Sacrifice for me - סיפר חדש

Lihi Rimon

New member
Sacrifice for me - סיפר חדש

טוב הוא ישן אבל עברתי עליו קצת. LOL.
בכל מקרה, אממ יש חלקים/משפטים/או מילים. שמסומנים באלכסון או בעובי. פה לצערי אני לא יכולה לעשות את זה... אני מקווה שזה לא יפריע או יבלבל את כל הסיפור.
מקווה שתהנו, לא מצפה שתתאהבו בדמות הראשית או שתעשו לה ילדים וכו. P: אני מתה עליו והוא משעשע אותי.

פרולוג.
היא הייתה אישה יפהפייה, צנועה ומלאת חיים. אהבת חיי באשר היא. קנינו בית ביחד, עמדנו להתחתן ולהקים משפחה, לחיות חיים מלאי אושר וטוב. הייתה לשנינו עבודה מכובדת, חברים במעמד הגבוה של החברה.
מצחיק איך הכול יכול להשתנות בין לילה, להשתנות ללא מעצורים, ללא התראה. להשתנות בצורה אגרסיבית לגמרי, פתאומית.
מה שנסיעה תמימה לאירוע חברתי יכולה ליצור, יכולה לגרום...
זה מה שבעצם הפך אותי. השורש שלי, ההשרשה, ההשראה שלי לחיים שונים. זה מה שגרם לי לשנוא את אנשי המעמד הנמוך והפשוט, ואף יותר את הגבוה.
אבל מצד שני... לאהוב אותם, להיות איתם, להיות בחברתם ולהשתעשע, להרגיש... טוב, מסופק.
ובשביל לפרוק? המעמד הנמוך, המלוכלך הספיק לי.
שנאתי את המעמדות האלה, ולמען האמת? לא הבחנתי בקיומם עד שכמובן... פגשתי את האישה שלי.
האישה שנלקחה ממני באכזריות בלתי נשכחת.
באותו הלילה הכול התחיל...

