Police Certificate

Liam V

New member
Police Certificate

שלום לכולם. אני עם אשתי בתהליך של קבלת PR, אנחנו עם ויזות עבודה ושלשום קיבלתי מכתב מרשויות הגירה שעלי לספק להם אישור על רישום פלילי שלי ושל אשתי.
Police Certificate: The "Criminal Record Printout" you provided from Israel is not an
acceptable police certificate. Please provide a recent and original police certificate for ISRAEL.
הבעיה שאני לא יודע על איזה אישור מדובר ואני כבר בקנדה.
הגשתי טופס רישום פלילי ותירגמתי אותו דרך מתורגמן קנדי , אבל כנראה שזה לא האישור הדרוש.
יכוליות מישהו יכול לעזור לי ולהסביר איזה אישור דרוש ואיך אני יכול לספק אותו.
תודה מראש.
אגב כשהגשתי בקשה לויזות עבודה , ניגשתי לתחנת משטרה והם שלחו את האישור העדר רישום פלילי ישירות לשגרירות , השאלה אם זה האישור הנדרש ? והאם הוא שמור במערכת של שגרירות קנדה בישראל

Liam V

New member
תודה על התשובה

מעולה,אז אזמין עכשיו.בשגרירות קנדה בישראל כבר ידעו לשייך את זה לבקשת PR שלי או שאני חייב לציין את זה איפשהו ?

אם יש מקום בטופס לציין משהו בשדה שח כתובת הנציגות הזרה

תרשום שם את מספר ה UCI שלך. אחרת הדרך היחידה היא שהם ימצאו אותך היא לפי שם, מספר תעודת זהות, ותאריך לידה. בכל מקרה אני ממליץ שבועיים שלושה אחרי הזמנת הטופס לבדוק את הפרופיל שלך ולראות עם העלו את תעודת היושר. אן לא העלו מוצע לשלוח אי מייל למחלקת ההגירה בשגרירות קנדה בישראל ולבדוק עם זה הגיע.

תשובה מהיועצת הגירה ל-Liam V

אתם סיפקתם את התדפיס ממשטרת ישראל. זה לא המסמך הדרוש. אתם צריכים להזמין "תעודת מידע פלילי". משטרת ישראל לא נותנת לידי המועמדים את המסמך הזה. תבקשו שישלחו את זה לשגרירות קנדה בתל אביב או לקונסוליה הקנדית בטורונטו.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: [email protected]">[email protected]

http://www.canadaresident.com

למעלה