OMG גרין דיי באים לארץ!

וואאאו ההתנשאות.. ../images/Emo163.gif

סליחה, אדוני, אבל אם יורשה לי לשאול, אתה בן 50? 60? הספקת לראות ולעשות הכל? יופי. סבבה. נכון, לא תמיד חברי הפורום מצטיינים בהפגנת רמת משכל גבוהה במיוחד, ויש לא מעט תופעות, אבל יש פה גם לא מעט אנשים מאוד מאוד חכמים, שלמרות גילם הצעיר יודעים לא מעט. כן, למקרה שאינך יודע, התלהבות זה לא חטא, ואני מניחה שאם גרין דיי יבואו לארץ אני ארוץ ואקפצץ ואתנהג כמו ילדה מפגרת. אתה יודע למה? כי כבר שנתיים (עוד מעט 3
) אני שומעת את גרין דיי, יש לי הרבה דיסקים שלהם, פוסטרים, מחזיקי מפתחות ושאר המרצ'נדייז. וכמו עם NOFX, למרות שלא הכרתי את האלבום החדש, הופעה של גרין דיי היא לא רק בגדר הופעה של 'עוד להקה מחו"ל'. זאת להקה מאוד מוכרת (מן הסתם), גם אצל דור ילדי הMTV וגם אצל הדור הישן יותר. וואלה כן, אם גרין דיי יבואו לארץ ואני אדע את זה בוודאות, אני אדפוק תצרחה של החיים שלי ואתנהג כמו פוסטמה מצוייה. לא רק מהסיבות הנ"ל, אלא גם בגלל שזה סוג של הגשמת חלום. האחים שלי השמיעו את זה, אני שמעתי את זה, וזה משהו נוסטלגי. תתעלם מהפרט השולי שמדגיש את הכינוי שלי פה, אז מה אם אני מנהלת הפורום. וואלה, גרין דיי זה נוסטלגיה ותמיד תמיד תמיד תמיד אני אזכור את הלהקה הזאת, גם אם אני אכיר ואשמע דברים שהרבה יותר טובים מהם.

ותוספת ../images/Emo163.gif

יש לציין שרוב התופעות לא כותבים פה באופן קבוע. מי שגולש פה באופן קבוע מלך/מלכה.

Chen Shesek

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|../images/Emo45.gif כל כך!

אם אוהבים להקה בצורה שטחית זה באמת עובר. אם אוהבים להקה בצורה רצינית, לאט לאט ההתלהבות תדעך, אבל תמיד תמיד תמיד יישאר חלק בך שאוהב את הלהקה הזו.

Little Panda

New member
חווים זה עם ו', מלשון חוויה ../images/Emo3.gif ../images/Emo113.gif

ואם זה כ"כ מפריע לך שהפורום הזה קיים אל תיכנס אליו.

למעלה