Lihi Rimon

New member
פרק ראשון

פרק ראשון.
תמיד אזכור את הקורבן הראשון שלי. עד כמה חששתי שאפשל. עד כמה חששתי שהוא זה שיקום ויגבור עליי ואני אהיה הקורבן. כמה אירוני, לא?
ובכן, זה היה ממש כך... בהתחלה.
הכול התחיל באותו לילה סוער כשיצאתי לבר הקרוב, בעיירה קטנה וניחוחה.
אוקיי, אני משקר. לא כל כך קטנה ולא... לא כזאת נחמדה.
בכל מקרה, נסעתי לשם וצעדתי במהירות אל תוך הבר שהיה פחות קודר מהלילה הנוכחי, מהמזג הפראי ששרר בחוץ. פשטתי את מעילי והתיישבתי על הבר עצמו, מזמין לעצמי כוס בירה גדולה וצוננת.
בחנתי בקפידה את אנשי הבר, לא מפספס אחד במבטי, כשלפתע מבט אחד הצטלב בשלי.
בחור שמנמן, חסון ומוצק הביט בי בחיוך וחייכתי בחזרה, נד לו בראשי בנימוס. ללא התראה מוקדמת, הוא ניגש והתיישב לצידי, ממשיך לחייך.
"לחיינו!" הרים את כוסו ושתה בכמות נכבדת, כשאני לקחתי רק לגימה. "איך זה שאחד כמוך... לבד?" שאל בלחישה לאוזני, נראה מרוצה מעצמו. עבר בי רעד אוטומטי של גועל.
אז הבנתי... הוא מחפש בחור ללילה.
אני חייב להודות, נמשכתי לנשים יותר מאשר לגברים, אך אני בהחלט יכול לרצות אותו.. ובטח שיותר את עצמי.
הבטתי בו, הבעתו רומזת שהיה המום ממה שהצליח 'לתפוס ברשת'. אם אפשר לקרוא לזה כך בכלל.
העברתי ידי בשערי, בוחן אותו. "אני לא נוהג לצאת הרבה". השבתי בפשטות, מושך בכתפיי. הוא הנהן בהבנה, עיניו לא מוסטות מפניי לרגע.
אני לא נוהג להתפעל מהמראה שלי, אבל הוא בהחלט עוזר לי להשיג את רצוני. אני מניח ששיער שטני זהוב ועיניים אפורות בהירות בהחלט תופסות בכל מקום. התמזל מזלי.
"יש לך משקפיים". אמרתי בחיוך נרגש, מכווץ מעט את גבותיי, אוהב את זה.
הוצאתי מכיס חולצתו את המשקפיים, מרכיב לו על עיניו. "עכשיו אתה נראה בסדר". הודעתי, רק רוצה לצאת מפה. אבל איך?
"יש לך מכונית? אתה לבד פה?" זרקתי שאלות בחשש. כל כך מרושל מצידי...
"לא, אני רק שלך..." השיב בפלרטטניות וחייכתי, לוקח את המעיל שלי וקם, מניח את הכסף על הדלפק. מושלם.
"אם כך, למה אנחנו מחכים?" אמרתי, משיב באותו אופן. הבחור המוצק קם ויצא איתי החוצה.
נכנסנו למכונית שלי במהירות כשלפתע התנפל עליי, נוגע בירכי ובאינסטינקט דחפתי אותו במהירות אחורנית, לחלון המכונית.
"מה יש לך?!" צעק עליי, מבולבל.
"לא פה..." מלמלתי בהיסוס, מציל את עצמי וכמעט מגמגם מרוב בהלה.
הוא הביט בי בחיוך מרוצה, מהנהן כשהבין. התנעתי את המכונית, נוסע לעבר ביתי, ליד היערות.
"אז... מה שמך ובן כמה אתה?" שאל אותי לפתע.
אני לא אוהב ששואלים אותי שאלות. אני זה שאמור לשאול. חשבתי במהירות, מרכיב שם מדומה משמי האמיתי.
"מייקל סמית". שיקרתי. "אני בן עשרים וארבע". השבתי בחיוך קטן. זה לא היה שקר, לשם שינוי. "ואתה?" שאלתי בחזרה, מתוך נימוס. זה לא באמת עניין אותי. הייתה לי מטרה אחת בלבד, המטרה הראשונה, הניסיון.
"פיט ארלונד, בן שלושים וחמש". אמר בחיוך מרוצה. לא ממש הבנתי ממה יש לו להיות מרוצה מעצמו. חוץ מהמציאה שלו כמובן...
הוא נראה כמו.. הכלבים האלה עם שכבות השומן, שלמרות החזות המשעשעת שלהם הם קשיחים וחזקים, מבלבלים. מכוערים ולא סימפטיים, נסכם את זה בזאת.
"לאן אתה לוקח אותנו? שובב". מלמל עם החיוך הטבעי והמעצבן שלו, ממשיך בפלרטוט. מבטו נד לעבר החלון, צופה בדרך החשוכה.
"הביתה". אמרתי בפשטות. "כבר מגיעים". הוספתי בחוסר סבלנות, רציתי כבר להעיף אותו לעזאזל. ריחו העביר בי חלחלה. הוא רק הנהן, ממשיך להביט בדרך, לא שזה יעזור לו לברוח ממני. הוא כל כך חרמן שלא מדאיג אותו הדרך, היער או המרחק מהעיירה.
לאחר מספר דקות הגענו ליעד שלנו, לביתי הקט והשקט. חניתי בחנייה הפנימית של הבית ויצאנו מהמכונית. נעלתי אותה במהירות ופתחתי לנו את הדלת, נכנסים פנימה.
"תרגיש בבית". מלמלתי, פותח את האורות.
"אז.. איפה נעשה את זה?" שאל. "אני צריך לחזור הביתה לאשתי". הוסיף, גורם לשפתיי להיפער בשניות, מופתע.
יש לו אישה?! איזה חולה! ממזר בן תמותה! איך הוא מסוגל לעשות את זה? יש לו אישה! איך הוא יכול לבגוד בה?!
זה רק הכעיס אותי יותר. כיווצתי את גבותיי, עצבני, אבל לא מראה לו את זה.
הסתובבתי לעברו עם חיוך מזויף. "אוה, בשבילך יש לי חדר מיוחד". מלמלתי, להוט להעלים אותו מעל פני האדמה.
"מעולה". אמר בחיוך נרגש ופתחתי לו את דלת המרתף.
"אחריך". אמרתי והחוויתי בידי בכיוון הדלת הפתוחה, נתתי לו לרדת, נועל אחריי את הדלת ויורד אחריו, מדליק את האורות.
"מה זה?" שאל, מביט בחדר המרווח. רק חייכתי. זה לא היה חדר מפואר כמו שאר הבית, מן הסתם.
הוא היה בצבע חום אדמוני, מיטה מברזל ניצבה במרכז ומסביב ארונות בצבע חום בהיר. באחד מהם, בין שאר הארונות, היה כיור גדול ומרווח, כמה כלים בסיסיים לכל דבר וכמובן, מקלחת גדולה. בצד הונחו כמה קופסאות גדולות לקירור אוכל או לכל דבר אחר שרק נרצה. אך החשוב מכל... הרבה, אבל הרבה, שקיות אשפה גדולות ושחורות ונייר דבק.
"תשכב ומייד נתחיל..." אמרתי בקול רך, מחייך, מוריד את חולצתי בשביל לרמוז לו בלבד.
פתחתי את אחד הארונות. "רואה את המזרונים הדקים האלה? לא רק אתה שובב. כל מזרן לבן אדם אחר". אמרתי וגיחכתי בשעשוע. אולי לכול גופה אחרת.
"אתה עושה את זה הרבה?" שאל, מוריד את חולצתו ומכנסיו, נשאר בתחתונים ונשכב על המיטה. כמה פתטי הוא.
"לא, אבל אני מתחיל". הודעתי, סוגר את הארונות ומוציא סכין קטנה וחדה בלי ששם לב, מניח אותה על השיש ליד הכיור וניגש לעברו.
"אז.. גבר גברי שלי... האישה שלך יודעת?" שאלתי, מנסה לא להיגעל יותר מידי כשהעברתי את ידי לאורך בטנו המבחילה והשעירה.
"כמובן שלא! היא תזרוק אותי מיד!" אמר, מצחקק במרירות. "אסור לספר כזה דבר לאישה... היא ישר תוציא גט". הצהיר, ממורמר.
"טוב, אני לא יודע מה איתך... אבל היא צודקת". אמרתי בשאננות, לוקח במהירות פיסת בד גדולה וניגש לעמוד מאחוריו, מניח על פיו ואפו ולוחץ חזק למטה כדי שייחנק, עוד לא הורג אותו, רוצה שיאבד הכרה.
אך התוכנית שלי לא כל כך הצליחה...
הוא שלח ידיו במהירות אחורנית, תופס בראשי ומתגלגל קדימה, מפיל את המיטה איתו. הייתי צריך להשיג מיטה חזקה יותר או לתקוע אותה ברצפה.

עוד ליפני שקלטתי מה קורה הוא היה מעליי, חובט בפניי בידו. אפי דימם אך התאוששתי במהירות, מעיף אותו מעליי וניגש במהירות לקחת את הסכין הקטנה.
הסתובבתי אליו, מחייך ומנגב עם ידי את הדם שנזל מאפי. "אתה לא יכול לברוח מהגורל". מלמלתי, מתנשף. הבטתי בו במבט חודרני וקודר.
הוא העלה גיחוך בגרונו, מוכן להתקוטט אך נראה מבוהל לגמרי. הוא בהחלט לא ציפה לזה.
"אני לא מאמין בגורל". נשף בקול גבוה. "כול אחד בוחר בדרך משלו..." אמר, חזהו עולה מהעלה ומטה במהירות עם נשימתו המואצת.

