T12- מה אתם חושבים?

Kingeh

New member
T12- מה אתם חושבים?

אז אחרי שפרסמו איך הסטים החדשים הולכים להראות והיום פרסמו גם את הבונוסים... מה אתם חושבים? האם הבונוסים נראים לכם טוב או לא טוב? איך לדעתכם זה ישפיע על המשחק שלכם?

Kingeh

New member
אני אתחיל- פריסט

אוקיי אז הסט של הפריסט נראה מזעזע לדעתי אבל לפחות הורידו לנו את האסלות מהכתפיים. בכלליות הסטים של הפריסט לאחרונה קצת מאכזבים. לא ממש מרשימים והצביעה שלהם פשוט נראית לא משהו. לגבי הבונוסים. נכון להיום הסט של T11 מציע בונוסים לא מלהיבים במיוחד. הבונוס של 2 חלקים זה עוד 5 אחוז קריט כמו בערך כל סט שלנו בשנתיים האחרונות זה תמיד עוד קריט לאיזה יכולת, לפחות הפעם זה היה משהו שימושי והבונוס של 4 חלקים מגדיל את הנזק של הShadow app שלנו ב30% שבפוטנציאל זה בונוס נפלא אבל בפועל, לא ממש שווה את זה ולכן נוטים להתעלם מהבונוס הזה. לעומת זאת בסט החדש הבונוס של 2 חלקים הוא דיי מטורף. מוריד את הCD של SF ב75 שניות כשגם ככה הCD על היכולת הזו מינימלי בתור שאדו. מה שאומר שיהיה לנו מאנה זמינה אפילו יותר מעכשיו. בנוסף מגדילים את הנזק שלו ב20%. שוב, אומנם הוא לא חלק עצום מההתקפה שלנו אבל כרגע בלי באפים או שום דבר, הfiend שלי עושה בין 3.5-5 אלף DPS. תגדילו את זה ב20 אחוז וזה הופך להיות בין 4.2-6 אלף DPS וזה לפני השינוי בסטאטים שיהיה לי שסביר להניח יהפוך את הנזק לגבוה אפילו יותר. בנוסף לזה הCD על היכולת אומנם יושב על 4 דקות, אבל בגלל טאלנט מסויים, בכל פעם שmind flay עושה קריט אנחנו מאבדים 10 שניות מהCD על הfiend אני יכול להוציא אותו בערך כל דקה וחצי עד שתי דקות. אם נוריד 75 שניות מזה אנחנו נשארים עם CD מאוד נמוך ליכולת מצויינת שגם עושה נזק מעולה וגם מחזירה לנו המון מאנה. הבונוס של 4 חלקים בעצם מוריד את הCD של mind blast ב3 שניות ברגע שיש 3 DOT שלנו על מטרה. כלומר היכולת הזו תהיה פעילה אחת ל3.5 שניות במקום אחת ל6.5 שניות. העניין הוא כזה MB עושה הרבה נזק אם יש עליך 3 shadow orbs, חוץ מזה משתמשים בזה כדי לשמור את הבאף של shadow orbs על עצמך. והבעיה היא שלפעמים הקצב שבו מקבלים את הOrbs נמוך מאוד. לפעמים אני צובר 3 ב2-5 שניות ולפעמים לוקח לי גם 20 שניות. לכן MB הוא לא קסם סופר שימושי. מצד שני, לזמנים בהם יש Dark archangel זה יכול להיות לא רע. אני מחכה כבר לשרשורי Theorycrafting אבל בהחלט אפשר להגיד שזה מעניין.

tringirl

New member
Mage

Mage 2 Pieces - You have a chance to summon a Mirror Image to assist you in battle for 15 sec when you cast Frostbolt, Fireball, or Arcane Blast. Mage 4 Pieces - Your spells have an increased chance to trigger Brain Freeze, Hot Streak, or Arcane Missiles. In addition, Arcane Missiles is now castable while moving. 2 piece - it seems pretty cool on paper but... mirror images (at least the way they work now) are a bit unreliable. They tend to sometimes nuke the wrong thing. So I'm thinking this bonus could be dangerous in some situations (omnotron comes to mind). 4 piece- not bad. Although arcane missiles is not as useful as hot streak procs are. An arcane mage wouldn't always cast arcane missiles on proc, but a fire mage would cast Pyroblast! pretty much at every hot streak proc. So I think these could use a bit more tweaking. Oh yeah, and it's ugly (although not as ugly as some of the others).

תשובה

ממש לא מסכים על הפריסט. לדעתי אחד המודלים השווים בכל הטיר אם לא הכי. אבל זה עניין של טעם כנראה... פאלדין נראה לדעתי זוועה לret אבל מתחבר אצלי לholy או לpro . הגנב יצא לדעתי אחלה. מייג' לדעתי גרוע. מבחינת בונסים לא קראתי את כולם כי זה לא מעניין אותי קראתי רק את שלי (וורלוק) וזה בסדר גמור לדעתי.

מירטל

New member
Mage 4 Pieces ../images/Emo45.gif

יש יש יש יש! לא ממש יצא לי לקרוא לגבי מה קורה במשחק לאחרונה ( הסבירו לי ממש קצת בגילדה על מה קורה, יותר מדי RL לכולם). אבל כל העלאה של hot streak ל קוסמי אש שווה הכל.... זה כזה הבדל עצום עבורי ב DPS!

RahZak

New member
אני יגיב רק על העיצוב

כי תכלס אני לא ממש עוקב אחרי מה שקורה עם הסטאטס והבונוסים הנוככיים של כלה קלאס כי תכלס אני כבר לא עושה ריידים... שאמאן: נראה מעולה בעניי ואולי אפילו הכי יפה מבין כולם [הגיעה הזמן להעלות את השאמאן שלי את ה 12 רמות האחרונות במקום לתת לא להעלות אבק חח] ווארלוק: נראה מגניב חוץ מהסנטר השלישי של הכורי אקביש כאילו וואט דה פאק? פאלאדין: נראה פשוט חולני! אבל המרחק בין הקשת מאחורי הראש לגוף רצת גדול מדי. מייג': נראה טוב רק הקובע וואנה בי סולטן קצת מוזר. רוג: באנאלי שופ דבר מיוחד. האנטר: קצת קשה לפגוע במטרה שיש לך רטיה על העין ופרצוף של קראקן אבל איך שבליזז רוצים. דט' נייט: הכל באנאלי חוץ מהראש שנראה ממש מוזר |: לוחם: מכוער ברמות ההפרצוף של המולטן ג'יאנט לא ממש מחמיא לו על הכתפיים. שחכתי מישהו?

למעלה