הוא מכיר להקה מאוד מחתרתית שנקראת דרים ת´יאטר? אתה אפילו לא מכיר אותי...

Uv Kruvi

New member
שתגעת!!

בצחוק איש!!! ודרך אגב... לא יודע אם זה אתה היית או מישהו אחר שאמר פה שאל תשפוט אנשים לפני שאתה מכיר אותם... אזזזז.... חומר למחשבה...האא??

Zed off

New member
תראו...

אתם הומואים... שמתי לב שחוץ ממני ואיי דאק כולם פה חברים של כולם ומכירים מאיזה מועדון מעריצים של מטאליקה או משהו,אז אתם תמיד מגנים אחד על השני וחרא כזה,זה עלוב...

RevitallicA

New member
פלוסטם.....

ולפני פלוסטם&ג´סטם (אני כמעט בטוחה שלא כתבתי נכון... מקווה שלא תעלה לי על החיים בגלל זה...אבל אתה מבין למה התכוונתי...) הוא היה ב dogz

RevitallicA

New member
אבל לפחות ידעתי לענות...

נכון, האיות מוטעה קצת...אבל עניתי, לא? הפעם העיתוי היה מושלם? או שגם זה היה איטי מדיי בשבילך...?

a_duck

New member
וחוץ ממך הרבה אנשים ענו....

ואם הם יענו אני בטוח שלא יעתיקו את התשובה שלך... בכל מקרה, אולי יש כאן שתי אנשים בסדר או משהו כזה... אבל מהויכוח שהיה קודם והלהקות שכולם שומעים דווקא השתכנעתי עוד יותר שהרוב מתעניינים במה אוהב לאכול הכלב של הסבתא של קירק ולא משהו שקשור למוזיקה שלהם...

RevitallicA

New member
בוא אני אגלה לך סוד...

אני ושירן עברנו את תקופת הגרופיות שלנו...כשהיינו צעירות יותר... עכשיו זה כבר לא ככה... הפורום נועד כדי לדבר על מטאליקה, לא רק על המוזיקה שלהם... אני לא מבינה מאיפה הבאת את המחשבה הזאת, אבל...כרצונך! וכאילו...אם אתה כ-ל כ-ך שונא את הפורום הזה, ושונא אותנו על שנולדנו ופתחנו פורום מטאליקה...מישהו מחזיק אותך בכוח? כאילו, אני אישית נהנית מכל ה"מבחנים" שאתה עושה לנו פה... לא בגלל שאני רוצה להוכיח את עצמי...אלא כי זה פשוט מצחיק אותי... אני נורא מקווה שתשנה את הגישה שלך, כי זה פשוט לא מוביל לשום מקום...

a_duck

New member
ולפני שזד אוף ואני באנו ממש

ממש כולם דיברו על מטאליקה... כל הפורום היה מלא בהודעות על מטאליקה ורק אנחנו באנו ונרסנו את הפורום בהודעות המפגרות שלנו על מבחנים... אעכשיו אני באמת אעזוב...הרי אני לא רוצה להפריע לשיחות שלכם שקשורות למטאליקה...

למעלה