Say no to this... פברואר 2021 – סיכום חודשי 😷🎭🌊⚛️🌠💘

nerdkey treky

Active member
באיחור משהו, לא שמישהו שם לב... רק הייתי רוצה לשבח את כל אלו שבחרו במארוול בתור שחקנים ו\או דמויות שאוהבים. אתם מעודדים אותי לצפות שוב בסרטים.
שם של חיה שמתחילה באות של השם שלכם - עיט
🟣בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- הצליל כשמתחברים לאינטרנט
🟣מהו המקום האחרון שביקרתם בו (לפני הקורונה)- בעבודה (תסיקו מה שתסיקו מזה)

כללי-
🔵סדרת החודש
: וונדהויזן
🔵סרט החודש: הסרט היחיד שראיתי - אהבה ומפלצות
🔵שיר החודש: Michael Kiwanuka - Love and Hate
🔵דמות החודש: וונדה + ויז'ן
🔵שחקנ/ית החודש: אליזבת' אולסן
🔵ציטוט החודש: The universe created a sitcom starring two avengers - לא ציטוט מדויק
🔵למה מצפים בחודש פברואר: למשהו אישי משמח שאני לא מרגיש בנוח לשתף

פברואר בניחוח אהבה-
🟢וולנטיינז – בעד או נגד? (אפשר גם טיעונים לשניהם)
- רומנטי אבל כן מסחרי. סך הכל תקופה שאני יכול להיות יותר רומנטי, אבל אם הצד השני מתנגד אז זה עוד יום רגיל.
🟢סרט בדייט: קומדיה רומנטית או סרט אימה? סרט פעולה קומי, פשרה (אני מקווה).
🟢אתם מכינים לבן/בת זוג פוטנציאלים (או קיימים) שלכם מיקסטייפ עם שירי אהבה. איזה שירים תשימו שם? (תבחרו לפחות 3)- אף אחד לא כתב כאן אם הוא בזוגיות, נכון? אכפת לכם אם אני ארים את הכפפה? או אוריד אותה? או שאזרוק אותה לפח כי השתמשתי בה בסופר?
🟢מהו המאכל הכי רומנטי מבחינתכם? קינוח עוגת טרימיסו
🟢תארו את יום האהבה המושלם מבחינתכם (כזה שהיה לכם או כזה שאתם רוצים, זה לא באמת משנה)- סרט ומסעדה ואז שופכים עלינו דלי עם מי קרח כדי להעיר אותנו, למה שנקבל דברים מושלמים בזמן הקורונה?
🟢סיבה/סיבות מטופשות שתפסלו בן/בת זוג פוטנציאלים בגללם (לא דברים משמעותיים, משהו כמו לא ראה אף פעם פאוור ריינג'רס)- דילגה על סרטי מארוול. לונה זה כן משהו נגדך ( :LOL: *שם פה שוב את הגיף של ת'ור אומר OF COURSE*)
🟢זוג טלוויזיוני שהייתם רוצים מערכת יחסים כמו שלהם? הייתי רוצה להגיד את דן האמפרי וסרינה ואןדר-וודסן אבל קרו בינהם כל כך הרבה דברים איומים, אני פשוט אהבתי אותם יותר מאת האחרים. והם נראו כל כך חמודים ביחד. והיו להם דייטים יפים (אלו שלא נגמרו באסון).
הייתי רוצה להוסיף גם את הקפטן ופגי קרטר אך.... החיים לא היו ידידותיים אליהם במיוחד.

שונות-
🔴 ראיתי שמישהי שאלה באיזה קבוצת פייסבוק אז אני אגנוב – אם מודיעים שהקורונה מסתיימת עוד 24 שעות מעכשיו, מה הדבר הראשון שאתם עושים (אובייסלי רצוי שתבחרו במשהו שאתם לא יכולים לעשות עכשיו)
- הולך לאכול במסעדת מקדונלדס כדי לצחוק על אלו שאוכלים במסעדת מקדונלדס.
🔴מהי סדרת ה-comfort שלכם (כזו שאתם חוזרים אליה כל פעם כשאין מה לראות או שאתם בדיכאון והיא מעודדת אתכם? אפשר לבחור יותר מאחת אם יש לכם או אם אין לכם אפשר גם סרט)- חברים\המשרד\נשואים פלוס.
🔴מהו שילוב האוכל שאנשים אחרים אוהבים שאתם לא מסוגלים לסבול? חציל עם כל דבר. סלח לי חיים כהן, אבל בחיים לא הייתי בוחר בירק הזה.
🔴והפוך- שילוב לא קשור של דברים שאתם אוהבים לאכול שיראה לאחרים מוזר- חמאת בוטנים עם גמבה.
🔴מה הדבר הראשון שאתם שותים על הבוקר? מים
🔴מהו הדבר הכי רנדומלי שיש בחדר שאתם נמצאים בו עכשיו? מטען לנייד בצבע כתום בהיר. הצבע תפס אותי לא מוכן כשפתחתי את הקופסה.

