SOS

SOS

שלום,אני מפרסמת פה הודעה כי אני לא יודעת מה לעשות! הבוקר נדרס גור כלבים ממש מחוץ לבית שלי (רוכב אופנוע מבוגר מאוד נכנס בו {מיותר לציין שהיה מקום לעצור}), לקחנו את הכלב לווטרינר -הכלב באשפוז,ואמור לעבור ניתוח ביום ראשון. העלות של הטיפול הראשוני -840 שקלים ששילמנו מכספינו,והווטרינר אמר שצריך לעשות ניתוח,הניתוח יכול להרקיע שחקים עד ל-5000 שקלים. איתרנו את הדורס והוא הודה,אבל לא ברור אם ישלם או ישתתף בעלויות,מבחינתו זה רק להרדים-מה שלא בא בחשבון כלל!! רציתי לדעת אם יש מקום בו מבצעים טיפול וניתוחים לכלבים גורים במחירים נמוכים,אנחנו גרים בפ"ת ומאוד דואגים לשלומו של הכלב הקטן (זאב מעורב),ונשמח לכל עזרה שיש תודה!

../images/Emo10.gif מצטערת לשמוע

כל הכבוד לכם על הניסיון להציל אותו! במצבים כאלה, הרבה פעמים שווה לפנות ל"תנו לחיות לחיות". הם עוזרים לפעמים לממן טיפולים יקרים. http://www.letlive.org.il/contact שווה גם לתלות מודעות באזור שבו הגור נמצא (גם במרפאות וטרינריות וחנויות חיות וכד') - אולי יש לו בעלים בסביבה. אפשר גם לבדוק באתרים של יד2, WINWIN, הומלס וכו' אם למישהו אבד כלב שדומה לתיאור שלו. אני מניחה שכבר ניסו לבדוק אם יש לו שבב... (ניסו באמת? בן כמה הגור?) האם הוטרינר המטפל יודע שלא מדובר בגור שלכם? הוא לא מסכים לעשות הנחה? לגבי רוכב האופנוע - אני מקווה שהוא יסכים גם לממן לפחות חלק מהטיפול. אני לא יודעת איך הוא נסע, אבל ישנם מקרים שבע"ח פשוט מתפרצים לכביש ולא תמיד יש מה לעשות... בכל מקרה - האחריות היא בעיקר של הבעלים. לבסוף - אפשר לנסות לפתוח לכלב קבוצה בפייסבוק ולנסות לגייס תרומות למימון הניתוח. בהצלחה! מחזיקה לגור אצבעות.

למעלה