Lihi Rimon

New member
המשך

"חבל… כי כרגע? אני הגורל שלך, אני היד העליונה, אני קובע". אמרתי וצחקתי במרירות, מחייך חיוך רחב.
"מה אתה?! אלוהים!" קרא והתחיל לרוץ לעברי בכול כוחו. צחקתי בתוכי, אילו הוא היה קיים? הוא היה לצידי.
זזתי במהירות הצידה, דוחף אותו בחוזקה לתוך הארון, גורם לו ליפול ולהתערפל, לדמם מפניו. לקחתי במהירות את הבד, חונק אותו עד שלא נלחם יותר, לא זז יותר והרגשתי את נשימותיו נרגעות ומתאזנות, מאבד הכרה בהדרגה. שחררתי במהירות את הבד, לא רוצה לבזבז זמן מיותר. הוא חזק לא פחות ממני.
ניגשתי למיטה. יותר מאוחר אסדר שהיא לא תוכל ליפול.
הרמתי וסידרתי אותה, חוזר לעבר פיט ומרים אותו בקושי, גורר אותו לעבר המיטה ומניח אותו עליה, מתאמץ. הוא באמת כבד. קשרתי אותו היטב כך שלא יוכל לזוז, מחייך חיוך מרוצה ונאנח בהקלה.
לא חשבתי שאצטרך להלחם על חיי, אבל אני מניח שזה חלק מכל התענוג, מכל המשחק הזה.
ניגשתי לכיור ולקחתי מטלית, מנקה את הדם מאפי ונשען על השיש, מחכה שהדימום ייעצר והבטתי בו.
לא הייתי בטוח מאיזה סוג מעמד הוא היה. לפעמים זה לא רק המראה. אבל הפעם זה לא כל כך שינה. לא היה חשוב לי מה הוא או מי הוא. מה שחשוב היה הוא שהוא הראשון שלי, הפרק הראשון בחיים שלי.
הרצח הראשון שלי. הרצח הראשון אחרי שאשתי מתה. ההחזר הראשון שלה, הנשמה הראשונה.
אולי לרצח הזה באמת לא הייתה מטרה, אבל היי.. כל אחד צריך לפרוק מדי פעם, לא כך?
אני חייב להתחיל מאיפה שהוא, אני צריך להתאמן. אם איתו היה לי קשה, מה יהיה עם האחרים?!
מה יהיה עם החשובים באמת? עם הנוראים ביותר, אלה שאצטרך להרוג בגלל מי שהם? בגלל מה שהם עושים?!
הכול בגללם. נוכלים. בגללם האישה שלי איננה עוד, בגלל התכנונים שלהם. גם בגלל האנשים הפשוטים ותאבי הבצע, שבעצם לא שונים מהם בהרבה.
צחקתי, כולם אותו הדבר! אני לא מאמין! צריך פשוט להרוג את כולם, את כל מי שבפסגה ואת כול מי שמנסה להרוג את הפסגה!
כל כך הרבה עבודה, אימונים עד שאגיע לגדולים מכולם, לפסגה. למזלי, הגישה לשם קלה, אחרי הכול אני כבר שם בגלל אשתי, כך שזו לא הייתה הבעיה שלי. גם לא תהיה בעיה למצוא את הנוכלים הקטנים שרוצים להרוס אותם; הם קיימים בכל מקום, מכל עבר. עד אז? אטפל בהם ובכל מי ש... מגיע לו.
אפי הפסיק לדמם וניגשתי לשטוף את המטלית. ניגשתי לעברו עם המטלית הנקייה, מנקה את פניו מלאי הדם מהפגיעה בארון. סיימתי לנקות אותו ופניתי לנקות את הארון. את הרצפה השארתי לאחר כך, גם ככה הייתה לי הרבה עבודה.
חזרתי להישען על השיש, מחכה שיתעורר אבל לפתע... התחשק לי קפה. כן, אני רוצה קפה חזק.
ניגשתי לעבר המדרגות ועליתי למעלה, פותח את הדלת ויוצא לכוון המטבח.
הוצאתי לי כוס בגודל בינוני, שופך לתוכה כפית קפה שחור, כפית סוכר ומים חמים, מערבב וחוזר אחורנית.
סגרתי אחריי את דלת המרתף וניגשתי למטה, לעבר השיש, נשען ושותה מהקפה החם, מנקה מעט את פניי וידיי.
"א...אה". לפתע שמעתי אותו מצייץ וחייכתי, לוקח את הסכין הקטנה.
"בוקר אור כוכב שלי!" מלמלתי בחיוך, מביט בו.
הייתי מעט מופתע... אבל מצד שני לא, כי קרחת לא סותרת את זה שהבן אדם יהיה שעיר, לא?
גבותיו היו שחורות כמו שערות בטנו, ידיו ורגליו. החלטתי שהם מציקים לי בעיניים וניגשתי לקחת סכין גילוח.
"מ-מה אתה עושה?" גמגם בפחד ורק חייכתי, לא עונה לו עדיין.
"בבקשה לא... אני מתחנן בפנייך, לא". ביקש, דמעות מתחילות לרדת מעיניו, מנסה להשתחרר, מרעיד את גופו.
"אוי, תירגע. פשוט הגבות שלך לא... מוצא חן בעיניי". אמרתי, תופס בראשו ומגלח את גבותיו.
"בכלל... הייתי מציע לך לגלח, לייזר או שעווה". הוספתי, מניח את סכין הגילוח בכיור. "אבל כרגע זה כבר לא משנה". מלמלתי, מושך בכתפיי וחוזר לעברו.
"מ...מה אתה הולך לעשות איתי?" שאל באימה. "בבקשה, תרחם עליי, יש לי אישה ושני ילדים!" הוסיף בתחינה ונאנחתי, מעביר ידי בשערי.
"אתה פשוט נותן לי סיבות להיפטר ממך..." אמרתי בחוסר ברירה, מחייך.
