The Love Boat מרץ 2024 – סיכום חודש 🌺🍫🐣✈️🗿🥊🎼

didalf

Well-known member
:cry::ROFLMAO::cry:
אז... את עושה לנו?

אבל חסר לכם שהשרשור נשאר קטן שוב|שפם|

didalf

Well-known member
טוב שאלון קצר הפעם כי אתם נורא מתקשים לאחרונה.

|המן|שם או כינוי:
|המן|גיל בימים:
|המן|בויז באנד אהובה:

|מסכה|סדרות החודש:
|מסכה|סרטי החודש:
|מסכה|שירי החודש:
|מסכה|ספר החודש:
|מסכה|דמויות החודש:
|מסכה|שחקני החודש:
|מסכה|קראש החודש:
|מסכה|ציטוט חודשי:
|מסכה|סיבה למסיבה:
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש:
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ:

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים?
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא?
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים?
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים?
|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו?

|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
z
|המן|שם או כינוי:
|המן|גיל בימים:
|המן|בויז באנד אהובה:

|מסכה|סדרות החודש:
|מסכה|סרטי החודש:
|מסכה|שירי החודש:
|מסכה|ספר החודש:
|מסכה|דמויות החודש:
|מסכה|שחקני החודש:
|מסכה|קראש החודש:
|מסכה|ציטוט חודשי:
|מסכה|סיבה למסיבה:
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש:
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ:

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים?
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא?
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים?
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים?

שם או כינוי- דורי
גיל בימים- 15,675. אהיה בן 43 ב-22 בחודש. הכפלתי את הגיל במספר השנים והחסרתי 20 יום
בויז באנד אהובה: אין אבל לאחרונה אני שר הרבה במקלחת את World of our own של ווסטלייף. נראה לי שהם גנבו את המוזיקה מהשיר ONE של U2.
סדרות החודש: התייר עונה 2, הטעות כולה שלך, מנאייכ.
סרטי החודש: העיר הזאת.
ספר החודש: יריתי באמריקה, סיימתי. לא התרשמתי.
דמויות החודש: ג'ו חלפון מהעיר הזאת, מאיה סטרן מהטעות כולה שלך וכמובן איזי ממנאייכ
שחקני החודש: עמית אולמן
קראש החודש: מוריה אקונס מהעיר הזאת (שרה בנט).
ציטוט חודשי: "בלש טוב זה בלש שנותנים לו לישון" (העיר הזאת); "אני הקול האחרון שתשמע בחייך" (התייר); "אף פעם בחיים לא שיבשת חקירה?" (מנאייכ)
סיבה למסיבה- יום הולדת, ליגת האלופות.
סיפור החודש: היום המצאתי על מוכר בטיב טעם שהוא במקור סטנדאפיסט ותייר בריטי קנה את זה.
למה אתם מצפים בחודש מרץ: כבר עניתי שתי שאלות קודם.
רשתות חברתיות שאני פעיל בה? תפוז.
לא עונה על השאלה שאחרי.
למה הדמות שלי תתחפש במסיבת פורים? המחסלת מהסיפור תתחפש למישהי מהאו"ם כדי להרעיל את המחבל.
שיר שהוא פתיח לסדרה? I dreamt we spoke again של Death Cab For Cutie, ישובץ במיני סדרה המבוססת על הספר שאכתוב.
לייף האק- מה זה בכלל? לא מצעודכן.
*משהו לשתף? השיר החדש האהוב עליי זה זה:

