SweetSexTeen Moran

../images/Emo65.gif‏N‏!7ן, ‏N‏ז5 ט!2../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

מורן היפה שלנו חוגגת 17
אז מה אאחל לך אישית? הרבה בריאות
, אושר ועושר
, הצלחה במעשה ידייך וכושר
. אהבה
(אהמ) והרבה הרבה פינוק
ואור שתגשימי משאלות ליבך, ושדרכך תהיה סלולה במעשים טובים
, הרבה מוזיקה
וכייף חיים.
מת[ים] עלייך הכי הכי בעולם.
עוד הפתעות וכאלה, בהמשך. עכשיו רק חצות. נצלי את היום הזה, ותיזהרי מהקמח והביצים!
[אה, וזה ממני אלייך.
תנסי לנחש מה כל תמונה מביעה. חה חה.]

חיי ../images/Emo23.gif

[רק שתדעי, שאני וויתרתי למיכאל P:] מורן שלי .. שנוציייית !!!!1 החלטתי לא לחפור השנה כי אני קצרנית? וגם נגמר לי המלאי של החפירות
אני באמת לא יודעת מה לאחל לך יותר. את יודעת מה אני חושבת עלייך, כמה שאת מדהימה, מאממת מבפנים ומבחוץ, הכככככי מצחיקה שיש, ובכלל .. במילון, בערך של "כפרע" - יהיה כתוב מורן (H) כי כפרעליייייייך. ואני לא אפסיק להגיד לך את זה
אממממ אני מאחלת לך שתמצאי את האהבה שלך :) [אבל לא לשכוח אותי
] שתהיי מאושרררררת [הייתי עושה אותךP:] מאחלת לך כ=ל מה שאת רוצה, כי מגיע לך. טוב נו את יודעת כמה שאני אוהבת אותך .. את יודעת, נכון?
אני אוהבת אותך כלכךכלכך ! בכלללללללל זה לא ניתן לתיאור :) וסליחה שאין משהו מושקע, אני לא צריכה יום כיפור כדי להגיד לך את כל זה :$ . "אני שלך לנצח, את המלאך שלי" 33333>

MoRaN SeM

New member
פששששששששוצצצצציייתתתתתתת

אין, אין, אין, אין, אין, אין עלייך !!!!!!!!!!!!!!!! קצרנית שלי אתת.. אוהבת אותך המממממממוןןןן חכי חכי ביום הולדת שלך תקבלי את החפירה של החיים

קורל../images/Emo46.gif היא בת 17, יא מטעה!../images/Emo7.gif

עד שטרחתי לשלוח בחצות! כוסאומו.

../images/Emo60.gifמורני../images/Emo23.gif

לכבוד יום הולדתך רציתי לאחל מכל הלב, שתקומי כל בוקר עם חיוך, ולעולם לא תדעי עצב וכאב. תמשיכי להיות חברה טובה, קצת שטותניקית לפעמים, מצחיקה, איכפתית, חכמה להרשים. תדעי ליהנות מכל רגע ורגע, ולהעריך את החיים, לא לקחת ללב יותר מדי, את הדברים הקצת פחות טובים. שהכול ילך חלק בלימודים, ויהיה קל בעבודה, עם החברים, המשפחה, וכמובן בן הזוג לאהבה. שתמיד תדעי שתוכלי עליי לסמוך, בטוב וגם ברע, סתם כשמשעמם לך, בכל רגע ובכל שעה. אל תפסיקי לחלום לעולם, ותדעי רק הצלחות, תגשימי את כל משאלותייך, ואת כל החלומות. שתמיד תהיי מאושרת, ויהיה לך רק טוב, אל תפסיקי לעולם להאמין בעצמך, ורק תמשיכי לאהוב. מדהימה שלי, המון המון מזל טוב... גיל 16 זה בהחלט גיל מדהים
16 מתוק
יש בך המון תכונות מדהימות ואת יודעת את זה!!! את מקסימה,מצחיקה... ואין עלייך. אני ממש שמחה שיצא לי להכיר מישהי כמוך... תודה לך על כל רגע שהיית שם בשבילי. תודה לך על היותך את
אוהבת אותך כ"כ, מעין.

MoRaN SeM

New member
תודה רבה רבה מאמי שלי..

את מהממת ואני כל-כך שמחה שהכרנו.. ריגשת אותי מאד מאד
[חח נגמרות לי המילים..משנה משנה התגובות יותר ויותר קצרות]

מורן ../images/Emo25.gif

יום הולדת שמח ... הרבה אור אור אור ואהבה.
ויאללללהההה בלאגן! גיל 16 אחלה גיל
הייתי שלך

../images/Emo214.gifמהההה זההההה????:||

הייתי בטוחה שהיא בת 19 או 20 עכשיו!!!
בכל אופן, את ממש בוגרת לגילך!
ותמשיכי להנות מהחיים כמו שנראה לי שאת יודעת לעשות ...
השנה ה16 הייתה השנה הטובה ביותר בחיים שלי, אז אני מאחלת שגם את תזכרי רק שפע של טוב מהשנה הזאת
בהצלחה בהכל

למעלה