"לא! בבקשה! אני מתחנן! אני אעשה הכל!!" קרא בקול, בוכה.
"אתה משעשע". הודעתי בהומור, מכווץ מעט את גבותיי ובוחן אותו. "בוא נשחק משחק קטן..." אמרתי בחיוך ולקחתי את הסכין הקטנה, מחזיק בראשו.
"אוה, רק רגע". אמרתי ולקחתי נייר דבק, מניח חתיכה נכבדת על שפתיו כדי שלא יצרח להתחלה.
"אני מקווה שאתה אוהב איקס עיגול". לחשתי לאוזנו ועיניו נפתחו, מנסה לצרוח, אך רק זמזום נשמע בחלל החדר.
הכנתי את הסכין והתחלתי לחרוט את הלוח עצמו על ראשו, דמעות יוצאות מעיניו.
נהניתי מה זה, כל כך נהניתי, חורט באיטיות ובהנעה על ראשו הקירח, מנקה את דמו ומוסיף איקס למעלה בצד הכי ימני.
"מושלם!" אמרתי, מעביר שוב את המטלית הרטובה וסוחט אותה מהדם על הרצפה האפורה. "עכשיו". מלמלתי, מסיר את נייר הדבק משפתיו.
"אאהה!" צרחה נזרקה לאוויר משפתיו. "הצילו!!!" הוא קרא, נחנק מרוקו וגורם לי לצחוק.
"ששש.. כלבלבון". אמרתי בחיוך, מלטף את מצחו ומסתובב, נעמד לצידו ומתכופף לגובה עיניו.
"עכשיו אנחנו נשחק לנו משחק של חיים ומוות. אתה מפסיד? אתה מת. אתה מנצח? אתה חופשי". לא, לא באמת. אתה עדין מת. גיחכתי.
"א-אוקיי..." גמגם, לא באמת יכול לסרב לי.
"מעולה, אז אני כבר תפסתי את האיקס". ציינתי ונעמדתי, חוזר לעמוד מול ראשו ולוקח את הכיסא הקרוב, מתיישב.
"הוא נמצא פה, בצד הכי ימיני למעלה". אמרתי ולחצתי על האיקס. הוא צעק מכאב, ממשיך להתנשף ומזיע.
"איפה אתה רוצה את העיגול שלך, פיט?" שאלתי, מצפה באושר לבחירה הגורלית שלו.
"א...אה. ש-שמאל..." גמגם במלמול.
"איפה בשמאל?" שאלתי, מתחיל להעביר את אצבעי בין הריבועים, על הריבועים. "פה? או אולי פה?" שאלתי, ממשיך להעביר וללחוץ.
"נו באמת, עד שאתה חושב, אנחנו מאבדים פה דם, רק הרגע ניקיתי אותך". מלמלתי בקול נוזף וגיחכתי, לוקח את המטלית ומנקה שוב.
"אתה עושה לי הרבה עבודה ואני לא אוהב את זה". אמרתי, נאנח וסוחט את המטלית.
"בעצם," התחיל לומר, בולע רוק. "אני רוצה באמצע את העיגול". הצליח לומר משפט שלם והתנשף, רועד.
"מסריח". הפטרתי, מעקם אפי וקם, מתיז קצת ספריי לריח טוב.
"אתה באמת צריך לדאוג אחר כך לבעיות השעירות שלך. סלח לי, אבל אני לא חובב שיער, אלא אם הוא על הראש והגבות". הסברתי.
"זאת אומרת... אצל אישה. אצל גבר רק בחזה ובגב... טוב, לפעמים, אתה יודע... גם בשני המקומות הפרטיים". מלמלתי, סתם משחק איתו עכשיו, מגחך. "לא שאני חובב באמת גברים, אבל זה משהו היגייני. לפעמים אני גם מגלח את בתי השחי. אבל זה כבר תלוי באירוע, אתה מבין? הפואנטה היא שתשתמש בדאודורנט ליפני פגישה." אמרתי בטון כועס.
"תחשוב על זה... אם היינו שוכבים עכשיו והיית מרים את היד? איך אתה חושב שהייתי מרגיש?!" השתעשעתי איתו, צוחק.
הוא רק רעד, מכווץ עיניו בלחץ, עושה אותי מאושר.
"טוב, אז אמרנו עיגול באמצע". חזרתי על דבריו, שב ללוח שלנו, משחק עם הסכין הקטנה באצבעותיי. למה לא?
התחלתי לחרוט באמצע ראשו את העיגול, זעקותיו מענגות אותי.
"די, זה לא כל כך כואב, אל תהיה רכרוכי... תהיה גבר!" אמרתי, נותן טפיחה על כתפו ומתחרט מיד, מנקה על מכנסי. "גועלי". מלמלתי ונאנחתי באכזבה.
"אוקיי, אני רוצה איקס... אממ..." התלבטתי, בוחן את ראשו המדמם ואת מהלך המשחק הבא שלי.
"פה!" החלטתי והתחלתי לחרוט על ראשו, איקס בצד שמאל הכי למטה. טוב אני מודה, אף פעם לא הייתי טוב בזה...
"תורך". אמרתי, מנקה את ראשו ואת הסכין הקטנה שלי. הוא ייבב, מכווץ אגרופיו ונושם במהירות.
"זה לא יהרוג אותך... אבל ככל שתישאר פה יותר, אתה בהחלט תמות". זירזתי אותו, רוצה להגיע לחלק הכיפי יותר.
"א-אוקי, אוקי!" נשף, מתחיל לחשוב ומזיז את עיניו במהירות, התבוננתי בו, ממתין.
"עיגול למעלה, הכי שמאלי". מלמל במהירות, רוק יוצא משפתיו.
"אתה חייב טיפול". נאנחתי והתחלתי לחרוט את העיגול, גורם לו שוב לצווח ומחייך בעונג.
הבטתי רגע בטבלה, מתחיל לצחוק כשגיליתי את הטכניקה לניצחון. "אתה יותר גרוע ממני באיקס עיגול". הצהרתי באושר.
"מ-מה? אבל..." מלמל בבלבול.</di

