Pentax *ist DS ?????

comma

New member
Pentax *ist DS ?????

טוב אז ככה...... אני רוצה לשדרג את המצלמה שלי (בחתימה כתוב מה יש לי כרגע). בהתחלה רציתי לקנות CANON D20. אחרי שבדקתי כלכלית את המצב הבנתי שכרגע זה לא יקרה. אני מחפש מצלמה באיזור ה... עד 1000 $ חוץ מזה יש לי שתי עדשות PENTAX (מתאם עדשה K או KF). בקיצור.... חשבתי וחשבתי (וחיפשתי באינטרנט) ומצאתי את המצלמה הזו.... Pentax *ist DS היא עולה בערך 900 $, DSLR, ועם מתאם עדשה מתאים כך שמבחינתי זה מעולה. השאלה היא אם יש פה מישהו שמכיר אותה? אפילו יותר טוב אם יש מישהו שיש לו כזו. אני רוצה לדעת עליה כמה פרטים (חדות תמונה, צילום באיזורים חשוכים וכו'...) לכל חובבי ה CANON חשוב לזכור שאלו מצלמות מעולות אבל במחירים מאד גבוהים.... -------------------- עופר קציר. הנדסת מכונות. מצלם עם SONY DFC F 717

באזיל25

New member
ממה שראיתי עד היום

אני עובד בחנות צילום. וממה שראיתי עד היום ממצלמות פנטקס (את זאתי באמת לא ראיתי עדיין) יש סיכוי טוב שאתה רק יורד באיכות מהסוני. הבעיה בפנטקס שאיכות עיבוד התמונה (המחשב שבתוך המצלמה) היא לא משהוא (בדרך כלל על הפנים). לכן כנראה חרם על הבסף...

comma

New member
מה דעתך על.....

האם לדעתך בין הסוני DSC F717 ל CANNON E300 יש קפיצה רצינית?

באזיל25

New member
תלוי!

תלוי אתה לא תאמין אבל רק בך. אתה תשים לב לכניסת אור יותר גדולה? לעוד כמה אפשריות ידניות? למהירות קצת יותר טובה? לעיבוד תמונה יותר טוב? ואללה אני לא בטוח אתה תחליט.... אני אגב הייתי מחקה עוד קצת לדגמים טובים או לפחות למחירים שווים יותר.

comma

New member
יש לי אפשרות לקנות

יש לי אפשרות לקנות את ה CANNON ב 4000 ש"ח לדעתי היא לא מהווה קפיצה רצינית ברמה (חוץ מהעובדה שאני יכול לקנות לה עוד עדשות להחלפה (לזום ולמקרו)) סתם רציתי לדעת אם האתה מכיר אותה ויודע אם זה כדאי. אני חושב אבל שענית לי ובנתיים אני אמתין מעט עד שיצאו דגמים חדשים והישנים ירדו טיפה במחיר.... בכל מקרה תודה רבה על התשובות..

למעלה