Time to wave goodbye now

noosh

New member
Time to wave goodbye now

לא, אני לא נוסעת שוב לחו"ל, זה בסדר. (כתבתי גרסה ארוכה [כן, יותר מזו], כיאה לי ולחפירות שלי, אבל נראה לי שאין טעם לפרוש את ההיסטוריה ולהכביר במילים.) אחרי זמן רב של מחשבות (זה לא היה פשוט), הבנתי שהמקום הזה, אליו הגעתי קצת במקרה ואותו אני מלווה מהרגע שהוא עלה לאוויר, הוא כבר לא המקום שאני יכולה לתרום בו. באמת שאין מספיק מילים כדי להסביר כמה הפורום הזה ליווה אותי, נתן לי, לימד אותי, החזיק אותי שפויה (ומטורפת), חיזק אותי והאיר אותי. הוא היה לצדי במשך כל השינויים שעברתי בחמש השנים האחרונות (חמש שנים זה באמת לא סתם), והאנשים פה היו משענת והיו קונטרה והיו רשת בטחון, והדיונים פה העשירו והיה לי פשוט כיף, וטוב, ועונג לנהל את הפורום הזה ולהיות חלק מהקהילה הזאת ולתרום עד כמה שאני יכולה. לצערי, אני באמת מרגישה שאני במקום אחר כרגע ושאין לי יותר מה לתת פה שירים את הפורום מחדש, ולכן אני עוזבת. זו לא היתה החלטה פשוטה בשבילי, מאוד קשה לוותר על מקום שליווה אותך במשך חמש שנים (ויותר מכך, אני מנהלת בתפוז עוד מאז התיכון), אבל לפחות אני יודעת שזו החלטה שאני שלמה איתה. אני רק רוצה להודות לאסף (זקני השבט בוודאי עוד זוכרים אותו), שבכלל הפורום היה רעיון שלו, ונתן לי את הזכות לנהל כאן, ולגל, שאני לא חושבת שיש מספיק קומבינציות של אותיות ומילים, בשום שפה,שיכולים לתאר או להסביר, אבל אני בטוחה שהיא יודעת. כמו שאמרה הטורי - And I know you know. ולכם, כי בלי הדיונים, הבדיחות, הויכוחים, הנושאים האוף-טופיקיים, המפגשים, הידע והתמיכה שבלחלוק אהבה למשהו כלכך גדול וכלכך פשוט ולקבל אחד את השני, אני לא חושבת שהייתי יודעת איך לאהוב מוזיקה כמו שאני יודעת היום. ובטח שלא הייתי פוגשת את חלק מחבריי הטובים ביותר. ותודה עצומה לטורי, כמובן, אבל היא לא רואה את זה. רציתי לסכם במילותיה של הזמרת, אבל כמובן שעכשיו יש לי בלק אאוט ואני לא מצליחה למצוא אף שיר. רעיונות יתקבלו בברכה. וזה בסדר, כי בעצם אני לא הולכת לשומקום, רק משחירה.
.

../images/Emo41.gif

אני חושבת שיש דברים שלא משנה מה, אי אפשר לסכם בכמה מילים. אפשר רק לנסות, וזה יכול לצאת יפה, והכל, אבל לסכם זה פשוט לא יכול. וזה גם מה שעושה את הדברים למורכבים כפי שהם. זה שאי אפשר למסגר אותם יפה, כי יש בהם יותר ממימד, או שניים, או שלושה, או אולי אפילו ארבעה? בקיצור, אני יכולה להתפלצף עד מחר (לא לחינם..), אבל נראה לי שאני בעיקר אגיד - תודה? עשית פה עבודה נפלאה וראויה להערכה במשך הרבה מאד זמן. תוך כדי הרבה מאד דברים אחרים, באופן לא מובן מאליו בכלל. ולא כי זו אני ואני משוחדת, אלא אפילו להפך - אולי בגלל שזו את נהייתי משוחדת. שלא יהיה לך ספק שהדיונים הנפלאים פה, ההוואי הקרוע על כל השכל, ההופעה, וכל מה שעברנו ביחד - זכורים מאד לטובה ואת איפשהו כסוג של קונדקטור כחלחל אותיות בראשם (ולא רק). טוב, זו בכל זאת לא ברכה ליומולדת (אף שגם כזאת תגיע, את יודעת, בנוהל.). ובכל זאת, זו אני שכותבת. אז, נועיתי היקרה שהיא גם נוש, אני שמחה שזכיתי לך בתור מנהלת, כאן ואיפה לא, ועוד הרבה יותר.

../images/Emo7.gif

מה יהיה עכשיו ? התרגלתי לזה שאת כאן ומנהלת ודואגת ומשליטה סדר ומתפלספת והכל...ואת אומנם לא הולכת לשום מקום, אבל זה מתחיל להיראות כמו עוד בקע בחומה של הפורום שלבסוף יסתיים במה שאנחנו יודעים.... תודה רבה על ניהול הפורום ! אוהבת, ליבי

shagook

New member
כלום הכל אהבה

מהממת שאת, עשית עבודה מדהימה תודה על כל מה שאיפשרת כאן ועל כל מה שיצרת איתנו אני מאוד נהנתי מהמסע הזה חיבוק וגם
כי אי אפשר בלי

Gremshnit

New member
נועה, את מדהימה!!!

יצא לי פה ושם לראות פורומים אחרים בתפוז ובאופן כללי, אבל באף אחד מהם לא הרגשתי כמו שאני מרגיש בפורום טורי איימוס (עד כמה שאפשר להרגיש משהו סנטימנטלי כלפי מימד וירטואלי). ואני מאמין שחלק נכבד ומרכזי בזה הוא עצם העובדה שאת היית המנהלת. וכמובן הייתה את הקהילה הנהדרת, שיצא לי להכיר דרכה ידידים חדשים ונפלאים. וגם אם הדברים האלה עדיין ממשיכים להתקיים, זה לא באמת ירגיש אותו דבר... וכמו שמישהו אמר כבר לפני, אחת הסיבות שהתאהבתי כל כך בטורי היא בגלל הפורום, שחשף בפניי את מלוא הרבדים והגוונים שיש ביצירה שלה. אז...תודה על הכל! (משום מה אני בטוח שכשטורי תוציא אלבום חדש, זה לא ירגיש כמו בזמנים שהפורום שגשג, אך זה יעורר פינות חמות בלב...) וכן, כמובן -

behappy

New member
נועה ../images/Emo24.gif

המקום הזה היה המון בשבילי. אני לא יכולה לתאר בכלל. ותודה על שעזרת להפוך אותו למה שהוא, ותודה על הדיונים המעמיקים, ועל הנוכחות, ועל השאלונים והמאמרים והכל, ובכלל, תודה לכל הגולשים שבזכותם נוצר פה בית מעולה לאוהבי טורי. נשיקות.

פלוטו24

New member
רק עכשיו ראיתי ../images/Emo10.gif

אין עלייך! ניהלת את הפורום בצורה מעולה. תודה על שנים של השקעה, דיונים, פתיחות והקשבה. הרבה הצלחה בהמשך הדרך.

למעלה