Lhuna3

Well-known member
רק הייתי רוצה לשבח את כל אלו שבחרו במארוול בתור שחקנים ו\או דמויות שאוהבים.
רואה את עצמי כמשובחת!
בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- הצליל כשמתחברים לאינטרנט
וואו זה היה צליל מעצבן (כמו כשמתקשרים לפקס.... עוד משהו שילדים בטח לא מכירים וטוב שכך).
אתם מכינים לבן/בת זוג פוטנציאלים (או קיימים) שלכם מיקסטייפ עם שירי אהבה. איזה שירים תשימו שם? (תבחרו לפחות 3)- אף אחד לא כתב כאן אם הוא בזוגיות, נכון? אכפת לכם אם אני ארים את הכפפה? או אוריד אותה? או שאזרוק אותה לפח כי השתמשתי בה בסופר?
תרים או תוריד איזה כפפה שאתה רוצה, אבל זה לא יסיח את דעתנו מהעובדה שהתחמקת מלבחור שירים.

🟢סיבה/סיבות מטופשות שתפסלו בן/בת זוג פוטנציאלים בגללם (לא דברים משמעותיים, משהו כמו לא ראה אף פעם פאוור ריינג'רס)- דילגה על סרטי מארוול. לונה זה כן משהו נגדך ( :LOL: *שם פה שוב את הגיף של ת'ור אומר OF COURSE*)
לא אכפת לי, העיקר שהזכרת לי את הגיף המעולה הזה ויש לי אותו שוב בראש :love: וחוץ מזה אולי פספסת אבל כבר השלמתי 2 מתוך ה-3 שדילגתי עליהם, אז נשאר רק אחד.

🔴והפוך- שילוב לא קשור של דברים שאתם אוהבים לאכול שיראה לאחרים מוזר- חמאת בוטנים עם גמבה.
חחחחחח מה.

🔴מהו הדבר הכי רנדומלי שיש בחדר שאתם נמצאים בו עכשיו? מטען לנייד בצבע כתום בהיר. הצבע תפס אותי לא מוכן כשפתחתי את הקופסה.
:-D 😯 נשמע יפה דווקא.

didalf

Well-known member
שם של חיה שמתחילה באות של השם שלכם - עיט
וואי יש מלא חיות בע'. אח"כ גם חשבתי על עצלן שהוא הספיריט אנימל שלי.

🟢אתם מכינים לבן/בת זוג פוטנציאלים (או קיימים) שלכם מיקסטייפ עם שירי אהבה. איזה שירים תשימו שם? (תבחרו לפחות 3)- אף אחד לא כתב כאן אם הוא בזוגיות, נכון? אכפת לכם אם אני ארים את הכפפה? או אוריד אותה? או שאזרוק אותה לפח כי השתמשתי בה בסופר?
אבל גם לא סיפרת וגם לא בחרת שיריםB-|

🟢תארו את יום האהבה המושלם מבחינתכם (כזה שהיה לכם או כזה שאתם רוצים, זה לא באמת משנה)- סרט ומסעדה ואז שופכים עלינו דלי עם מי קרח כדי להעיר אותנו, למה שנקבל דברים מושלמים בזמן הקורונה?
:-D;-(

טוב די הרמתי ידיים עם הפורום הזה כולם פסיכופתים.

