SK או Motorola T החדש?

SK או Motorola T החדש?

אח שלי קנה אתמול את ה T החדש ברשת אורנג´ (עוד לא הספקתי לראות אותו) בכלליות לפי התמונות הוא דיי מרשים, עכשיו שאלתי היא מה יותר טוב מכשיר הSK שברשותי או מכשיר הT של אחי? אחי כל הזמן מתוכח איתי של מי יותר טוב
אני רוצה כאן הכרעה!
לדעתי ה SK אוכל! מה דעתכם?

eyal2953

New member
יש לך את שני המכשירים בבית...

תבדוק בעצמך, תשווה - ותחזור עם תוצאות לפורום...
למרות שנראה לי שלא תיהיה הכרעה בנושא כי אתה תמיד תגיד ששלך יותר טוב והוא יגיד ששלו יותר טוב... ככה זה
אייל.

צודק! למרות ש...

קראתי על שניהם וה SK יותר טוב בהרבה דברים... אבל אני כבר יחזור אילכם עם ההשוואה!

castroman

New member
../images/Emo41.gif ברור ש - sk../images/Emo41.gif

יש לחברים שלי את שתי המכשירים ושחקתי בהם וה sk הרבה יותר משוכלל...
אביאל

m e i r

New member
לא זה ולא זה../images/Emo118.gif

אני מציע לך ללכת על נוקיה 3330 או 6210 או לחילופין על סמסונג 514 או 515.

אבל כאן לא דובר על המכשירים הנ"ל!!!

למה לשנות נושא? חוץ מזה שה SK לא מסתכל על כל המכשירים שהזכרתה!

ההשוואה

אין מה לדבר בכלל המוטורולה T מרשים מאוד ואחלה של פלאפון, אבל הה SK עדיין יותר טוב! (גם אחי הודה...) דודי

ashomer

New member
אל תעשה את זה.

מבחינת אופציות ותכונות הם קרובים. במוטורולה אין משחקיםבSK יש רק 10 פגישות ביומן... המוטורולה קצת יותר גדול ומגושם אבל יש לו תאורה כחולה. בSK יש אחלה צלצולים המוטורולה לא... ההיבדלים הם מאד קטנים כגון אלה שהזכרתי אבל יש אחד מכריע - לטובת הSK - הוא עובד בפלאפון כלומר ברשת CDMA שמפותחת בהרבה ועכשיו פלאפון מפתחת אותה עוד יותר (ראה כתבות ב ice.co.il) החברה קנתה מערכת שירותי ערך מוסף מSK טלקום ובקרוב תוכל להישתמש בשירותים שאורנג´ פשוט לא מסוגלת לספק. בנושא ההודעה כתבתי משהו אחר... אל תקנה!! פלאפון מיירתת לשוק 15 מכשירים חדשים מהמפותחים בעולם ושווה לחכות להם!!

למעלה