OMG גרין דיי באים לארץ!

היי אנשים.. יש לי שאלה

היי קראתי שגרין די באים לארץ ב 2008 (ויופיעו בגני התערוכה), זה נכון?

XXXXX200

New member
יכול להיות שגרין דיי באים לארץ

20.8.08 לא בטוח אבל אולי

שלום! ../images/Emo163.gif

מאחר וגרין דיי עובדים כרגע על אלבום חדש, והם יצאו מסיבוב ההופעות של האלבום אמריקן אידיוט, 'הידיעה' שלפיה גרין דיי יגיעו לארץ בחופש הגדול היא בגדר שמועה בלבד. כרגע הם עובדים על הדיסק שלהם, ואין לדעת מתי הוא ייצא ועד כמה הוא יהיה מוצלח. ולכן, אני חוזרת ומדגישה: גרין דיי לא באים לארץ! לא כרגע לפחות. נא להימנע משירשורים בנושא, מאחר וזה נחרש ונטחן ודויין מכל הכיוונים האפשריים

דניתיי16

New member
זאת כבר הפעם ה100 שמישהו שואל את זה השבוע..

כתוב משהו כשנכנסים לפורום.. לא,כרגע אין להם שום תוכניות להופיע בארץ.

OMG גרין דיי באים לארץ! ../images/Emo163.gif

אז זהו, שלא. בבקשה קיראו את התגובה שלי פה למטה, גרין דיי לא באים לארץ, אתם יותר ממוזמנים להתייחס לשורה המודגשת משמאל לפורום-נא לא לפתוח הודעות בנושא! שבוע טוב.

lybmann

New member
../images/Emo168.gifאתם חבורה של ילדים קטנים

כמו שהמנהלת כתבה פה אין מצב שהם יבואו ואם הם יבואו עם דיסק לא מוצלח זה ביזיון!
הייתי בהופעה של ארוסמית' לפני כמה שנים וכמה שהדיסק היה מוצלח הגיעו בקושי 5000 אנשים. הייתי בהופעה של אלאניס מוריסט וההופעה היתה של הדיסק הפחות מוצלח אז האווירה איתה חרא רק כשהתחילה לשיר את אירוניק הקהל שאג! אז בבקשה להביא להקה מבריקה כמו גרין דיי לארץ ושהם לא יבינו למה הם בכלל טרחו לבוא???!!! הרי אני בארץ מספיק אנשים ששומעים את סוג המוסיקה שלהם. אני חושב שאני באנאדם היחיד שתראו שבאמצע העבודה משגע את כולם כי אני שומע ברצף אין סופי את הדיסקים שלהם ולא באוזניות אלא ברמקול של הטלפון והוא דיי חזק... ואני גם שר בהתלהבות!! אז בבקשה תפסיקו את ההתלהבות של ילדים בכיתה א'!!! אני כול הזמן צופה בהודעות שלכם מהצד ואני יודע שאין פה אנשים בגילי המופלג אבל הייתי צעיר כשהדיסקים יצאו. קניתי מלא פוסטרים שלהם ( ואח שלי זרק אותם כשהייתי בצבא. חלקנו את אותו החדר) בקיצור אני עדיין לא מבין למה הפרום הזה קיים אם משעמם לכם ואתם רוצים לדבר אחד עם שני בשביל זה יש מסנג'ר או אי סי קיו אז בבקשה... אז אם אתם מרגישים כמו כלי מיוחד ללא שימוש פשוט תבינו שאולי זה רק גיל ההתבגרות שאתם חובים אותו עכשיו אני רק עורג לימים היפים ההם!! אז תעשו חיים תכייפו ותפסיקו להתנהג כמו OMG שאם זה לא היה כזה עצוב זה היה מצחיק עד דמעות!

../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifאני לא מבינה

למה אם אתה חושב שהפורום לא רציך להתקיים ולא אוהב אותו,אז למה אתה פה.

Chen Shesek

New member
נראה לי שכל המטרה בהודעה שלך

הייתה להגיד לנו שהיית בהופעות של אירוסמית' ואלאניס מוריסט. אז וואו. ולשגע את כולם באמצע העבודה עם רמקולים זה לא מאגניב.

lybmann

New member
ממש לא...

זה לא וואו זה סתם שיבינו שהם לא יבואו... ושאנשים שאוהבים פאנק רוק הם כבר זן נכחד... וסליחה מי את שתחליטי מה מאגניב או לא??!

Chen Shesek

New member
אנשים שאוהבים פאנק-רוק סטייל גרין דיי

יש בשפע. בגיל שלי ומטה ומעלה. אני לא מחליטה מה מאגניב ומה לא. אבל המעשה הספציפי הזה משגע אנשים שאני ביניהם, אפילו אם הם שמים לד זפלין.

a fix for Nix

New member
אנשים שאוהבים פאנק רוק

לא כותבים בפורום גרין דיי. והאנשים שהולכים להופעות פאנק רוק בארץ, כמו של יוסלס, אקספקט נאת'ינג, טריידמארק, אפילו ביט 69 (בבקשה בואו לא נתחיל דיון עליהם), סביר להניח שיבואו להופעה של גרין דיי. כמו שהיה קהל לנופקס, ובערב ההופעה אנשים היו מוכנים לזרוק את עצמם מתחת לסמי-טריילר ולשם 300 שקל על כרטיס (במקור 120) , ככה גם יהיה קהל לגרין דיי. ואפילו יותר. הרבה יותר.

lybmann

New member
../images/Emo24.gifואוו כולם היתעוררו...../images/Emo24.gif

וטוב שכך כי הפרום היה קצת רדום... עוד פעם אני מסביר מה שכתבתי לא היה מתוך התנשאות או איזה שהיא יוהרה... ולמורה ללשון שקפצה פה אני מאוד שמצטער שהכתיבה שלי לא לרוחך...

a fix for Nix

New member
בסדר, לא עושים בך לינץ'. תירגע

הפורום רדום כי מה לעשות, הלהקה לא ממש מספקת חומרים לדיון. חרשנו כבר כל דבר שקשור בהם, מצעד אלבומים, תרגומי שירים, דיונים על מסחור, ואם יהיה כאן עוד שרשור תמונות אחד של טרה/מייק/בילי ושיחה קולחת על מי יותר חתיך - אני חותכת ורידים או את החיבור חשמל למחשב. קיצר, אם אתה אוהב פאנק רוק, יש לך מספיק דברים פה בארץ מתחת לאף, ולא צריך להוציא תסכולים על קהל של בנות 12 עם טעם מוזיקלי קלוקל (כן, אני מרירה, תתמודדו עם זה ). ערב טוב

lybmann

New member
הוצאת לי את המלים מהפה../images/Emo6.gif

זה מה שבדיוק ניסיתי לומר.... איך את לא משתגעת מזה? ובבקשה לא לחתוך ורידים אפשר לדפוק את הראש בקיר במקום... סתם סתם... בגלל זה כתבתי את מה שכתבתי. אחרי שאני רואה שהפרום רדום והנושאים פה גולשים גם ללהקות אחרות, זה מתסכל אותי.

למעלה