nerdkey treky

Active member
וואו זה היה צליל מעצבן (כמו כשמתקשרים לפקס.... עוד משהו שילדים בטח לא מכירים וטוב שכך).
עדיין משתמשים בפקס לצערי, במיוחד ארגונים שלא מתקדמים עם שירות הלקוחות שלהם.
זה לא יסיח את דעתנו מהעובדה שהתחמקת מלבחור שירים.
הצחקת אותי כי שמת לב לזה, חדת אבחנה שכמוך. אני באמת אמרתי לעצמי שאנשים לא ישימו לב....
אז נשאר רק אחד.
אולי נעשה צפית פורום של הסרט הזה? לא חושב שעדי תתנגד לראות שוב, נכון?
חחחחחח מה.
כן, זה הפתיע גם אותי. הייתה לי חמאת בוטנים שפתחתי, נשארה לי גמבה ואמרתי לעצמי שהמתיקות שלה תלך טוב עם החמאת בוטנים והיה לא רע.
וואי יש מלא חיות בע'. אח"כ גם חשבתי על עצלן שהוא הספיריט אנימל שלי.
זה יהיה ההורוקרוס שלך
אבל גם לא סיפרת וגם לא בחרת שירים
גם את שמת לב לשירים? אבל אני הוספתי שיר למעלה רומנטי ויפה ומרגש.

LeAnnDyIan

Well-known member
הקרוסלה - תוכנית ילדים מופתית מאמצע שנות ה-70
סבתא שלי שייבשה ביצות לא ראתה את הדבר הזה. מאיפה אתם מביאים את הדברים האלה?8-* הדינוזאורים של לונה לא קשישים כמו התוכנית הזאת!
אוף נפוליאון זה מזה טעים במיוחד בסנדוויץ' עם חביתה אבל זה באמת נוראי אז אני מתספקת בסימפוניה דמוי שמנת שזה פחות טעים:-(
נפוליון זה באמת יאמי|יאמי| אני פחות אוהבת פילדלפיה. אבל סימפוניה זה ממש של עניים:-D עדיף כבר לאכול אשל:-D
הצליל כשמתחברים לאינטרנט
החומר ממנו עשויים סיוטים.
נסה להתחבר באמצע הלילה לצ'ט של נטקינג כשאתה אמור לישון מוקדם לפני בצפר, מבלי להעיר את ההורים שלך עם החרא הזה|שפם|
בעבודה (תסיקו מה שתסיקו מזה)
שעכשיו אתה מובטל גר בפינת רחוב בקופסת קרטון?
דמות החודש: וונדה + ויז'ן
🔵שחקנ/ית החודש: אליזבת' אולסן
אתה סתם מנסה להתחיל עם עדי עכשיו, נכון?
(אז סתם שתדע שהיא כבר נמצאת במערכת יחסים רעילה עם טיילור סוויפט)
סרט בדייט: קומדיה רומנטית או סרט אימה? סרט פעולה קומי, פשרה (אני מקווה).
טוב הרמתי ידיים. כולכם מקבלים נכשל.
לאף אחד לא באמת אכפת מה המצב הזוגי של כל אחד פה. איפה השירים?!
אפשר סרט בבית ותבשל קצת, מה קרה? עח"ו ראויה לגבר משקיען!
הייתי רוצה להגיד את דן האמפרי וסרינה ואןדר-וודסן
כן|מאוהב|
הייתי רוצה להוסיף גם את הקפטן ופגי קרטר
פגי קרטר זו היילי אטוול?
הולך לאכול במסעדת מקדונלדס כדי לצחוק על אלו שאוכלים במסעדת מקדונלדס.
מה בדיוק הבעיה עם מקדונלדס?!:-[
חציל עם כל דבר. סלח לי חיים כהן, אבל בחיים לא הייתי בוחר בירק הזה.
בדיוק.
והפוך- שילוב לא קשור של דברים שאתם אוהבים לאכול שיראה לאחרים מוזר- חמאת בוטנים עם גמבה.
אין גבול לטירוף של הפורום הזה. הצילו.

