spool32

tomstar

New member
spool32

היי !! אני כבר שבועיים מקבל בכול פעם שאני פותח את המחשב או כמעט כול תוכנה הודעה spool32 cause an invalid page fault in module AWFMON32.DLL 017f:7f2614080. registers :........ אודה על תשובה נ.ב אייך אני יכול להעתיק את ההודעה שמופיעה לקובץ?

duke4you

New member
תשובה

1. בדוק ב``מנהל ההתקנים`` אם יש לך סימן שאלה כלשהו. אם כן, מצאנו את הבעיה. 2. ניתן לשחזר את הקובץ awfmon32.dll, אבל הבעיה היא שאני לא יודע לאיזה יישום הוא שייך. בכל אופן אפשר לנסות את הצעד הבא: כנס ל``התחל`` ``הפעלה`` ורשום sfc בחר באפשרות השניה ורשום את שם הקובץ כולל הסיומת. כעת תתבקש להכניס את דיסק המקור, כיוון שאמרתי שאני לא יודע לאיזה יישום הוא שייך, נסה את הדיסק של windows או של התוכנה שהתקנת לפני שבועיים (אתה בטח לא זוכר).

tomstar

New member
תוכנה שהתקנתי

תודה מנסה... התוכנה שהתקנתי לאחרונה היא של פקס בעיברית ל win98 (הורדתי מאתר של מיקרוסופט מפורום awfax98 כול הצרות התחילו מכאן.

eYaL

New member
אההמ.

awfax זהו התקן שנועד לאפשר פקס בוינדוס 98... שלא כמו בוינדוס 95, וינדוס 98 לא בא אם אפשרות פקס מובנת,ולכן צריך להוריד לו תוכנות עזר נלוות כדי להשתמש בפקס. צירפתי לך קישור לתוכנת פקס קטנה וקלה לשימוש,תהנה eYaL

למעלה