Lihi Rimon

New member
אחרון

"שש.. המשחק לא נגמר!" השתקתי אותו, להוט להמשיך ולנצח בפעם הראשונה במשחק המתועב הזה.

אני זוכר... אני זוכר כשהייתי צעיר יותר.
שיחקתי עם אבי בגן הוורדים השכונתי. שיחקנו שחמט. שנאתי גם את המשחק הזה, תמיד הפסדתי.
למען האמת, אף פעם לא הבנתי את דרך המשחק למרות שהייתי אינטיליגנט קטן. אבל לא במשחקים, כלל לא.
אחרי כמה משחקים כבר התעצבנתי ונעשיתי לא מרוכז, עצבני במיוחד ודרשתי לשחק משחק אחר ואז...
הוא פשוט הציע את זה, את המשחק הפשוט הזה, שנקרא איקס עיגול. "משחק של מזל". כך הוא אמר.
אבל לא, ממש לא. זה לא משחק של מזל, זה משחק של חשיבה קלילה, משחק עם טכניקה קבועה ומשעממת.
לא שהבנתי אותה.. עד עכשיו.
התחלנו לשחק ושוב, הפסדתי שוב ושוב ושוב.. עד שנשברתי.
הוא לא נתן לי לנצח, לא פעם אחת, רוצה שאלמד לבד עד שהפכתי בכעס את הלוח, בוכה כמו ילדה קטנה.
הרגשת הכאב לא איחרה לבוא. ידו לא איחרה לנחות על הלחי הימנית שלי.
אפילו עכשיו הכאב צרם שם, מרגיש וזוכר.
מייד הבכי נפסק והרמתי את הלוח, מבין מה עשיתי. ביקשתי סליחה והוא רק שילב ידיו, ממתין.
סידרתי את הלוח מחדש, מציע לו משחק נוסף, אך הוא סירב, קם והלך, משאיר אותי לבדי עם לוח האיקס עיגול, ממורמר.
מאז? לא שיחקתי שוב את המשחק הארור. מאז? גם לא ראיתי את אבי שוב...

חייכתי מעט. "זיכרונות נשכחים". מלמלתי באנחה קלה, חוזר למציאות שישבה לפניי.
לקחתי את הסכין הקטנה וחרטתי במהירות ובלהט בצד הימני התחתון ביותר, שומע רשרוש חזק מראשו וחיכוך קשה בסכין הקטנה, מעביר בה רעד קל ובנו צמרמורת.
"אני מקווה שלא חרטתי לך על הגולגולת או משהו". אמרתי וגיחכתי בשעשוע. הוא רק המשיך לצווח, לצרוח ולזוז במהירות, בוכה בלי הספקה. ממש כמו ילדה קטנה.
התרוממתי במהירות, מושך מכנסיי מעלה וסטרתי לו על הלחי הימנית בחיוך. "ששש.. תורך". לחשתי ברוגע, חוזר להתיישב על הכיסא ומסתדר בנוחות.
"אני באמת מקווה שנוח לך, המזרונים האלה מעולים, ממש לא מהעולם הזה". אמרתי והוא נרגע לאט לאט, משתתק.
"א...אתה ב...באמת תשח-רר אותי?" שאל והתרוממתי מעט למול עיניו, מהנהן בשקר וחוזר לשבת על הכיסא.
"ע-עי-גול ל-מעלה באמצע". גמגם והתנשף, מכווץ עיניו בכאב, כנראה באמת פגעתי לו בגולגולת. הוא באמת חזק אם הוא לא פרפר לי פה.
"טוב, פיט? זה המהלך השני הכי טיפשי שיכולת לספק לי הלילה". אמרתי בחיוך קטן, הוא בחר במקום הכי טיפשי, אפילו לא ניסה לעצור אותי בשלילה אחת והיה לו לבחור משתיים.
הוא נשם במהירות, לא יודע מה לעשות עם עצמו, דמעותיו עדין לא נפסקו ועיניו השתגעו מהכאב.
מתחתי את ידיי, מסתדר בנוחות ומתחיל לחרוט את העיגול בדייקנות על ראשו, במרכז השורה העליונה ביותר.
כשסיימתי היה נראה שאיבד את ההכרה. "נו, באמת..." נאנחתי וקמתי, מניח את הסכין הקטנה על הרצפה, בכעס. ניגשתי לכיור ושטפתי את ידיי, לוגם מהקפה שכבר הפשיר. הבטתי בו, צריך להזריק לו משהו. שיישאר איתי.
לא הייתי ממש בקיא בתרופות, אבל היה לי ארון מלא בהן, רק צריך לקרוא את ההוראות. מקסימום... מישהו ימות מהטעות שלי, ממילא הם נועדו למות.
לקחתי מזרק עם מחט גדולה, מכניס לבקבוקון הקטן ושואב במהירות, מסיים ובודק אם החומר יוצא כשורה מהמזרק. התזתי מעט, מחייך ומזריק לכתפו. עוד כמה דקות הוא יתעורר ונמשיך לשחק. מהלך אחרון.
החזרתי את הבקבוקון למקום וזרקתי את המזרק לאחת השקיות שהיו בצד, זו ששמרתי לגופתו.
הסתובבתי, בוחן אותו מעט.
אני מניח ש... אני חייב לומר שיש לו מזל. הוא החזיק מעמד בזכות שכבת השומן שיש לו בראש. אם הוא היה רזה? ממזמן הוא היה מדמם למוות, או לוקה במשהו ומת ואז כול הכיף היה יורד לטמיון.
ניגשתי בחזרה לקפה שלי, מסיים אותו ומניח גם אותו בכיור.
פעם ראשונה, ועכשיו אני רואה את כול הטעויות שביצעתי. כל כך טירון. אבל זה לא משנה, הוא גם ככה יושלך לאגם.
אבל להבא, עדיף שאנקוט באמצעים מגנים כמו כפפות. זה היה אולי הדבר הכי חשוב בעבודה... בתענוג הזה, כיסוי העקבות, זאת אומרת.
בכל שאר הדברים, אני משער שדי הצלחתי. השאלה האמיתית עכשיו הייתה... האם לחרוט עליו משהו שיחבר בין שאר הקורבנות?
לא השקעתי לזה הרבה מחשבה, אם בכלל, אני חייב לציין. אני מרגיש שאני חייב לעשות את זה בשביל שיבינו אותי, שיבינו למה אני עושה את זה. בשביל מי. שיבינו איך.. איך בעצם הכול נגרם, התחיל.
זה חשוב, זה מה ששמר לי על קו השפיות. זה יזכיר לי אותה... תמיד. יזכיר לי למה אני עושה את כל זה, יזכיר לי את אותו לילה נוראי וקודר. אותו לילה מקולל.
נאנחתי, מעביר ידי בשערי, מתחיל לחבר ראשי תיבות למיניהם.
גיחכתי, מוצא את ראשי התיבות הטובות בעולם. הן אומרות הכל, מגלות הכל, שזה יהיה כל כך פתטי וטיפשי שהם לא יבינו את זה.
ת.א.ק.
מושלם, פשוט מושלם, כולל בתוכו כל מה שצריך.
אתם מעוניינים לדעת מה זה אומר? טוב, חבל... כולם מעוניינים. אם אסמוך עליכם, אולי תגלו בהמשך...

