Secret Window, Secret Garden

מיצי007

New member
הצמידים שעל היד שלו

אכן כן לילי רוז מלודי הכינה אותם. הוא אמר את זה באיזשהו ראיון-אחחחח! זה כזה אבהי מצידו

Runaway Train

New member
כן חח...להסתכל אחורה לפני כמה שנים

ופשוט לא להבין איך הוא יכול להיות בן אדם משפחה!! חח....לפחות מה שאני זוכרת ממנו,אבל היה יותר נחמד הBAD BOY JOHNNY לא נורא ג'וני זה ג'וני...תמיד מושלם מצידו להיות מי שהוא. כן גם לי אין מושג מה כרגע אמרתי

מיצי007

New member
כן,באמת במבט אחורה זה ממש מצחיק

אבל הוא את האמת נראה טיפוס שאוהב את המשפחה שלו ונראה אחד שפשוט מאוהב מעל הראש בבת שלו. זה חמוד

Runaway Train

New member
ובבנו "איש המערות"

למרות שאם שמים לב הוא לא מזכיר אותו הרבה בראיונות...יש לי כמה היבטים על זה אבל לא נכנס לזה

מיצי007

New member
הוא עשה קעקוע של הבן שלו../images/Emo70.gif

שמופיע אפילו בשודדי הקאריביים. אבל יותר הוא מדבר על הבת שלו,קודם כל כי לידה של בת לגבר זה דבר יותר מיוחד מבן ודבר שני היא הילדה הראשונה שלו,זה היה בלתי נתפס מבחינתו,הוא די היה שרוי בהלם-לפי מה שהוא אמר

WallFlower

New member
איפה קעקוע../images/Emo35.gif

יש תמונה? אני מחפשת קעקוע! זה יכול להיות חמוד אם יהיה כתוב לי ג'ק על הרגל! או שלא.
.

Runaway Train

New member
פיראטים??חח את מתכוונת לאינדיאנים?

שסבא שלו היה שייך לשבט הצ'רוקי... (הקעקוע הראשון של ג'וני בגיל 17,הוא קעקוע של ראש אינדיאני לכבוד סבא שלו-בחזה.)

WallFlower

New member
לא...

הרקע של הקעקוע - כתוב ג'ק ויש מאחורה שקיעה וציפור (נדמה לי) ואני חושבת שפעם ראיתי איפה שהוא שזה מה שפיראטים עשו...

מיצי007

New member
לא

יש שקיעה וציפור אבל זה מסמל את השם והמהות של הבן שלו לא בקטע הפיראטי

ציפור דרור = Sparrow

את הג'ק לא רואים בסרט. או שאיפרו לו את זה קשות (מב שהגיוני) או... ש.... הוא הוסיף את הג'ק רק אחריי שג'ק הקטן נולד

על הזרוע :| לא בחזה.

הוא עשה את זה לכבוד סבא שלו שמת שהוא היה בן 7 וג'וני היה מאוד קרוב אליו בזמנו. המפ גמני הייתי רוצה שירשו לקעקע את עצמי בגיל 17 אבל לצערי בגילי המופלג _(18) אבא שלי איים שהוא יתלוש לי את שני האוזניים אם אני אעיז לחרוט על עצמי :| והוא אמר את זה לפני שבוע שייסה!

מיצי007

New member
נו ומה אני?

אני עוד מעט בת 19... אם יהיה לי קעקוע אני אצטרך להתחיל לחפש דירה.

WxHxNx

New member
אתן יודעות

איזה קעקוע אתן רוצות לעשות ? יש כיוון ?

למעלה