Subliminal´s Best Rhymes

RunNGun

New member
Subliminal´s Best Rhymes

כמובן שזה מתייחס גם להצל... כל אחד ירשום שורות של סאב והצל שהוא אוהב... אני כמובן אתחיל: "חושב שהוא כריש, אבל הוא סתם קריש דם..." (סאב - "רזומה") "מי חזה מעוף רע של ציפור שיר..." (הצל - "כמו ציפור", לזכר עפרה חזה) קחו תמשיכו מכאן.....

TkTk

New member
........../images/Emo103.gif........

"אם נרטבתי - בחיים אנל´א מחליד, ואם רציתי - את סי היימן הייתי מעביד. אז תבין - חוקים עליי לא תופסים, עובדה - אני לא איטונג,אבל כולם קונים,לא מפסיקים.."(´הפינאלי´) "אתה בסרט פורנו על-הפנים"(שכחתי מאיזה שיר זה) "אני יכול להחזיר גם חזיר בתשובה,אני יכול ללמד את ד"ר רות על אהבה"(´אני יכול´) יש עוד הרבה, אבל זה מה שכרגע עלה לי..

City Of Angels

New member
תשובה לא ארוכה ../images/Emo3.gif

וואלה...... אז ככה .... "אמא האדמה עצובה . למה עזבת אלוהים אהובה.... הורסים משמידים כל יום מחדש לא יותר ארץ זבת חלב ודבש האוקיינוס זה ים של דמעות והגשם זה שעכשיו הן זולגות למה רעם זועק "עזרה" למרחק ... כי לא הייתה תגובה שהזהיר הברק העולם נחנק מזיהום ועשן ואז נמחק היופי של גן עדן הישן האבולוציה בכיוון הלא נכון .. בונים לנו לאט עולם חדש מבטון קשה לנשום .. גם אני רוצה לחיות .. לפני שנתכחד מהשאננות הזאת .. מחלות מועברות מאחד לאחר .. איזהו השלוק שיגמור את הבאר ..." וזהו.....מקווה שרשמתי את זה טוב ..

המשך....

"הם מבינים ת´עניינים, הם מרימים ת´מסיבה, האנשים אחד על השני בתוך הרחבה, אז תרימו ת´ידיים, אל השמיים, תנו לו בכבוד תנו לו גם ב
..." (מצטערת אין אייקון של מחיאות כפיים)

ShadowiT

New member
so many options.... :)

אל תגיד חבל עוד ילד קרימינל גם ת´אוניברסיטה של החיים עם תואר ז"ל (ילד רחוב) לדעתי כל השיר בנוי מחרוזים יפים

matan4

New member
the best!!!

"עוד פרחח בדאעין של תותח בעולם לא מוצלח לשרוד הוא מוכרח" (ילד רחוב השיר הכי חם שלהם) ועוד משהו אני חדש בפורום אז שלום לכולם אני "לא ראפר מהמם" אבל אני אוהב ראפ בעיברית ואנגלית. סאבלימינל שולט!!!!

יש כמה...

"ברחוב בשבילך, לומד לכתוב בשבילך, אפילו למדתי לאהוב בזכותך" - סאבלימינל - יותר מחבר(נראה לי) "אני יכול להתעלק על עלוקה להתקרצץ על קרציה ולתת לפחם לוהט כוויה יכול לגרום לצב לברוח מהבית, ולהכניס את קאמל ג´ו לאל אמ לייט" סאבלימינל הצל רון שובל - אני יכול "זה תאקט תביני אז בואי במיני נוריד ת´חוטיני נתן לך בראש" סאבלימינל הצל - תני לי "לא נותנים לך תקח מרביצים לך תרצח 16 מלאו לנער הבלתי מנוצח טיפש חשב שהוא יחיה לנצח, הוא לא ציפה לקבל ת´כדור במצח דקירות ודמעות בתי קברות סיוטים בלילות ילדות של החבר´ה זונות כולם חמומי מוח, משחקי כוח עוד מנוח נקטף שרק התחיל לפרוח אל תגיד חבל, עוד ילד קרימינל גמר ת´אוניברסיטה של החיים עם תואר ז"ל" סאבלימינל הצל - ילד רחוב "נעלמה לה הדממה שוב קולות המלחמה עוד חיל חוזר עטוף במה בדגל המדינה דם ודמעה נספגים באדמה עוד אמא המומה נשארה לה רק תמונה" "התקווה בראשנו אהבה בנפשנו החלום ברוחנו אז.. לעד נמשיך בדרכנו" "ת´תקווה בלב נועל עם חזק לא נתקפל כי לא נולד הבנזונה שיעצור את ישראל" "עובר טירוף יומיומי כדי לשרוד לא רוצה לחיות כדי להלחם סאב נלחם כדי לחיות" סאבלימינל הצל - תקווה זה הכל