בלגונה

New member
ביקורת

קודם כל ליהי- ממש הפתעת אותי. את כתבת פורנוגרפיה
(לא יודעת אם זה טוב או לא- אבל זה זה).
*העלילה עצמה של הפרק הראשון טובה ומושכת להמשיך לקרוא.
אבל, לדעתי כתבת אותו ארוך מידי. זאת-אומרת, אחרי הקטע שבו הגיבור קושר את הקורבן, כבר די ברור מה הולך לקרות. לדעתי שם הפרק היה צריך להסתיים, כי לפעמים רמיזה היא יותר נוראית מאשר לקרוא ממש את הדבר עצמו בפרטי-פרטים. בהתחלה, כל הקטע בבר, ושהוא גורר אותו אליו לדירה ביער מאוד מותח ומצמרר. אבל אחר-כך, כל הקטע של האיקס-עיגול פשוט מוריד את זה. זה אפילו גרם לי להשתעמם.
*כן אהבתי, שלגיבור מאוד מפריע היגיינה, ועודף שיער
.
*אה, ועוד דבר שהפריע לי- הוא שזאת הפעם הראשונה שהגיבור מבצע רצח- והוא מתנהג כאילו זה לא מזיז לו בכלל. הייתי מצפה (ביחוד כי זה כתוב בגוף ראשון) שתתארי את הפחד שלו, את פעימות הלב המואצות, הזיעה. אולי הוא ינסה להסתיר את העובדה שהיד שלו רועדת? משהו כזה. אחרת זה פשוט לא נשמע אמין.
*זה טוב שיש לגיבור איזשהו עבר דפוק שבגללו הוא הפך לפסיכופת. יופי :).
*ועוד דבר שהפריע לי, זה שכבר בפרק הראשון את מגלה לנו את הסיבה שבגללה הוא החליט להיות רוצח. הייתי מצפה שאולי תתני איזו רמיזה לא מועילה על ההתחלה, נגיד- "הכל התחיל בגלל אישתי", או משהו כזה, ובהמשך הסיפור תגלי עוד פרטים. ככה זה נראה כאילו רצית לתת כמה שיותר מידע, כמה שיותר מהר, כמו בסיפור קצר. אז לדעתי את צריכה לתת לקורא למה לצפות...

g l o r y

New member
האמת? זה יכול להיות תרגיל מעניין

לכתוב את הרוצח/אנס/פסיכופת/מלא-את-הקריפ-לבחירתך הכי טוב שאנחנו יכולים. זה אחלה אימון בכתיבה מעבר לאזור נוחות.
כמובן שאין לי זמן ומבחנים וזה (וגם כבר חצי שנה אין לי עברית על המקלדת ואני צריכה להקליד עיוור ואי אפשר לפתח שטף כתיבה ככה- שזה התירוץ העדכני ללמה שאני לא פה)
אבל זה יכול להיות מגניב. השאלה אם הפורום יסבול את זה. כי כמו שאמרת- קטינים וזה.

סקיפי

New member
תרגיל טאבו?

אין בעיה עם כתיבה כזאת, אגב, פשוט צריך להזהיר לפני כן. טריגר אלימות\מין וכו'.
&nbsp

g l o r y

New member
לא בדיוק אבל בערך.

זה טאבו אבל בנושא מצומצם. לכתוב דמות שהחברה מתעבת. מה שנקרא social deviants, אני חושבת.
לכתוב דמות שמוגדרת כ- או עושה מעשים ש- נחשבים מתועבים ע"י החברה. דמות כזאת אגב לא תמיד יודעת או מקבלת את זה שהיא "רעה". לכן לא דיברתי על לכתוב "רשע".
טוב לדעת
האמת מתחשק לי לכתוב משהו כזה. אני אעשה את זה כשיהיה לי טיפה זמן לנשום.

ויימס

New member
מה? חכי, זה כאילו חתיכת הבדל ענק.

מקודם אמרת "רוצח/ אנס/ פסיכופט", עכשיו את אומרת "אנשים שעושים דברים שמתועבים על ידי החברה", אלו שני דברים שאין קשר ביניהם. אנשים שהצילו יהודים בגרמניה הנאצית עשו דברים שמתועבים על ידי החברה שבה הם חייהם.
לעומת זאת, אתה יכול לחיות בחברה שבה הטלת מום בתינוקות היא נורמלית לחלוטין ולא מהווה פשע (וואו, פוליטיקה! ארררג!), רק שכנראה לא ישתמשו במילים האלה כדי לתאר את מה שאתה עושה.

כי בין כל סדרות הטלוויזיה שיצאו בעשור האחרון על גיבורים שהם אנשים רעים, אבל אנחנו אוהבים אותם בכל זאת ורוצים שיצליחו, זה כבר כל כך לא חדשני בעיניי.
אבל לכתוב על מישהו שחי באופן שהחברה מתעבת, תוך חשיפת הצביעות והרוע הבנאלי היומיומי שבחברה זה נשמע נחמד מאוד.

