USER DETAILS

• פותח הנושא mmm
  • פורסם בתאריך

mmm

New member
USER DETAILS

האם משהו תרך אי פעם לקרוא את פרטי המשתמש באי סי קיו. m החליט לעבור על כל הפרטים של כל המשתמשים אצלו. הוא גילה כמה מצחיק ויפה ולעיתים מרגש אנשים כתבו. הוא לא יפר פרטיות אבל m יביא כמה קטעים נבחרים. כולם מ about... חביבים: לרדוף אחרי ג`וקים עם כפכף ולמחוץ אותם למוות. לזרוק ביצים על החלון של השכנים ולהאשים את אחותי. לצאת החוצה עם פיג`מה ולעשות מעצמי צחוק. מספיק ...? ----- !?!?!? החלטתי לא להיות כזה דרדס רגזני פה באינפו !!! למרות שכל קשר ביני לבין דרדסים הוא מקרי בהחלט ! אני יהיה קונדסון מעתה ואילך !!!! חי חי חההחהחהחחה (משחרר צחוק זדוני ומרושע של קונדסון) אז כדאי שתתרגלו לזה KGB !!!!!!!!!!!!!!!!!! PRESTOIKA !!!! USSR !!! MAMA RUSSIA !! TWAYEY MAMA VAN U CHIK LIDEAR TWAYEY MAMA PRASTITUTKA YOMA YEA TWAYEY MAMA LISBIANKA ---- אני רק רוצה מש`זזז זה מוגזם לבקש --- If u leave where will u go? Before the regret u hold in ur heart will start to show... IF U LEAVE how will u know? If our ever after ever had a chance to grow! DO YOU DREAM or do you sleep? Do you pick and choose amongst the jewels for one to keep? DO YOU WISH upon a star? Or does everything just out of reach seem just too far away? NOTHING SEEMS TO CHANGE! LET ALONE YOU WON`T FORGET MY NAME! JUST DON`T LOSE WHAT YOU KNOW! WHEN YOUR SO FAR AWAY...So deep you say. --- ``כשאתה קטן, גבעול העץ הופך בדמיונך לחרב, פיסת הפלסטיק למגן ואבא לגדול לוחמי השולחן העגול, אין דבר אמיתי יותר מדרקונים מעופפים שמאיימים על המציאות. עכשיו, כשאתה גדול, אינך רואה דבר. אבל אם תתבונן היטב, בעיני האנשים, תראה את השתקפות החיה הגדולה, כשהיא מחייכת ובוכה, כשהיא זועמת ומלאת תיסכול. אני עוד לפעמים רואה אותו, את הדרקון. ואת/ה? --- אז ראן קצת מכשרון ומאופי האנשים בתוך המידע עליהם, אולי כך תוכלו לשפוט אותם, אולי רושם ראשוני, אבל אולי לא... m נהנה מכל מה שהוא קרא והבנא קטעים נבחרים, הוא דאג להסוות את שם הכותבים, אבל הוא מחמיא לכל אלה שכתבו את הקטעים היפים הללו. BY mE

**Blue-Lagoon**

New member
היי... זה השיר שלי...

If u leave where will u go? Before the regret u hold in ur heart will start to show... IF U LEAVE how will u know? If our ever after ever had a chance to grow! DO YOU DREAM or do you sleep? Do you pick and choose amongst the jewels for one to keep? DO YOU WISH upon a star? Or does everything just out of reach seem just too far away? NOTHING SEEMS TO CHANGE! LET ALONE YOU WON`T FORGET MY NAME! JUST DON`T LOSE WHAT YOU KNOW! WHEN YOUR SO FAR AWAY...So deep you say NINE DAYS- SO FAR AWAY אני שמחה שמישהו אהב את זה.. חיחיחי איזה מצחיק התחלתי לקרוא וגיליתי שזה מוכר לי ואז נזכרתי שאתה באיי סי שלי... משעשע למדי... אמילי (ששינתה את הכינוי שלה מ AIROHAED לBLUE LAGOON כדי לגוון קצת.)

orchid

New member
שיר ממש יפה : )

אני נורא אוהבת אותם, הם כאלו חמודים הלהקה הזו : )

**Blue-Lagoon**

New member
יש להם דיסק מעולה

התמכרתי למוסיקה שלהם... המילים די צ`יזי כאלה אבל אחלה מוזיקה

``התמכרת``???

אם ככה,אז אצלי זה ממש אקמול כשאין ממש כח לכל העיברי,שהמצברוח בדאון של החיים ובא לי לצרוח וללכת לרוץ מסביב לכל העולם(כמו בקליפ החמוד הזה שיש באמטיויכס,נו,של איך קוראים לו,רובי משהו) אז אני שמה את ABSULUTLY לא סתם,אבל המילים לא נותנות לחשוב יותר מדי,צריך גם את זה מדי פעם הקשיבו הקשיבו..מועדון המעריצים נפתח ברגעים אלו! אני מבטיחה,ההודעה הבאה תיהיה על יום העיפרון המהולל(ותשאיר אותכם פעורי פה) אני B-p

**Blue-Lagoon**

New member
מועדון מעריצים...

פשש בדרך כלל התגובה של אנשים על NINE DAYS זה WHO THE HELL IS THIS?! ואבסלוטלי זה לא השיר הכי אהוב עליי בדיסק שיר נחמד אבל יש כאלה שירים יותר יפים שם

אבל אבל אבל....