LeAnnDyIan

Well-known member
טוב די הרמתי ידיים עם הפורום הזה כולם פסיכופתים.
מה שעח"ו אמרה

didalf

Well-known member
סבתא שלי שייבשה ביצות לא ראתה את הדבר הזה. מאיפה אתם מביאים את הדברים האלה?8-* הדינוזאורים של לונה לא קשישים כמו התוכנית הזאת!
:-D:-D

(אז סתם שתדע שהיא כבר נמצאת במערכת יחסים רעילה עם טיילור סוויפט)
:-D
תיקון קל: טיילור סוויפט + כמה גיבורי על במקביל. (לפעמים זה אווקוורד כי היא יצאה עם אחד מהם)

אפשר סרט בבית ותבשל קצת, מה קרה? עח"ו ראויה לגבר משקיען!
תודה שאת דואגת לי|מלאך|

פגי קרטר זו היילי אטוול?
כן

מה בדיוק הבעיה עם מקדונלדס?!:-[
וואי לאחרונה יש לי חברה בעבודה שיש לה תמיד הנחות למקדולנדס והיא מדרדרת אותי להזמין איתה כמעט כל שבוע ואוף זה כיף|מאוהב|

LeAnnDyIan

Well-known member
תיקון קל: טיילור סוויפט + כמה גיבורי על במקביל. (לפעמים זה אווקוורד כי היא יצאה עם אחד מהם)
הוווו מנאז'ה טוואה!!!

|מאוהב|

וואי לאחרונה יש לי חברה בעבודה שיש לה תמיד הנחות למקדולנדס והיא מדרדרת אותי להזמין איתה כמעט כל שבוע ואוף זה כיף|מאוהב|
איזה כיף!
כל פעם שאני עצבנית השותפה שלי אומרת לי "רוצה שאקח אותך למיקי די?" :-D וכן, כן אני רוצה!|מאוהב|
למרות שבארץ יש לכם מבחר הרבה יותר גדול. לא פייר:-(

nerdkey treky

Active member
וואי לאחרונה יש לי חברה בעבודה שיש לה תמיד הנחות למקדולנדס והיא מדרדרת אותי להזמין איתה כמעט כל שבוע ואוף זה כיף
נשמע מאוד כיף :love:
ניסיתי להתחיל עם לונה אבל היא דילגה על סרטי מארוול 🤪

LeAnnDyIan

Well-known member
איזה מבחר גדול יש אצלנו יותר בארה"ב בירתה של מיקי די?8-*
אני במילא לוקחת ביג מק רגיל.
יש לנו רק נאגטס, ביג מק, ציזבורגר (ההמבורגר של הארוחת ילדים רק עם גבינה. יש כזה כפול) מק דג, מק צ'יקן (של הארוחת ילדים) וקוורטר פאונדר (שזה המבורגר קצת יותר גדול משל הארוחת ילדים אבל קטן יותר ממק רויאל רגיל זה בא עם גבינה, בצל ומלפפון חמוץ) וקוורטר פאונדר כפול.
וצ'יפס.
וגלידה פיצוץ יש רק עם אוריאו או אמאנאמ.

נכנסתי לפני כמה ימים לתפריט של המקדונלדס בארץ ונדהמתי כמה פריטים יש לכם שלנו אין.
קודם כל אין פה בכלל סלטים. אין לנו את המקלוני תירס שאהבתי. אין צ'יקן סלקט או הזה החדש כמו סלקט שלא שמעתי עליו בכלל.
אין פוטטו, או את הצ'יפס החדש הזה שלכם או צ'יפס בטטה. יש לכם מלא אופציות לגלידות. אפילו בשתיה יש בארץ יותר אופציות.
אין לנו אפילו מקרויאל פשוט!!
קיצר לא כיף לי פה אפילו עם המחירים הממש זולים:-(

עריכה: אה ויש את כל החזירים של הארוחת בוקר8-{ אבל הם לא נחשבים כי איכס.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
קוורטר פאונדר

נכנסתי לפני כמה ימים לתפריט של המקדונלדס בארץ ונדהמתי כמה פריטים יש לכם שלנו אין.
קודם כל אין פה בכלל סלטים. אין לנו את המקלוני תירס שאהבתי. אין צ'יקן סלקט או הזה החדש כמו סלקט שלא שמעתי עליו בכלל.
אין פוטטו, או את הצ'יפס החדש הזה שלכם או צ'יפס בטטה. יש לכם מלא אופציות לגלידות. אפילו בשתיה יש בארץ יותר אופציות.
איזה מוזר שיש פה יותר8-* אבל כמו שאמרתי אני תמיד לוקחת ביג מק רגיל עם צ'יפס אז לא ממש שמתי לב לשאר התפריט.
אפילו פוטטוס אין??:-0
תבואי לביקור ניקח אותך למקדולנדס שווה יותר:-P:

Aranel Nenharma

Well-known member
יש לנו רק נאגטס, ביג מק, ציזבורגר (ההמבורגר של הארוחת ילדים רק עם גבינה. יש כזה כפול) מק דג, מק צ'יקן (של הארוחת ילדים) וקוורטר פאונדר (שזה המבורגר קצת יותר גדול משל הארוחת ילדים אבל קטן יותר ממק רויאל רגיל זה בא עם גבינה, בצל ומלפפון חמוץ) וקוורטר פאונדר כפול.
וצ'יפס.
וגלידה פיצוץ יש רק עם אוריאו או אמאנאמ.