אבל את זה עשו אפילו יותר

כל הספרים האלה סטייל "המעניק" וכו', הם נורא in עכשיו. עולם עתידני ורוד וחביב שכולם בו מחייכים ומזיינים כבשים, עד שיום אחד קמה ילדה בשמלה אדומה ושתי צמות ושואלת למה? (היי, אפילו ראיתי אתמול סרט כזה על ההליכון בחדר כושר! משהו על גברים שמשתילים לנשים שלהם אישיות כדי שיהיו טובות וצייתניות ואז יש אחד שמסרב להשתיל מח לארוסתו ואפילו מוחק את השתלות המח של הנשים האחרות(!) וכולם כזה WTF man?) ומה בעצם שונה בלכתוב גיבור טוב בחברה טובה שנלחם בוולדמורט מול גיבור טוב תחת העקב הורודה של אמברידג' הכלבה שנלחם בוולדמורט? כאילו, הקוראים יודעים שהוא טוב, אז הם אוהבים אותו בכל מקרה, בכל חברה וגם בחדר מרופד. לא קשה.
לכתוב גיבור רע אפור, זה קשה. סרסיי, נניח. כולם שונאים אותה, אבל כאילו...shame shame shame? כן גרם לך לרצות להביא לה איזה מגבון. מה עם ג'יימי לאניסטר? makes incest look sexy since 1994? כמה קשה זה לכתוב בנאדם ששוכב עם אחותו אבל אשכרה בא לך לבוא עם פשיט יום העצמאות בצבעי הגאווה ולצרוח, "תפסיקו להגיד לו מה לעשות!"
קשה מאוד

אז אני חושבת שכרגיל הרעיונות של גלורי מופלאים. ואני לא אומרת את זה רק בגלל שהיא אוהבת חתולים.

נ.ב
והנה משהו יותר קשה: לכתוב גיבור טוב ולגרום לקורא לשנוא אותו! כאילו, אולי זה לא כזה קשה, עובדה שאני כמעט תמיד שונאת את הטובים, אבל מצד שני אולי זה רק קטע של חתולים.

נ.ב 2
זה מזכיר לי שעשיתי פעם תרגיל בפורום על לכתוב אותו קטע על אותה דמות פעמיים, פעם באופן שיגרום לנו לשנוא אותה ופעם באופן שלא. תעשו את זה שוב, אני אלך לשתות שוקו

g l o r y

New member
ובגלל שיש לי סלמון

כרגיל אני מתה על חתול

למעשה אני נורא נהנית לכתוב גיבורים אפורים! אהמ... למשל- יש לי אוסף סיפורים אחד באנגלית שהדמויות שלו התחילו כחלק ממשחק תפקידים צ'טי עם חברה שלי. שתיהן היו שלי ולכן שיחקתי את שתיהן אבל הן כל כך מצאו חן בעיני שהתחלתי להקדיש להן פוסטים ארוכים יותר ויותר ובסוף כתבתי עליהן מספר קצרצרים.
עכשיו, החלק המעניין הוא ששניהם זכרים, שניהם drow ואני כתבתי את החברה ממנה הם באו ככה שיש בינהם קשר שמתחיל מאוד לא בריא וזה קשר שנחשב מאוד נורמלי בחברה ממנה הם באים, ואז הוא הופך לקשר בריא שנחשב מאוד לא בריא בחברה ממנה הם באו.
ובמסגרת הקשר גלורי כתבה לראשונה הומואירוטיקה (וקיבלה ביקורת אוהדת. I'm kinda disturbed by that fact actually)
. GOOD GOD
כן.
וחתולי, מסתבר שלא קשה לכתוב גיבור ששונאים אותו. אם זכרוני אינו מטעני כתבתי פעם משהו עם גיבורה שנדמה לי שאת זו שאמרת שאת רוצה לתת לה כאפה כי היא מעצבנת. וגם את שאריי רוב הפורום לא סימפט.

אה, אני זוכרת אותה!

איזה-נסיכה-משהו-שלא-רצתה-להתחתן-משהו?
אבל את שאריי אני לא זוכרת
. תזכירי לי?
מה שמצחיק איתך הוא שאת תמיד מביאה דוגמאות שנשמעות כאילו הן מגיעות מסיפור אחד ענקי עם עולם סופר-מסובך ואני מדמיינת אותך יושבת מול שולחן עמוס בטריליון מחברות (חומות כאלה, כמו של פעם) מלאות רשימות מפורטות על כל ההיסטוריה הסופר-מסובכת שלו וטריליון הדמויות שחיות בו שאת ממשיכה להמציא זה מספר דו ספרתי של שנים
ויש גם חתולים שבנו קינים מחלק מערימות המחברות (לפחות זה מה שהחתולים שלי עשו עם הסיכומים הישנים שלי).
אבל ברצינות, נשמע כאילו יש לך שם חומר לאיזה טטרלוגיה. אם לא הפטלוגיה!

g l o r y

New member
הא!

נכון! למרות שזאת שאריי, מי שדיברת עליה. זאת שנוסעת עם זאב שמדבר כמו אומנת זקנה :)
השניה הייתה לצורך תרגיל והסיטואציה באמת פרחה מזכרוני.

צחוק צחוק אבל את לא רחוקה מהאמת. למרות שזנחתי את המחברות מאז שהתחלתי סיפור ממש טוב על עולם פוסט אפוקליפטי שבו מדענים יצרו דרקונים חכמים מדי. המחברת נעלמה באופן מסתורי ואני למדתי מהניסיון. רק מדיה דיגיטלית מאז.
למרות זאת, ערמת המחברות קיימת מטאפורית בראש שלי. גם כמה חתולים מטאפוריים שבנו בה קינים (כשהם לא בביוב של ניו יורק). אכן יש לי מגה יקום שבו כל הסיפורים שלי חיים בדיסהרמוניה משהו, אבל עדיין יש איזה סטטוס קוו. כל הרשימות המסובכות? בראש שלי. יש לי אובססיה קלה לפרטים. אני צריכה שדברים יהיו הגיוניים ותהיה להם סיבה טובה במסגרת העולם. כשאני חושבת על דמות חדשה, אני בונה לה עבר והווה ועתיד.... כמעט אין לי דמויות שטוחות. זה מסורבל, אבל אני נהנית מזה.
יש לי חומר מספיק, כנראה, לכמה סדרות אחיות עבות כרס. אבל ההעלאה על הכתב לוקחת המון זמן ואני לא מסננת מספיק

חוץ מזה, אני נורא נהנית מפסיכולוגיה של דמויות. אני ממציאה דמויות רק כדי לחקור סוג מסויים של אישיות או יחסים וכותבת סיטואציות, ואז ממשיכה לחשוב הלאה והלאה ללא כתיבה עד שנוצר לי עוד קו עלילה שלם בראש, ואז אני יותר מדי קשורה אליהן מכדי לתת להן להישכח.

