SEX ואהבה

SEX ואהבה

יומיים אני מדיפה ריח חם, ריח של אחרי הסקס. יומיים הוא כל כך מיהר אלי שלא הספיק להתגלח ויצא אל החורף הקר, את פניו קיבל לובן השלג שנח לצידי הכביש. הוא לא ידע להחליט מי זוהר יותר, אני או השלג הלבן. נשיקות לחות עטפו את פניי והוא אסף אותי אליו בחיבוקו הגדול והחם ולחש לי את המילים הכי אוהבות והכי מתוקות. הגבר הסוער שלי. ידיו גלשו בעדינות לעבר בטני באצבעות מרפרפות לעבר שמורת הטבע הקטנה והמשתוקקת שלי. מפשיל שמלתי ותולש מעליי את תחתוניי . הוא הניח את רגליי על כתפיו ובעדינות חיכך את שפתיו בשפתיי הפנימיות . ליקק כל קפל עור במסירות ובעדינות . התפתלתי וגנחתי בעונג. הוא נשאר שם עד שחש בזירמה עדינה של אדווה חמימה. אני רוצה אותך לחשתי לו ומשכתי אותו אלי בידיי מחבקת את גופו החם ברגליי. הוא החליק לקן החם שלי באחת, מפלח את גופי ממלא אותי, נע באיטיות . גופי התכווץ ונמתח מעונג ומאיבוד חושים כשהוא נע בתוכי נבלע בתוכי. נשכתי שפתיו ושרטתי קלות את גבו. נעה בתיאום מדהים איתו גופי קשוב ונענה לקצב גופו. נפלנו מתנשמים בדממה של אחרי גניחות וזעקות עונג ותשוקה. יומיים אני מדיפה את הריח שלו וכל גל ענן ריח מבעיר אותי שוב מחדש אליו מתענגת על זיכרון והולכת לשטוף הכל בזרם מים חם ומענג לצאת שוב ריחנית אליו.

deyulia

New member
מה שתיארת פה זה באמת

סקס טוב, אבל איפה כאן נכנסת האהבה?

טל קר

New member
רגליה על כתפיו? זה ההגדרה שלי

לשרירים תפוסים, לא לסקס טוב. אני חושבת שרק בערוצים הכחולים מראים רגלים על הכתפים כמשהו סקסי.

deyulia

New member
זה עניין יחסי

כמו שאנשטיין אמר, הכל צריך להיות ביחס:פה ניקח ביחס את הגובה של שניהם ואת הגמישות של האישה
וחוץ מזה היא מתארת את המקרה כמשהו טוב אז למה לנו להסיק מסקנות.

מה אתם רוצים ממנה? ../images/Emo6.gif

היא אוהבת לשכב על הגב עם הרגליים באוויר... מה הפשע?!
הוא אוהב שהיא שוכבת על הבטן והוא בודק לה מקרוב את המעי הגס... היא אוהבת לשתות מיץ עגבניות ולשיר שירים של עוזי חיטמן תו"כ עשייה... לא זוכר שהוגדר כאן משהו...

ליאן.

New member
אהבת הסקס אולי.. ../images/Emo8.gif

ייתכן שבמקרה שלה היא לא היתה מרגישה תשוקה שכזו ללא האהבה..

תלוי בטיפוס שאתה...

יש כאלה שצריכים חיזוק רגשי ויש כאלה שחיזוק רגשי זו מעמסה עבורם. אני לא חושב שבנות ובנים שמזדיינים בשירותים של דיסקוטק צריכים איזשהו חיזוק רגשי באותו רגע... קשה להאמין שהרבה סיפורי אהבה יצאו ממפגש כזה. וגוד איז מיי וויטנס לכמה פעמים הייתי עד למפגשים כאלה ויודע כמה הם לא נדירים.

אלדד26

New member
יש הבדל בין

תשוקה בזיון מזדמן, לבין תשוקה של אהבה בוערת. הבדל ענק.

למעלה