אין לי את הדיסק!! בכלל לא קניתי דיסקים ממזמן הכל על המחשב ומחברים וקשרים.... מזכיר לי,שהצלחתי סופסוף להשיג את הדיסק של מוניקה סקס ה-ע-נק-``פצעים ונשיקות`` הפעלתי את קסמיי....על כמה וכמה בחורים ש``הפכו`` עולמות בשביל למצוא לי אתו..יש לי עכשיו את הדיסק... :) מה שמזכיר לי...מישהו הולך כאן לפסטיל``ג? אם שמעתם על זה בכלל? אולי רק אני,בגלל שזה איזה עשר דקות מהבית שלי אני באמת משועממת למוות אני

**Blue-Lagoon**

New member
היי... זה השיר שלי

If u leave where will u go? Before the regret u hold in ur heart will start to show... IF U LEAVE how will u know? If our ever after ever had a chance to grow! DO YOU DREAM or do you sleep? Do you pick and choose amongst the jewels for one to keep? DO YOU WISH upon a star? Or does everything just out of reach seem just too far away? NOTHING SEEMS TO CHANGE! LET ALONE YOU WON`T FORGET MY NAME! JUST DON`T LOSE WHAT YOU KNOW! WHEN YOUR SO FAR AWAY...So deep you say NINE DAYS- SO FAR AWAY אני שמחה שמישהו אהב את זה.. חיחיחי איזה מצחיק התחלתי לקרוא וגיליתי שזה מוכר לי ואז נזכרתי שאתה באיי סי שלי... משעשע למדי... אמילי (ששינתה את הכינוי שלה מ AIROHAED לBLUE LAGOON כדי לגוון קצת.)

Hell is beige

New member
אנחנו/שי ו

אנחנו בלומים עצורים, חרוטים באבן דלה יאוש טהור והדחיקה מה קשה היא? מה קשה היא? אנחנו מחוקים הרוסים, כשברי כד חרס עדין שהיה שלם מזמן והשתיקה מה קשה היא? מה קשה היא? אנחנו נופלים שדודים, בים של גופות זבות דם בחריצים בין הכסאות והתחיה מה קשה היא? מה קשה היא? אנחנו חרוטים באבן כתובים בגיר נמחקים בגשם נטועים יציב באדמה עפים לכל כיון ברוח והנפילה מה קשה היא?

mmm

New member
את שלך m הכי אהב אבל...

זהו שיר שאתה צריך להביא לא m. m התרשם מכל השירים שלך. BY mE

בשלי כתוב:

אהובתי חיפשתי כבר בכל הירידים אהובתי שאלתי כבר את כל הנוודים שעוברים ורואים דרך כל הנשמות זה קשה הם אומרים לכולם פנים דומות

שיר ענק..כייף לשיר אותו!!

אני, למי שעוד לא יודע- עוד מתאבלת על האיציק שלי, שנקטף בטרם עת, ומצפהלחזרתו מן המתים. אך כשהיה לי עוד איי סי קיו לא רק שהייתי מאובססיבים שכל החיים שלהם מבלים באינפואים (לאנשים כאלה שווה שיהיה את מיכל ברשימה. הייתי נמצאת חצי משעות המחשב שלי באינפו שלה, אפילו כשכבר עדכנתי אותו באותוהיום יותר משלוש פעמים), אני גם הייתי משנה אותוכל הזמן בעצמי! אף פעם לא הבנתי אנשים ש- ``אין להם מה לכתוב באינפו``. היו זמנים שהייתי צריכה לשנות כל חצי יום כי היה לי כל כך הרבה מה לרשום!!! הדבר האחרון שהיה לי, לפני שהאיי סי נדרס, היה קטעמשיר של חווה אלברשטיין. קטע מדהים- ``לי לא אכפת לי דווקא די נעים לשיר בעוז נכה את השירים הכי פרועים ולהתייצב בפני האלוהים עם שתי גומות של חן ועם שישה מיתרים קרועים`` (מתוך- שיר סיום) ועכשיו הקטע הזה מזכיר לי משפט שהיה רשום אצלי הרבה הרבה זמן באינפו ולא יכולתי להפטר ממנו- אז עכשיו הוא על דלת חדרי. ראיתי אותו באיזו גלידריה עתיקה בפלורידה, שעיצבו אותה בצורת מערב פרוע ויש שם כל מיני דברים עתיקים כאלה...אז זה היה שלט מלפני איזה חמישים שנה שהעתקתי: ``Attantion all cutomers! Don`t just sit there and let themusician torture you. Fight back!...SING!!!!`` אחד המשפטים הכי גאוניים ששמעתי בחיי. וזהו.

*may*

New member
באמת משפט ענק :)

ומשום מה האייסיקיו הזה שלי (ההוא שיש לו מצבי רוח משתנים, עושה מה שבא לו ויש לו בכלל חיים מטורפים משלו) - החליט להיתקע כל פעם שאני מנסה להסתכל באינפואים של כולם. ככה שאני לא יכולה להסתכל באינפו של אף אחד.. באסה.. זאת גם אחת הסיבות שבאינפו שלי אין דברים חדשים כבר המוווווון זמן. הסיבה השניה והעיקרית לזה היא שאין לי כל כך זמן לזה.. אוףףףףף מעיין. שחזרה לפני שעה מת``א, בדרך היא נדבקה לשיר סופר גירל (אני חושבת שככה קוראים לו..) ועכשיו צריכה ללכת .. when she said- it`s o.k I`ve got lost on the way but I`m a super girl and super girls don`t cry then she said- it`s alright I got home late last night but I`m a super girl and super gilrls just fly.. ביי לכם אנשים מעיין.

למעלה