update apps

kanabis34

New member
update apps

איך מתבצע הוצאת עדכון ל- apps ? נגיד שתיקנתי איזהשהוא באג באפליקציה שלי, אני מעלה גירסה חדשה ומקומפלת של האפליקציה? זה דורש אישור נוסף של אפל? האם ניתן לקבוע שרק קבצים ספציפיים יוחלפו במהלך העדכון והיוזר לא יצטרך להוריד את האפליקציה מחדש במלואה? בתודה מראש, The_k

guyiphone

New member
אחלה שאלה ... והתשובה בהמשך...

תהליך עדכון אפליקציה שכבר נמכרת הינה פשוטה מאוד ולא מצריכה ממך להיות גאון גדול. למעשה אתה צריך לעקוב אחרי השלבים הבאים: 1. להיכנס לממשק ניהול האפליקציות שלך ב - ITunes Connect. 2. להיכנס לניהול התוכנה שלך 3. וללחוץ על עדכון התוכנה Update 4. וזהו ... הכנס את הקבצים הבינאריים הכנס תמונות חדשות אם צריך ... 5. עדכן מחיר אם צריך וזהו, אתה שם ... וכן, צריך לעבור את האישור כאילו זו אפליקציה חדשה. אם כי מניסיון נראה שתהליך העדכון הולך יותר מהר ... אבל זו רק ההרגשה שלי... שיהיה בהצלחה !

kanabis34

New member
ושוב תודה :)

אז ממה שאני מבין אם יש לי אפליקציה ששוקלת 200 מגה ועשיתי לה עדכון כל היוזרים שרוצים לעדכן צריכים להוריד עכשיו שוב את האפליקציה במלואה? נראה לי קצת תמוהה אבל אם זה מה שאפל רוצים...:)

guyiphone

New member
בכיף, אבל לא ממש תמוה...

איך תרצה להעביר חלק מהאפליקציה למשתמשים שלך? אני פשוט לא רואה דרך אחרת לעשות את זה מזו שהם מציעים... אתה מוזמן להציע להם רעיון
אם אראה שיש היענות אפרסם מאמר על קניה מתוך האפליקציה - ״in app purchase״ למי שמכיר... ששיטה זו למעשה מעדכנת בצורה מסויימת את האפליקציה! שיהיה בהצלחה !!

kanabis34

New member
הממ..

חשבתי שאולי המערכת שלהם תהיה יותר מודולרית ויהיה אפשר לעדכן רק חלק מהקבצים או משהו בסגנון, פשוט לא נראה לי הגיוני לתת למשתמש להוריד קובץ כבד כל פעם מחדש אבל זה מה יש ועם זה נסתדר :) ואני אשמח לקרוא מאמר שלך בנושא in app purchase , המאמרים שלך זה בערך הדברים היחידים שאני מצליח לקרוא בתקופת המבחנים הזאת :)

למעלה