SGU 2X15 קדימונים

18zoot

New member
SGU 2X15 קדימונים../images/Emo58.gif

מעריצי אטלנטיס יהיו שמחים מהפרק הזה (רודני חוזר! וגם וולסי, אבל זה פחות מסעיר) גם כנראה שתהיה הופעת אורח של ג'ונס קווין.

18zoot

New member
השערה../images/Emo58.gif

חלק מהפרק מתרחש בעולם הבית שלו, כמו כן השחקן עצמו רמז להופעת אורח כזאת.

BeRo

New member
../images/Emo58.gif 2X15

תענוג של פרק וכיף לראות את רודני. לוולסי לא התגעגעתי.

morashty

New member
שאלה -

יש מצב לראות את הפרק הזה בנפרד משאר העונה? (נטשתי את יוניברס בתחילת העונה אבל אני ממש מתגעגע לרודני).

Freemee

New member
פרק אכן תענוג! ../images/Emo58.gif

ג'ונס קווין לא היה פרק אבל רודני היה ונתן משחק מעולה עם הערות שנונות כמו שהוא יודע
כל העלילה של הפרק הייתה טובה למרות שזה היה ברור שהניסיון שלהם לחייג לא היה מצליח בסופו של דבר אבל אהבתי את הקטע שהם עשו עם האבנים בלי שהם שמו לב. הקטע עם ד"ר פרי וראש היה ממש יפה ואהבתי את כל הרעיון. תכלס ציפיתי שאמנם ד"ר פרי היא מדענית אבל אפילו היא צריכה לדעת שאהבה זה לא משהו שאפשר למדוד מדעית דרך מחשב ויצא קצת מוזר בסימולציה. חששתי קצת איך זה נגמר שראש חשב שאילי ימחק ממש את הזהויות של פרי וגין בכלל אבל בסוף הוא שם אותם בבידוד.. יכול להיות שזה אומר שהן עוד יחזרו איכשהוא? גריר היה מצחיק איך שהוא מנסה להראות שהוא חזק מכולם נפשית ופיסית. סה"כ פרק טוב מאוד ובכלל פרקים טובים לאחרונה וחבל שהסדרה יורדת...

../images/Emo58.gifבטח זה יחזור

אני כבר רואה סוף אפשרי לעסק הזה , דסטיני מושמדת איכשהוא בפרק האחרון , פרי וגין יחד איתה תוך כדי שהן מצילות את הצוות שמצליח לחזור לכדור הארץ ושלום על ישראל לסדרת הדרמה הלא מדע בדיוני הראשונה של יקום אטלנטיס. התלסבתי אם לשים ספוילר כי זה ניחוש , אבל שיהיה , כדי להיות בטוח.

18zoot

New member
כבר אמרו

שהסדרה תסתיים בקליפ-הנגר בגלל שהם סיימו לצלם את העונה לפני ההודעה על הביטול.

18zoot

New member
שהודיעו על ביטולה

יוצרי הסדרה אמרו שכבר סיימו לצלם את כל העונה והיא אמורה להסתיים בקליפ-הנגר ("המשך יבוא בפרק הבא...") שאמור היה להיפתר בצחילת העונה השלישית אבל מכיוון שלא תהיה עונה שלישית זה כנראה יהיה סוף הסדרה. כמובן שהם אמרו שהם ינסו לצלם סרט שיסגור את הסיפור אבל זה לא נראה לי כל כך מעשי.

אז זה ממש חרפה

הם היו צריכים לתת לפחות פרק נוסף שיסים את העסק , זה זלזול בצופים לסיים ככה.

superdead

New member
פרק מדהיםםםםםםםם

אני לא מבין איך אפשר להוריד סדרה אחרי פרק כזה הם הוכיחו שהם יכולים לעשות מזה כזאת סדרה טובה !!!

18zoot

New member
פרק על הפנים ../images/Emo58.gif

למה להחזיר את גין ואמנדה אם פרק אחרי זה כבר נפטרים מהן? העלילה הזאת גם לא הייתה מעניינת במיוחד. גם החלק שהתרחש בלנגרה היה משעמם ביותר וחסר תועלת. נקודת האור היחידה בפרק הזה הייתה הופעת אורח של רודני והאינטרקטיה שלו עם אנשי הצוות אבל גם בזה הם הצליחו לפשל - מביאים שתי דמויות של אטלנטיס ואפילו לא מזכירים במלה אחת מה קרה לעיר לאחר סיום הסדרה? עלוב ומעצבן. לסיכום פרק מיותר שלא קידם בשיט את העלילה או הדמויות.

Freemee

New member
../images/Emo58.gif הכותבים לא

אמרו שהם יזכירו משהו על אטלנטיס, אני לא יודע מאיפה אנשים הביאו את זה. שתדע שהמטרות של הופעות אורח זה לא רק כדי לתת מידע על סדרות אחרות ומה קרה, זה פשוט הופעות אורח ואני נהנה לראות את דיוויד היולט עוד פעם על המסך בדמותו בסטארגייט ואין לזה קשר לאטלנטיס כלל.

18zoot

New member
לא אמרתי שהכותבים אמרו שיהיה אזכור

אבל זה מתבקש, במיוחד בגלל הסיום הלא ברור של הסדרה וביטולו של הסרט. ברור שהפרק לא צריך לעסוק באטלנטיס אבל היה ראוי לתת אזכור קטן לטובת המעריצים וההיגיון הפנימי של הסדרה (אחרי הכל אנחנו רואים שניים מהדמויות המרכזיות באטלנטיס חזרה בכדור הארץ), לדוגמה מקיי היה יכול להתבכיין ולהגיד משהו בסגנון "אהה, שוב הזעקתם אותי מהחופשה? עד שהתפנה לי זמן מסיום העובודות בעקבות חזרתה של אטלנטיס לפגסוס" או משהו בסגנון.

אני אספר לך מה קרה לעיר

איכסנו אותה באחד מהמחסנים שם בהוליווד מחכה לשיבוץ מחדש באיזה סדרת או סרט מד"ב.

למעלה