PinkGirl

New member
Well../images/Emo13.gif

"חי בסערה, בלב הסכנה, צרות כל כך גדולות במדינה כל כך קטנה, רוצה, לחיות למות זקוף שמוט חופשי חטוף מתחיל קפוט עומד נופל חייל מחבל נותן גוזל אלוהים עזאזל..."(בילאדי)
"תרדו לי מהגב, סאב מדבר עכשיו, אין עוד בנאדם במדינה שמסוגל עליו"(לא תצליחו לעצור אותי)
"נעים מאוד תכיר, אני הציר אז בוא נבהיר, כמה פרטים לפני שנכנסים אל תוך השיר, קודם כל, יודע שהוא לא אוכל חזיר, לא שותה לא מעשן חושבים שהוא נזיר.."(הציר)
"כסף קל קיים רק בסרטים, בפנטזיות, ולעיתים גם בעולם הפשע. השריטה שלך נהייתה ממש פצע, קוראים לה תאוות בצע"(ילד רחוב)
"אלוהים, תן לי ת´תקווה לקבל מה שאין, תן לי את הכוח, לשנות-את מה שכן, תן לי את האומץ, לנסות לתקן- את העולם."(תקווה)
"המוח, הכוח, ששת החושים,הבתזונה ששברה לי ת´לב בדקה וזרקה אותי לקרשים."(האור והצל)

Itai S

New member
ציטוטים אהובים עליי-

"הבחורה ששברה לי ת´לב בדקה וזרקה אותי לקרשים" -האור והצל (צונזר מסיבות מובנות...) לא יודע למה (בעצם...
) אני חולה על השורה הזאת. "הגלים והאתר, המסר עובר, המלך עם הכתר כאן ובחיים לא עוצר"- האור והצל "ת´תקווה בלב נועל, עם חזק לא נתקפל כי לא נולד הבנאדם שיעצור את ישראל"-תקווה "אני מקליט באולפן שלי, רוקד במועדון שלי, לא שמים את זה ברדיו אז נשמיע בתוכנית שלי"-לא תצליחו לעצור אותי "שום דבר כבר לא יעצור אותי, אין מולי אף לא אחד שיעבור אותי-זזים עם הבאס "זה תאקט תביני, אז בו-אי במיני, נוריד ת´חוטיני, ניתן לך בראש" תני לי "הבא להורגך השכם להורגו ואם הוא לא רוצה שלום אז FUCK שלום איתו"-מתפלל

GreeCheeMan

New member
שלי:

הכי אהוב עלי: "אני מקליט באולפן שלי רוקד במועדון שלי לא שמים את זה ברדיו אז נשמיע בתכנית שלי" (לא תצליחו לעצור אותי) ויש עוד אחד למי שהיה בהיפ הופ בפארק 01´: "פארק הירקון יהיה דוגמא לנצח נוקע ת´רגל עולה לבמה עם דלי וקרח" (זזים עם הב(אונ)ס)

GreeCheeMan

New member
והמשפט האהוב עלי (אבל לא מהדיסק)

הוא: "אז אחי אתה איתי? לא הכי אני מהיר" (שיר פתיחה למעבדה)

tomle

New member
בויה בויה בויה סאב השתפרתה כן

כי אני מתאמן לא סתם מדליק תמיקרופון ומעוננןןןן בויה בוובובבובוובוב

rapsta

New member
יש לי כמה...

"אל תגיד חבל, עוד ילד קרימינל גמר ת´אוניברסיטה של החיים עם תואר ז"ל" (ילד רחוב) "הבטחתם יונה, ברקיע יש עיט אחי,סרפד רעיל עוקץ זה לא עלה של זית" (תקווה" "אני רוכב על נשים כמו על אופני bmx גורם להן לנבוח, לצרוח כמו dmx" (תני לי... אני חושב...) "הטקטיקה פוליטיקה, אין אפילו אתיקה, צרחות הקורבנות הופכות לאט לאט פואטיקה" (הפרד ומשול) יש עוד מלא... אבל לא באים לי עכשיו...

יש ה-מ-ו-ן-......./images/Emo104.gif

פשוט כלללל הטקטסים של סאב והצל גאוניים...אבל כמה באמת פייבוריטס: "השמיים הם הגבול וכמה שתקפוץ אתה לא תגיע" (ילד רחוב) "לא תצליחו לעצור אותי, לשחוק אותי לשבור אותי לגמור אותי. אל תנסו לעמוד בדרכי, להכריח אותי, לנצח אותי. לא תצליחו לשנות אותי לא אתן לכם לחיות את החיים שלי, רק שלי, עזבו אותי די- רדו מהגב שלי" (לא תצליחו לעצור אותי) "מסתכל עמוק בתוך קנה של 9 מ"מ (...), שומע צעקות ולא רואה במי פגעת, לא יכול להבדיל בין המציאות ל´חרטא´" (בור ללא תחתית, משפט ענק לדעתי) "לא נעצור עוד, נביא לציון ת´אור!" (באנו חושך לגרש, אחד השירים הגרועים של סאב והצל עם אחלה שורה) "עם מגן דוד עד יומי האחרון..." (הפרד ומשול) "הוא נחטף, או נרצח, היה שלום חבר..." (הפרד ומשול, משפט ח-ז-ק) והמשפט הפינאלי
: ביחד נשרוד, לחוד ניפול! יומטוב

למעלה