נדירליאל

Active member
z

שם או כינוי- דורי
גיל בימים- 15,675. אהיה בן 43 ב-22 בחודש. הכפלתי את הגיל במספר השנים והחסרתי 20 יום
ברכות, קצת ממש קצת לפני פורים. הייתי בן 26 כשנולדת.
בויז באנד אהובה: אין אבל לאחרונה אני שר הרבה במקלחת את World of our own של ווסטלייף. נראה לי שהם גנבו את המוזיקה מהשיר ONE של U2.
סדרות החודש: התייר עונה 2, הטעות כולה שלך, מנאייכ.
סרטי החודש: העיר הזאת.
ספר החודש: יריתי באמריקה, סיימתי. לא התרשמתי.
דמויות החודש: ג'ו חלפון מהעיר הזאת, מאיה סטרן מהטעות כולה שלך וכמובן איזי ממנאייכ
שחקני החודש: עמית אולמן
קראש החודש: מוריה אקונס מהעיר הזאת (שרה בנט).
ציטוט חודשי: "בלש טוב זה בלש שנותנים לו לישון" (העיר הזאת); "אני הקול האחרון שתשמע בחייך" (התייר); "אף פעם בחיים לא שיבשת חקירה?" (מנאייכ)
סיבה למסיבה- יום הולדת, ליגת האלופות.
יום הולדת בהחלט סיבה למסיבה. ליגת האלופות - אני לא מחובר לזה.
סיפור החודש: היום המצאתי על מוכר בטיב טעם שהוא במקור סטנדאפיסט ותייר בריטי קנה את זה.
למה אתם מצפים בחודש מרץ: כבר עניתי שתי שאלות קודם.
רשתות חברתיות שאני פעיל בה? תפוז.
לא עונה על השאלה שאחרי.
למה הדמות שלי תתחפש במסיבת פורים? המחסלת מהסיפור תתחפש למישהי מהאו"ם כדי להרעיל את המחבל.
חחחחחח
שיר שהוא פתיח לסדרה? I dreamt we spoke again של Death Cab For Cutie, ישובץ במיני סדרה המבוססת על הספר שאכתוב.
לייף האק- מה זה בכלל? לא מצעודכן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, מישהו כאן מאוד מתקשה בתכנון קדימה (זה אני לא מקרה שלא הבנתם)
אז הנה התוכנית ל2024:
ינואר - עדי|חזיר|
פברואר - ניק (בשיתוף נדיר)
מרץ - עדי|חזיר|
אפריל - דילן
מאי - לונה
יוני - דורי
יולי - ליון
אוגוסט - אור
ספטמבר - מיקי
אוקטובר - יעל
נובמבר - רעות
דצמבר - עדי|נחש|

(זה לגבי מי עושה את השאלון החודשי למקרה שלא הייתי ברור)

dory30

Well-known member
וקי, מישהו כאן מאוד מתקשה בתכנון קדימה (זה אני לא מקרה שלא הבנתם)
אז הנה התוכנית ל2024:
ינואר - עדי|חזיר|
מרץ - עדי|חזיר|
אפריל - דילן
מאי - לונה
יוני - דורי
יולי - ליון
אוגוסט - אור
ספטמבר - מיקי
אוקטובר - יעל
נובמבר - רעות
דצמבר - עדי|נחש|
חודש יוני מתאים לי, ב-26 יש להורים שלי 45 שנות נישואין.

didalf

Well-known member
|המן|שם או כינוי:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס (Taylor's Version)
|המן|גיל בימים:|קדימה|11,710
|המן|בויז באנד אהובה:|קדימה|וואן דיירקשן

|מסכה|סדרות החודש:|קדימה|אנג'ל בפעם האחרונה:-0
H2O - תקשיבו אני מתה על בנות הים שלי|מאוהב|
יום אחד - נחמד, הסרט יותר טוב.
|מסכה|סרטי החודש:|קדימה|מהומה רבה על לא מאומה (2012) - צפיתי רק כי הובטח לי שני שחקנים מאנג'ל כזוג וקיבלתי את מבוקשי|מאוהב|
יום אחד - יותר נהניתי.
|מסכה|שירי החודש:|קדימה|6 שירים שנתקעו לי בראש אז שידכתי אותם לפלייליסט הכי רנדומלי אי פעם שאני שומעת בלופים:
1709412001847.png
(should've said no מהיום יש לקרוא should've said NAUR כי טיילור התאהבה באוסטרלים)
|מסכה|ספר החודש:|קדימה||X|
|מסכה|דמויות החודש:|קדימה|אנג'ל - ווסלי ופרד. בסרטונים שלי - ווסלי פרד באפי ג'יילס וספייק. H2O - ריקי.
|מסכה|שחקני החודש:|קדימה|טיילור סוויפט משחקת לי בלבבבבבבבבבבבבבב
|מסכה|קראש החודש:|קדימה|בעליי החתיךךך שהפציע לצפות באיזה משחק כדורגל וסיפק תמונות HD ולא פפרצי מגורען לראשונה מזה חצי שנה!!|מאוהב|
hs108.gif hs106.jpg
יאוו איך יפה לו השיער שצמח אחרי הגלאח|מאוהב|
|מסכה|ציטוט חודשי:|קדימה|"אישיות זה כמו סידן. זה מתחיל לברוח כשמזדקנים" - ה. דילן.
אולסו:

