ok

ShiN ShiN

New member
מה אתם לא מבינים?!

הפורום נפתח רק היום בלי ידיעתנו! בינתיים נתנו לנו את הקישור כדי שנוכל לנסות את הפורום... בגלל זה היו פה חברים שלנו, ובגלל זה לא התחילו שיחות על מטאליקה...

a_duck

New member
שיהיה...הבנתי את זה...אבל

בכל מקרה, זה קצת מאכזב לבוא לפורום של מטאליקה ולגלות שכולם כאן שומעים קורן וסליפנוט מנסון או משהו כזה... ואין אף אחד ששומע דברים שהם יותר בסגנון הישן של מטאליקה (ת´ראש)...

ShiN ShiN

New member
מממ..

אישית, לא עניתי כי לא הבנתי מה הקטע... מה עושים לנו פה חידות לראות אם אנחנו מומחות... לא מבינה את הקטע...

RevitallicA

New member
עכשיו, אם לא קשה לכם כמובן...

הייתי רוצה שאתם תענו לי על משהו...בלי קשר מובהק למטאליקה... מה הקטע של כל מה שקורה פה? כאילו... מה אתם מנסים לעשות? א. להראות לנו שאנחנו דפוקות? ב. להראות לנו כמה אתם יודעים, בניגוד אלינו ושאנחנו דפוקות? ג. להראות לנו כמה אנשים שונאים את מטאליקה בעולם, ושאנחנו דפוקות? ד. הוא סתם משעמם לכם בחיים...? ואנחנו דפוקות?

a_duck

New member
למה החלטת שאני שונא את מטאליקה?

אני דווקא אמרתי שאני אוהב את החומר הישן שלהם... אפילו יש כמה שירים שזה הרבה יותר מסתם אוהב... אמ...מה אני רוצה? אני פשוט לא רוצה שזה יהיה כמו הפורום של לינקין פארק שכל ההודעות זה "מה קורההההההההההה?", "מתי יגמרו המבחניםםםםםםםםםםם?", "איזה חולצה מגניבה המתופף קנה אתמולללללללללללל!!!!" וחרא כזה... כי זאת להקה בסדר ואם יהיו יותר דיונים על הלהקה ולא כל החרא שיש כאן זה יכול להיות פורום טוב... אבל אני מניח שציפיתי ליותר מדי...

Zed off

New member
מה הבעיות שלכן?

בפורומים אחרים כל הזמן עושים סקרים וחידונים,זה מה שעושה את הפורומים מעניינים,אני יודע שזה יפריע בטח לכל ההודעות "מטאליקה שולטים!!!!" "ג´יימס הוא מלך!!!" "אחותי את מגניבה!!!" אבל את צריכה להתחשב באלו שרוצים גם פורום רציני ומעניין...

ShiN ShiN

New member
די, די...

ראית פה כאלה הודעות?! גם אני רוצה פורום רציני ואמרתי שבשביל זה פתחנו את הפורום... אבל לא באת ואמרת: "אני עושה סקר!" באת והתנשאת... עם כל ה"מומחים" שלך... באמת שאין לנו בעיות עם סקרים וכל סקר או חידונים שתעשה יתקבלו בשמחה!! =)

a_duck

New member
אולי הוא עשה את זה בגלל ש...

כמה מעריצים שלכן שהתנשאו מעליו (וגם מעלי) שאתן יכולים ללמד אותו על מטאליקה וחרא כזה... יחס גורר יחס... בכל מקרה... אני מקווה שזאת ההודעה האחרונה הויכוח הדבילי הזה... באמת כדאי לכתוב יותר הודעות נורמליות במקום להמשיך את השרשור הזה...

ShiN ShiN

New member
אתה צודק בהחלט../images/Emo70.gif

צריך לתת צ´טנס לפורום... לשכוח מההתחלה הזאת... ולקוות שהכל יהיה טוב עכשיו ולא יריבו על כאלה שטויות פה.. מצטערת אם פגעו בכם.. או משהו כזה...

RevitallicA

New member
הפורום יהיה מעניין אם תתנו לו צ´אנס

בנאדם!!! תבין!!! הפורום נפתח היום!!! בלי ידיעתנו!!!!!!!!!! אנחנו ציפינו לאיזושהי אזהרה מהמנהלת פורומים בנוגע לפתיחה! הייתי מחוברת כשפתאום ראיתי שהפורום נפתח, ונכנסתי לשוק כי ידעתי שצריך למחוק כמה הודעות לא רלוונטיות!!! אז אם רק תתנו לזה הזדמנות, ובמקום להקניט אותנו, תעזרו לנו, הפורום יהיה פורום מטאליקה למופת! ונדבר על נושאים שאתם מצפים שהפורום ידון בהם...! פשוט תנו צ´אנס!!! אנחנו לא יכולות לעשות את הפורום הזה לפורום מושלם ביום אחד...

למעלה