TW- הפרק השבועי

AnnaScott

New member
TW- הפרק השבועי

מתחיל עוד חצי שעה... יש מזליסטים שיראו היום?

noyil

New member
באיזה יום זה?:|

אני הייתי בטוח שזה ברביעי, בטח ברביעי זה שידור חוזר|:

faina s

New member
אההה ../images/Emo3.gif

רגע...התחילה העונה ה3 או שאתם רואים את השניה?

AnnaScott

New member
קצת סדר בעניין

דוקטור הו זאת סדרה שהתחילה ב-1963 שזאת הסדרה הישנה שהפסיקו לשדר. ב-2005 התחילה הסדרה החדשה שבינתיים יש לה 2 עונות. בין כל עונה יש פרק שמשודר בקריסמס ואחריו מתחילה עונה חדשה. ובקיצור - מחכים לספיישל קריסמס ובינתיים רואים Torchwood שזה סדרת ספינאופ על קפטן ג'ק הארקנס. קפיש? :)

noyil

New member
ראיתי

פרק טוב, אבל לא הבנתי למה החלקים צריכים להתחבר אם אפשר להשתמש בכל אחד לחוד
ועוד יותר לא הבנתי למה חייזרים יצרו את המכשיר הזה, מה יש להם לעשות עם זהXD

AnnaScott

New member
אממ..

ברני חילק את זה לשניים...לא ידוע למה אבל כנראה כדי למכור כל אחד לחוד... כל חלק לבד מראה את העבר אבל שניהם ביחד מראים את העתיד... שימוש? חייזרים או בני אדם, מי לא ירצה לראות את העתיד? P:

Zygon

New member
טוב אני ראיתי

פרק נחמד מאוד,הפרק הראשון שראתי שכתבה הלן ריינור (שהיא עורכת תסריט בדוקטור הו),בהתחלה לא היה ברור לאן הפרק הזה הולך,הם די נותנים איזה 10 דקות של הווי טורצ'ווד בפרק,מה שבדר"כ אין בדוקטור.אחרי שגמרנו עם השגרה היה פרק עם ראיון יפה,קצת לא מקורי (מאוד דומה למחזה המד"ב שהופק ע"י הבי בי סי בשנות השבעים The stone tapes ) אבל עם טוויסט די נחמד. כוכב אורח מפתיע (אותי לפחות) היה גארט תומאס,תומאס למי שלא יודע כיכב בהמון הפקות מד"ב בריטיות בינהם Blake's 7 ,ילדי האבן,אבירי האל וStar maidens ,אכן הומאז' נחמד שאחד מכוכבי המד"ב הכי גדולים שצמחו בווילס מופיע בסדרת המד"ב הכי וולשית שיש. פרק טוב,טיפה מדכא,אבל עשוי טוב. אני מחכה לצמד פרקים שהלן ריינור תכתוב לעונה החדשה של הדוקטור.

AnnaScott

New member
הממ...

ה-10 דקות האלה היו "מאירועי הפרק הקודם" והמרדף היה חלק מהפרק...

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהיום אני אראה את הפרק הראשון

XD אני קצת מאחורה, אבל לא נורא. P: זה כי יש עוד מלא דברים. ^^

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאייק!

גררר. כרגע סיימתי לראות את הפרק הראשון ('Everything Changes'). אז המקסנה היא, שהסידרה נראית טוב למדי, ואני די בטוחה שאני אוהב אותה. את הפרק הראשון אהבתי (למרות שהייתה לי ממש בעיה עם הסאונד בהתחלה, מרוב הגשם והמוזיקה הדרמטית לא הצלחתי לשמוע מה הם אומרים P: חוץ מזה, שזו הפעם הראשונה שיש לי בעיה עם לראות בלי כתוביות, בגלל המבטא! That's so Welsh. האהא D: אבל אחרי כמה דקות התרגלתי, אז זה לא משנה. P:). כמה בדיחות קארדיף בפרק אחד! D: בקיצור, הרבה חומר טוב. ["And by the way, who buys pizza under the name of Torchwood?!" "Uh, that's me, sorry, I'm a twat." כמה UK מצידו. XD] ו... זהו. מחכה לבאים. ועכשיו אני יכולה סוף סוף לקרוא את מה שאמרתם על טורצ'ווד קודם בלי לפחד מספויילרים. P: ורק עוד דבר אחד; "Someday I'll find a Doctor-- the right kind of Doctor-- and maybe he'll have some answers." כ"כ לא יכולה לחכות לקרוסאובר [ככה קוראים לזה כשמשלבים שתי סדרות? שכחתי...]. 3> *סליחה על הציטוטים הלא מדוייקים. P:

AnnaScott

New member
כן הבריטיות נוטפת!!!

וזה עושה אותי הייפר ויותר פאנגירלית XDD לא ישלבו את שתי הסדרות, אבל בפרק מאוחר יותר של TW יגלו הרבה יותר על ג'ק, ובעומה השלישית של DW ג'ק שוב יפגוש את הדוקטור, ככה שלא משלבים :) ציטוט קורע: CSI Cardiff :D

למעלה