כי ראיתי מלא סרטוני ספייק מצחיקים וזה חזר בכולם.
|מסכה|סיבה למסיבה:|קדימה|1. היה לי יומולדת קיבלתי מתנות ואוכל וטיול ואפילו חגגתי יומולדת סוויפטית עם חברות סוויפטיות שאני יזמתי:-]
2. טיילור זכתה בגראמיז, זכתה בסופרבול, הכריזה על אלבום חדש וסיפקה לנו מאשאפים מטורפים בשירי הפתעה בשעות ערות. חודש טוב בסוויפטלנד.
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש:|קדימה|זה לא סיפור מרתק במיוחד אבל שישי אחד אני גררתי את המשפחה שלי למיני טיולון פריחה (כשבד"כ הם הטיילנים ואני הנגררת). וכולם הודו לי כי הם מאד היו זקוקים לטיול הזה.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ:|קדימה|פורים? לא ככ השנה האמת. שיעבור ויגיע אפריל.

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים?|קדימה|תפוז נחשב? יש לי טיקטוק וטוויטר שהם נטו לצפיה. אינסטגרם מעלה מידי פעם. ופייסבוק פעילה רק בקבוצה הסגורה של הסוויפטים. לא העליתי כלום לפרופיל כבר שנים.
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא?|קדימה|כן. אני ממש מקשרת מספרים לצבעים. אני חושבת שבגלל זה אני זוכרת כ"כ הרבה תאריכים, המוח שלי צובע אותם.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים?|קדימה|ווסלי ופרד יתחפשו לערפדים אבל סטריאוטיפטים כאלה ואנג'ל יתעצבן.
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים?|קדימה|הגשר של you're on your own kid של טיילור לבאפי.
|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו?|קדימה|אוקי זה מטומטם קצת אבל למלא מגשי קרח באלכסון, כאילו לתת למים לזרום למטה.

|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:|קדימה|
פרצוף של ממזרה יפה הולכת להפיל פצצה על המעריצים שלה|מאוהב|
ts111.gif

הספוג מראשון חחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
לאדעת מי מכם חננות מספיק לקרוא עיתון הארץ ולעשות 20 שאלות, אבל הייתה שם שאלה "מה זה הספוג מראשון" ואני ואחותי נחנקנו מצחוק וכשהצלחנו להרגע הסברנו להורים שלנו מה זה והראנו להם את הסרטון הזה ואז נחנקנו מצחוק שוב עוד 10 דקות. מי שלא מכיר מומלץ:

didalf

Well-known member
אוקי, מישהו כאן מאוד מתקשה בתכנון קדימה (זה אני לא מקרה שלא הבנתם)
אז הנה התוכנית ל2024:
ינואר - עדי|חזיר|
מרץ - עדי|חזיר|
אפריל - דילן
מאי - לונה
יוני - דורי
יולי - ליון
אוגוסט - אור
ספטמבר - מיקי
אוקטובר - יעל
נובמבר - רעות
דצמבר - עדי|נחש|

(זה לגבי מי עושה את השאלון החודשי למקרה שלא הייתי ברור)
אה כן? וכולם מודעים ומסכימים לזה?:-D (לפחות היית מתייג)

didalf

Well-known member
מודעים - ברגע שהם יקראו את זה
מסכימים - הסכמה בשתיקה
ואיך זה יעבוד כשיגיע החודש המיוחד והם לא יעשו את העבודה שלהם?:-P:
אני לא זוכר מה זה אומר לתייג.
אבל אני אפרסם את זה בצורה נוספת.
8-*
לתייג ניק, אתה עושה @<שם משתמש> (בלי משולשים. פשוט זה תייג לי מישהו שזה באמת המשתמש שלו8-*) ואז הבנאדם מקבל התראה שהזכירו אותו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים?|קדימה|ווסלי ופרד יתחפשו לערפדים אבל סטריאוטיפטים כאלה ואנג'ל יתעצבן.
חחחחחחחחח
|מסכה|קראש החודש:|קדימה|בעליי החתיךךך שהפציע לצפות באיזה משחק כדורגל וסיפק תמונות HD ולא פפרצי מגורען לראשונה מזה חצי שנה!!|מאוהב|
hs108.gif
hs106.jpg
מסכן, נראה לי שהוא נפגע מכך שאנשים לא אהבו את התספורת הקצרה שלו אז הוא חיכה שזה יגדל.

