OMG אני לא מאמינה!

PerfectSP

New member
שני!!!!שני ה'!!!XDDD ../images/Emo190.gif

הווו, אתם הורגים אותי אנשים
><' XD
D:

a fix for Nix

New member
למה שני ה' ?

אם נתייחס לה' כאל אות, הרי שאות היא נקבה ולכן ה' היא נקבה גם כן. כלומר, יש לומר שתי ה'. אם נסתכל על ה' כמשהו לא ברור אולי נוכל להסיק עליה מאותיות אחרות. ידוע לכל שאומרים מ' סופית, או נ' סופית ומכאן שאותיות מקבלות עליהן את צורת הנקבה. טוב, זה לא באמת מעניין.

דניתיי16

New member
../images/Emo183.gif ------ ../images/Emo183.gif

השבוע שעבר שיר השבוע של גרין גיי: Extraordinary Girl שיר השבוע שאינו של גרין גיי: twist and shout חחח להקת\אמן השבוע: korn? אלבום השבוע: Fiction של Dark Tranquillity אדם שעשה לכם את השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: הפריחה ברגל מתחילה להעילם.. כולם רצו לשמוע את זה נכון?
משהו רע שקרה השבוע: להתחיל? אני לא אסיים.. מאכל השבוע: ההתחדשות השבועית: 2 ג'ינסים וקפוצ'ון ציטוט שמאפיין את השבוע: לאלאלאלאלאלאלאלאלאא ציטוט שעשה לכם את השבוע: "אם מה שמוצאים עשוי חומר טהור, הוא לא ייפגם לעולם.ואפשר תמיד לשוב. וגם אם לא הייתה זו אלא התפוצצות של אור, היה שווה לך כבר לעשות את כל הדרך הזאת" מתוך הספר "האלכימאי" לינק/אתר השבוע: http://www.allsp.com/ !!!!!!! כמה זמן חיפשתי אתר כזה.. סרט/סדרה/ספר השבוע: האלכימאי סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע ואין עליו שאלה: יהיה בסדר... שבוע הבא משהו שאתם מחכים לו השבוע: לאדעת משהו שאתם לא מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה: אדם שאתם רוצים לראות השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: סתם עוד משהו שבא לכם לספר על השבוע הבא ואין עליו שאלה: חיים משעממים בקיצור. ותמונת השבוע! (הוסיפו את התמונה שגירגרה לכם את השבוע)

למעלה