The Night Train- אלבום, או לא

The Night Train- אלבום, או לא../images/Emo35.gif

תגידו מה שתגידו על The Night Train, מחקרים מראים שחצי מהפורום איבד עניין ברגע שראה את נושא ההודעה. למה
ובכן, רובנו (
) מחשיבים את TNT ליציאה גרועה של קין, שמענו את השירים בו מספר מועט של פעמים (בייחוד בהשוואה לשאר השרים של קין) ולרבים מאיתנו אין אפילו את האלבום.. (למישהו יש
) כל זה מראה את ההתייחסות יוצאת הדופן שלנו לTNT, וגרם לי לחשוב... האם זה בכלל אלבום של קין עבורנו
קין בעצמם מגידים את TNT בתור EP, אבל מצד שני הם עשו סיבוב הופעות שלא בייש הוצאת אלבום, ואם מסתכלים על קצב הוצאת האלבום של קין- H&F- 2004 UTIS- 2006 PS- 2008 TNT-2010 TNT משתלב היטב בקצב ה"אלבום כל שנתיים" של קין... אז אולי בעצם זה כן אלבום ולא EP
עזבו את ההגדרה הטכנית , אבל אם זה נראה כמו אלבום, נשמע כמו אלבום ומתנהג כמו אלבום- למה להגדיר אותו EP? ואם זה אכן אלבום- האם זה אומר שיש אלבום שלם של קין שאנחנו פשוט מכחישים את קיומו
ומה יהיה האלבום הבא
אלבום מספר 4 או 5
שרשרו את דעתכם

../images/Emo31.gifלא אלבום

בעיני זה לא אלבום.. הוא אפילו לא עולה לי ישר בראש כשאני חושבת על קין.. זה בעיקר תקלה חד פעמית בעיני (בתקווה), ואני מתעלמת לחלוטין מהשירים כאילו היו בי סיידים גרועים מסדר גודל Tyderian

אוקיי

חד וחלק: לא אלבום. ולמה? כי השיר היחידי ששמעתי ב"אלבום" המדומה הזה הוא השיר עם כנען stop for a minute , ואיך אומר את זה בעדינות - פשוט לא אהבתי. לא התחברתי. מה קשור הראפר הזה? הלחן, המילים, הכל. ניתן להשוות הוצאת סינגל ראשון מאלבום כתקציר של ספר בגב הכריכה. ככל שהתקציר יהיה יותר מעניין, לא מתפלסף - ככה גדלים הסיכויים שנקרא את הספר. אז במקרה שלנו - אם הסינגל פשוט לא טוב, המשיכה והרצון להאזין לכל האלבום קטנה.. סינגל ראשון מהווה אינדקציה לכל האלבום! וכן גיתית- אני בספק אם מישהו כאן רכש את האלבום, כי וואלה הוא לא שווה את הכסף שלנו. אין לי אפילו את האלבום על המחשב. (אגב, הוא בכלל הגיע לארץ?) ולשאלת "אלבום או EP" - בוודאי שEP. אם יש בו פחות שירים מהמקובל באלבום רגיל- אז בשבילי זה EP. (נכון, זו הבחינה הטכנית של האלבום.. אבל וואלה, אם אין לו מספיק שירים באלבום אז בשבילי זה לא "נראה" ככזה). אלבום הבא יהיה אלבום מספר 4.
(אוי איך אני חולה על ה"דיונים" האלה!!)

קודם כל,

קארין
ולענייננו- גם אני לא אוהבת את SFAM (אפילו יותר מכך, אני חושבת שהוא מביך מוזיקלית [ולא רק מוזיקלית!]) בקשר ליצוג הסינגל את האלבום- נכון, לרוב זה כך, אבל יש מקרים יוצאי דופן (ראי IIAW, שבכלל לא קשוווווור לUTIS [לעניות דעתי])

התשובה ברורה- פחחחחח, ודאי שלא אלבום!

קודם כל-
"חצי מהפורום איבד עניין ברגע שראה את נושא ההודעה"
- מדויק להפליא!. דבר שני, זה שהם הוציאו אותו בדיוק בקצת הוצאת האלבומים הקודמים ממש לא הופך אותו לאלבום. הוא הופך אותו למשהו שהם הוציאו מתוך פאניקה שהם עוד לא הוציאו אלבום אמיתי. ואיכות השירים רק מוכיחה את זה!. עוד לא שמעתי את כל השירים של האלבום ואני לא מתכוונת לעשות את זה בזמן הקרוב. אולי בשלושת השבועות, אז לא שומעים מוזיקה כי זו תקופת אבל ואסור לשמוח- אבל אני בטוחה שנקבל היתר לשמוע שירים גרועים כאלה
וגיתית- איך זה שלא כתבת כאן את תיאוריית ההם-הוציאו-אלבום-שלם-סתם-כדי-לתת-מקום-ל My Shadow?!

שכחתי מזה ../images/Emo12.gif

תכל'ס נכון
אבל בסוף הם לקחו את עצמם יותר מדי ברצינות.. אני באמת מתחילה לחשוב שהם אמרו, יאללה נשחרר EP ואז, לא יודעת איך זה קרה, הם החליטו שיצא להם משהו ממש ממש טוב ונסחפו איתו ובעצם חשבו שזה אלבום לכל דבר... זה ממש מטריף אותי שהם לא קולטים שזה גרוע.. הם לא שמים לב שהם לא מצליחים לשחזר את ההצלחה של H&F? זה לא רומז להם משהו? בקצב הזה לטים יעלה לראש שנתנו לו לשיר בMD, הוא ילך לשם עם ג'סי, טום יפתח בקריירת סולו (אגב אלבום סולו שלו זה פצצה מתקתקת לדעתי) וריצ'רד? לא יודעת מה הוא יעשה, אבל אני מעדיפה לנסות לא לדמיין

IntoTheFire

New member
אני רוצה לחשוב שזה לא אלבום ../images/Emo122.gif

אני פשוט מכחישה את קיומו חח

M a a y a n K

New member
לא אלבום.

זו לא האיכות בכלל, אלא הכמות. 8 שירים שמתפרשים על 34 דקות מסכנות כשהשיר הראשון הוא מין פתיח לא ברור שהסוף שלו נשמע כמו ההתחלה של BBH מה שמוריד את מספר השירים ל-7
וברור שהשיתוף פעולה הזה עם KNAAN מיותר לחלוטין וצריך לעשות פה הפרדת כוחות מלאה ולהשאיר אותו בדרום אפריקה עם השיר של המונדיאל! לסיכום, יש לי את האי פי ואני אפילו אוהבת בו 3 שירים, אבל אלבום זה לא. peace out

למעלה