Twelve Kingdoms\Dragon Ball

Vegabond

New member
Twelve Kingdoms\Dragon Ball

ערב טוב אנשים! למי ממכם שזוכר, לפני כמה חודשים פרסמתי כאן את שני הפרקים הראשונים של הפיק שלי Twelve Kingdoms\Dragon Ball ומאז לא פרסמתי את הפרק השלישי. לקח לי המון זמן לכתוב את הפרק הזה אבל אני שמח לבשר שסוף סוף סיימתי. למי ממכם שקרא את שני הפרקים הראשונים הנה תקציר של מה שקרה: בעמק קטן, מבודד ומרוחק אי שם בממלכת קיי, חי לו נער צעיר כבן 15 עם סבו וסבתו המאמצים. הנער אשר עונה לשם סון גוקו, כל חייו הכיר אך ורק את העמק הקטן ההוא ולא היה דבר אשר רצה לעשותו יותר, מאשר לעזוב את ביתו שכוח האל ולצאת לראות את העולם הגדול. אולם משום סבו המאמץ אשר ענה לשם סון גוהן, סירב בכל תוקף לתת לו לעזוב את העמק משום סוד אפל מעברו של הנער שגוקו מסיבה מסויימת לא היה מודע אליו. לאחר ריב טיפוסי עם סבו המאמץ, גוקו הצעיר המרה את פיו של גוהן ועשה את אחד הדברים הראשונים שסבו אסר עליו עוד מילדותו - הוא הביט אל תוך הירח המלא.לאחר שהתבונן בירח, גוקו הצעיר השתנה למפלצת דמויית קוף ענק, אשר הרסה את כל אשר נקרה בדרכה וזה כולל את סבו וסבתו המאמצים. עם שקיעת הירח וזריחת השמש, גוקו השתנה חזרה לצורתו האנושית (פחות או יותר) ולא זכר דבר מכל מה שקרה. הדבר הראשון שנגלה אל עיניו היה תל החורבות של מה שהיה פעם העמק אשר חי בו במשך חמש עשרה שנות חייו. לאחר שהתברר לו שביתו נהרס כליל ע"י מה שנראה (לפי עקבות אשר היו טבועים באדמה) כמפלצת ענק, התגלה לנגד עיניו המחזה המחריד של מה שנשאר מגופותיהם של סבו וסבתו. הנער הצעיר נאלץ לקבור את סבו וסבתו במו ידיו ונשבע בליבו שהוא עוד ינקום את נקמתם במפלצת אשר לקחה אותם ממנו. אולם לאחר שסיים לקבור את סבו וסבתו המנוחים, הופיע אל מול עיניו נערה כחולת שער אשר אחזה בחרב בצורה מאיימת ובהחלט נראה היה שהיא עמדה לתקוף. נשמע מוכר? בכל אופן הנה מגיע הפרק השלישי. קריאה מהנה

gokussj2

New member
אוווו כבר חשבתי שלא תכתוב

טוב לראות שאתה ממשיך , עכשיו אני קורא :)

gokussj2

New member
אחי האתר שהעלית אליו

אפשר להעלות לשם רק תמונות ככה שזה לא עובד תעלה לכאן http://www.megaupload.com/il/ אתה בוחר קובץ , למטה כותב שם ומסמן וי כדי להסכים לתנאים ואז לוחץ על הכתום , זה מעלה ואז כשהקו למטה ירוק אז זה אומר שסיים ולמעלה בצד ימין זה הלינק של הקובץ

gokussj2

New member
תיקון

עכשיו ראיתי שהעלית לפורום , אי אפשר להעלות קבצים כי אין מנהל בכל מקרה תעלה לאתר שהבאתי

Vegabond

New member
זה בסדר פשוט...

לא רשמתי נכון את הקישור. הנה הקישור הנכון:

Vegabond

New member
למי ממכם שמעוניין לקרוא את הפרק...

מעמוד html מאשר מקובץ doc, הנה קישור בשבילכם (אולם אני בהחלט ממליץ לכם לקרוא את הפרק מתוך הקובץ מאשר מעמוד )html:

Vegabond

New member
למי ממכם שמעוניין לקרוא את הפרק...

מעמוד html מאשר מקובץ doc, הנה קישור בשבילכם (אולם אני בהחלט ממליץ לכם לקרוא את הפרק מתוך הקובץ מאשר מעמוד )html:

gokussj2

New member
חזקקקקקקקק!!!!!!

קראתי , מותח ומרתק כל הכבוד תמשיך לכתוב ולהביא לנו

Vegabond

New member
תודה רבה אחי

אני בהחלט ממשיך לכתוב אבל אני רוצה עוד תגובות אנשים.

gokussj2

New member
תגיבו כולם

שמעו הבנאדם כתב סיפור מדהים , אני לא יודע אם כולם טרחו לקרוא אבל מה שכן אני רק יכול להגיד לכם שמתחילים אי אפשר להפסיק אז תגיבו עוד שיהיה לו סיבה להמשיך לכתוב אני אישית רוצה להמשיך לקרוא את הסיפור

segev1989

New member
אחלה של סיפור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחלה של שילוב בין שתי סדרות ענקיות!!!!!!!!!!!!!! באמת כל הכבוד

למעלה