מעבר לזה- יש. לי פאקינג. drow. שזוהרים. בחושך. הכוונה בדוגמאות ניאון, כמו מדוזות ודגי מעמקים. ויש לזה סיבה טובה מלבד "זה ממש מגניב ובא לי".

אגב החתול הצעיר שלי מעדיף את השמיכה הצמרירית שלי על נייר. אלא אם אני מעיינת בו באותו רגע. אבל הוא גם מעדיף ירקות על בשר אז אני מניחה שהא לא דוגמא טובה.

הייהו!

חתולים שאוהבים ירקות?
החתולים שלי מגיבים מוזר רק לתה לימונית ולואיזה. כל פעם שאני שותה אותו הם מופיעים, מתחילים לדחוף את האף לכוס וליילל "קטניפ, קאאאטניפ!" אבל אם הם היו מפתחים פטיש עגבניות או משהו - טוב, *זה* כבר היה מטריד!
גם מדיה דיגיטלית יכולה להיעלם באופן מסתורי. נניח הארדיסקים. שחתולים במשקל 6.5 קילו קופצים עליהם. ואת מביאה אותם למשחזר והוא אומר לך שמצבו של ההארדיסק חמור באופן ייחודי והוא יוכל לשחזר אותו רק בחדר סטרילי ללא כח כבידה תמורת 8000 ש"ח (אוקיי, בלי החלק של כח הכבידה. אבל כל השאר אמת לאמיתה. אני חושבת שגם היה לו הסבר הגיוני ללמה זה ככה. בכל אופן, 8000 ש"ח שאפשר לקנות בהם המווון סושי מול סיפורים - בחרתי באופציה החומרנית יותר
) אז התשובה למשמעות החיים והיקום היא מדיה דיגיטלית + גוגל דרייב. לא 42.
זה דוקא טוב שיש המון דמויות והמון קווי עלילה. נניח יש את סדרת מאלאזן הזאתי, שלא קראתי אבל אנשים אומרים שהיא מגה-מורכבת, ברמה שהם נעזרים בתקצירים ותרשימים באינטרנט כדי להבין מה הולך שם
ולמרות זאת היא גרמה לכמה אורגזמות בפורום השכן (תציצי שם, תנסי ללחוש "מאלאזן" ותראי מה יקרה). יש קוראים שיגידו שקשה להם לעקוב אחרי דברים כאלה - אבל קוראים כאלה את ממילא לא צריכה P:

g l o r y

New member
מה שאת שומעת

עד כה הוא מגלה חיבה עזה לאורז לכל סוגיו, תרמילי שעועית, אפונת שלג ושעועית רחבה חלוטים, כרוב, כרובית וברוקולי חלוטים, פטריות מבושלות, פירה, ירקות כתומים מבושלים, מרק ירקות טבעוני לחלוטין..... והרשימה עוד ארוכה. זה הגיע למצב שהשארנו סיר מרק עוף פתוח והוא עלה על השיש לא כדי לגנוב עוף מהמרק אלא כדי לאכול את מגוון הירקות שבפנים. החתול מתעלם מעוף לטובת ירקות. הוא חייזר. (והוא גם פולידקטיל. יש לו אקסטרה אצבע ברגליים האחוריות. חייזר נו...)
חתולים ומוצרי חשמל.... למזלי ההארד דיסק בדירה והחתולים בבית ההורים. לא אוהבת גוגל. הם חודרים לי לפרטיות יותר ויותר ואני פרנואידית בחצי משרה.
הא! אמרו לי לקרוא את מאלאזאן אבל איכשהו אף פעם לא יצא לי. הבעיה עם ריבוי עלילות היא שלוקח המון זמן לכתוב הכל. והרי אני סטודנטית חסרת חיים גם ככה.

*היה* לי חתול פולידקטיל. גור. של החתולה שלנו. מכרנו אותו. הוא אמור להיות בן 8 עכשיו, לדעתי. האם מדובר במקרה בפרסי לבן הטרוכרומי? (עין אחת ירוקה, אחת כחולה)?
טיפשי מצידי לקוות שאין עוד חתולים עם 6 אצבעות רגליים בעולם, ובכל זאת...זה יכול להיות ממש מגניב אם זה הוא

g l o r y

New member
נופ. הוא אסופי פתח תקוואי גינגי

אספתי אותו מהכביש. אני הולכת לתומי, פתאום עוברת מסחרית ופלופ, נושר מהמנוע של המכונית הנוסעת!! חתלתול. צמרירי כזה, כדור פרווה חמוד. התחיל ליילל ולזחול בהסטריה. עשיתי לו איזה פרראו והוא בא אלי ולא היה לי לב להשאיר אותו. אז לקחתי אותו למטרת אומנה והוא נשאר כי אמא אמרה שהיא לא מגדלת חתולים ועושה את כל העבודה בשביל אחרים. וגם כולנו התאהבנו בו
הוא חוצפן נורא ועושה תמוות לאח שלו הגדול שהוא מנומס ומכובד. בגלל זה קוראים לו ג'רי. הוא היה קטן וגינגי ולגדול קוראים טומי והוא שחור לבן טוקסידו. פשוט קלאסי.

damn! גם פולידקטיל, גם הטרוכרומי וגם פרסי?

למעלה