אין לנו אפילו מקרויאל פשוט!!

עריכה: אה ויש את כל החזירים של הארוחת בוקר8-{ אבל הם לא נחשבים כי איכס.
איזה חשק עשית לי ב12 בלילה
מחר אני עושה משלוח.
ואחד הדברים שאני אוהבת בחול זה להכנס למקדונלדס ולהזמין משהו מיוחד למקום

LeAnnDyIan

Well-known member
אהוב ליבי|מאוהב|
איזה מוזר שיש פה יותר8-* אבל כמו שאמרתי אני תמיד לוקחת ביג מק רגיל עם צ'יפס אז לא ממש שמתי לב לשאר התפריט.
אפילו פוטטוס אין??:-0
תבואי לביקור ניקח אותך למקדולנדס שווה יותר:-P:
אני לא אוהבת ביג מק. ז"א, אני לא אוהבת את הרוטב של הביג מק, ואם אני לוקחת את זה בלי הרוטב, זה זה כמו דאבל המבורגר עם עוד חתיכת לחם תקועה באמצע. אז מיותר:-P: דאבל המבורגר בדולר וחצי ואני מסודרת|מאוהב|
אבל אני בהחלט רוצה פוטטו!! ומקצ'יקן של הארץ. הזה של פה לא טעים. ואין להם חזה עוף בגריל שגם אותו אהבתי בארץ:-(
ואתמול ממש היה בא לי מקפלורי גלידה פיצוץ ואז גיליתי שגם זה לא טעים כמו שזכרתי🤷‍♀️
איזה חשק עשית לי ב12 בלילה
מחר אני עושה משלוח.
יופי תזרי מלח על הפצעים|שפם|
יאללה יאללה אני הולכת לאכול צהריים בצ'יזקייק פקטורי. לא צריכה את המקדונלדס שלכם|שפם|

Aranel Nenharma

Well-known member
יופי תזרי מלח על הפצעים|שפם|
יאללה יאללה אני הולכת לאכול צהריים בצ'יזקייק פקטורי. לא צריכה את המקדונלדס שלכם
את צוחקת עלי
אני מתה לאכול בציזקייק פקטורי.
גם כי הוא מוזכר בכל מיני סדרות.
וגם כי כתבת קודם על האוכל שלו ועל עוגת הגבינה.
את זו שזרחת מלח על הפצעים

LeAnnDyIan

Well-known member
את צוחקת עלי
אני מתה לאכול בציזקייק פקטורי.
גם כי הוא מוזכר בכל מיני סדרות.
וגם כי כתבת קודם על האוכל שלו ועל עוגת הגבינה.
את זו שזרחת מלח על הפצעים
זה היה בכוונה. לא היה לי שום דבר אחר לגרום לכם לקנא בגללו:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
רגע, המסעדות אצלכם פתוחות?(אם כבר מדברים על מלח על פצעים)
שבוע שעבר פתחו ל-Dining out, אז מסעדות שיש להן מרפסות יכולות לפתוח. אבל משלוחים ו-curbside pickup היו פתוחים כל הזמן.
אבל זה משתנה ממדינה למדינה, וגם לפעמים בין מחוזות בתוך מדינה. קליפורניה די נוקשה עם החוקים, אבל שאר המדינות כאן איפשרו dine in כמעט לאורך כל התקופה:-/

nerdkey treky

Active member
לא.
אבל יחסית לדברים אחרים שנאמרו פה פחות גרוע.
טעמת פעם חמאת בוטנים עם גמבה? המתיקות של הירק עובדת יופי עם המליחות והמרקם של הבוטנים. זה כמו לטבול פלפל בקוטג' או משהו כזה. רק שונה.....

למעלה