אהבתי

ואיך זה יעבוד כשיגיע החודש המיוחד והם לא יעשו את העבודה שלהם?:-P:
כמובן שהם יקראו.
אם זה יעזור אני לא אחשיב את המחויבות שלהם עד שהם לא יגיבו לי.

8-*
לתייג ניק, אתה עושה @<שם משתמש> (בלי משולשים. פשוט זה תייג לי מישהו שזה באמת המשתמש שלו8-*) ואז הבנאדם מקבל התראה שהזכירו אותו.
אה אוקי,
לא ידעתי/זכרתי שככה זה נקרא

didalf

Well-known member
מסכן, נראה לי שהוא נפגע מכך שאנשים לא אהבו את התספורת הקצרה שלו אז הוא חיכה שזה יגדל.
נההה הוא פשוט נהנה להיות בחופש.

אה אוקי,
לא ידעתי/זכרתי שככה זה נקרא
תגיד לי שאתה לא באף רשת חברתית בלי להגיד לי שאתה לא באף רשת חברתית.

Lhuna3

Well-known member
|המן|שם או כינוי: לונה3
|המן|גיל בימים: באה
|המן|בויז באנד אהובה: אמממממממ התקלת! אני פחות בז'אנר. אם אפשר קצת לרמות ולבחור סתם להקה של בנים, אז אני אבחר בביטלס.

|מסכה|סדרות החודש:
* אוואטר כשף האוויר האחרון (המצוירת) - אני לקראת סוף עונה 1. אני מחבבת את זה, אבל מודה שלא ממש נופלת. עדיין בשלב שאני ממשיכה בעיקר בגלל ההייפ.
* הרופא הטוב עונה 7 שחזרה החודש לעונה אחרונה ומקווה שתהיה טובה.
* ובעיקר: תרגיע, גם חזרה לעונה אחרונה, והחודש גם נפטר אחד השחקנים הבולטים בה - ריצ'ארד לואיס, ששיחק בתפקיד עצמו, והויכוחים המטופשים שלו עם לארי היו אחד הדברים שהכי אהבתי בסדרה. באופן אירוני בפרק האחרון ששודר ממש לפני מותו, הם מתווכחים על הצוואה שלו.
|מסכה|סרטי החודש: לא היו.
|מסכה|שירי החודש:

|מסכה|ספר החודש: עדיין עם טרילוגיית ה-Silo (זה טוב, אבל גם מדכא).
|מסכה|דמויות החודש: אפא (אוואטר)
|מסכה|שחקני החודש: ריצ'ארד לואיס
|מסכה|קראש החודש: דוקטור 11 חזר אלי בחלום, אז...

ועדיין גם ספייק |מאוהב|

|מסכה|ציטוט חודשי: אפא, ייפ ייפ!
|מסכה|סיבה למסיבה: הכנתי לעצמי לו"ז שבועי, ועמדתי בו (כבר שבועיים רצופים)!
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש: היה לנו מפגש משפחתי במסעדה בצפון שהיה נחמד מאוד.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: ל...כלום! בעצם אמור להיות לי מפגש מסויים עבודה עם אנשים שאני לא מכירה, ואני מקווה שזה ילך טוב.

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? פעילה רק בתפוז ופייסבוק. אין לי אינסטה אפילו. כלומר בעיקרון יש לי וגם טיקטוק ו-X, אבל זה לא חשבונות פעילים, אלא דברים שפתחתי לצורכי עבודה, ואני לא מעלה בהם כלום.
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא? אין לי.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים? :-D אפא היא משהו שמכונה "ביזון מעופף" (אבל עם 6 רגליים משום מה) אז אני מניחה שהיא יכולה להתחפש לציפור. או לזחל. אבל היא תצטרך תחפושת מאוד מאוד גדולה.
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים? אוי שאלה יפה אבל קשה. כרגע מה שעולה לי לראש זה I will survive בשביל ה-100 :-D אני אנסה לחשוב על משהו יותר מקורי.
אני חושבת שהיה משהו, אבל לא מצליחה כרגע להזכר! :(

האפיפיור החדש נבחר:

נדירליאל

Active member
|המן|שם או כינוי: לונה3
|המן|בויז באנד אהובה: אמממממממ התקלת! אני פחות בז'אנר. אם אפשר קצת לרמות ולבחור סתם להקה של בנים, אז אני אבחר בביטלס.
אני אוהב את האנדרוגינים הדרום קוריאניים. יש להם כמה וכמה בלוגי מעריצים בטאמבלר שאני עוקב אחריהם.
|מסכה|סדרות החודש:
* אוואטר כשף האוויר האחרון (המצוירת) - אני לקראת סוף עונה 1. אני מחבבת את זה, אבל מודה שלא ממש נופלת. עדיין בשלב שאני ממשיכה בעיקר בגלל ההייפ.
אני במקביל - סדרה מצויירת רע באחד מערוצי הילדיםן של הוט, סרט ארוך על כשף המים והסדרה המקסימה. בעיניי היא ממש חמודה.
* הרופא הטוב עונה 7 שחזרה החודש לעונה אחרונה ומקווה שתהיה טובה.
* ובעיקר: תרגיע, גם חזרה לעונה אחרונה, והחודש גם נפטר אחד השחקנים הבולטים בה - ריצ'ארד לואיס, ששיחק בתפקיד עצמו, והויכוחים המטופשים שלו עם לארי היו אחד הדברים שהכי אהבתי בסדרה. באופן אירוני בפרק האחרון ששודר ממש לפני מותו, הם מתווכחים על הצוואה שלו.
זכה לנקרולוג ארוך בגלריה הארץ. פנים נפלאים, גם כשלא השתמש בהם, רק להביט בהם לחייב אותך להקשיב להם.
|מסכה|סרטי החודש: לא היו.
|מסכה|שירי החודש:

|מסכה|ספר החודש: עדיין עם טרילוגיית ה-Silo (זה טוב, אבל גם מדכא).
|מסכה|דמויות החודש: אפא (אוואטר)
|מסכה|שחקני החודש: ריצ'ארד לואיס
|מסכה|קראש החודש: דוקטור 11 חזר אלי בחלום, אז...

ועדיין גם ספייק |מאוהב|

הידד! בלוואי עליי
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש: היה לנו מפגש משפחתי במסעדה בצפון שהיה נחמד מאוד.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: ל...כלום! בעצם אמור להיות לי מפגש מסויים עבודה עם אנשים שאני לא מכירה, ואני מקווה שזה ילך טוב.

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? פעילה רק בתפוז ופייסבוק. אין לי אינסטה אפילו. כלומר בעיקרון יש לי וגם טיקטוק ו-X, אבל זה לא חשבונות פעילים, אלא דברים שפתחתי לצורכי עבודה, ואני לא מעלה בהם כלום.
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא? אין לי.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים? :-D אפא היא משהו שמכונה "ביזון מעופף" (אבל עם 6 רגליים משום מה) אז אני מניחה שהיא יכולה להתחפש לציפור. או לזחל. אבל היא תצטרך תחפושת מאוד מאוד גדולה.
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים? אוי שאלה יפה אבל קשה. כרגע מה שעולה לי לראש זה I will survive בשביל ה-100 :-D אני אנסה לחשוב על משהו יותר מקורי.

האפיפיור החדש נבחר:

didalf

Well-known member
חחחחחחחחחחחח יופי לונה:-D
ממ טכנית הם להקה של בנים. אני אאשר את זה.
למרות שכמו שהארי הגדיר את זה, זה לא להקת בנים, זה כבר להקת גברים:-P:
(I'm not in a boys band anymore)

אם היה לי שקל על כל סדרה שלונה התחילה ככה ובסוף התאהבה בה היו לי הרבה שקלים.

|מסכה|שירי החודש:
ההתחלה הייתה מוזרה אבל יפה.

ועדיין גם ספייק |מאוהב|
נכון|מאוהב|

8-*
כל הכבוד! מה כולל הלוז הזה?
מעניין8-* במסגרת עבודה? בהצלחה.

יש לי וגם טיקטוק ו-X,
לונה אף אחד לא קורא לזה X.

8-*
חחחח רעיון יפה:-D
תזכרי אני צריכה ללמוד!

האפיפיור החדש נבחר:
:-D|מאוהב|
אני תומכת!!

נערך לאחרונה ב:
למעלה