Web Application Stress tool

• פותח הנושא Scott
  • פורסם בתאריך

Scott

New member
Web Application Stress tool

של M$. האם מישהו מכיר איזה Manual טוב לכלי הזה? (כיוון שכל מה שהצלחתי למצוא ב-Technet זה רק Tutorial לא יעיל במיוחד). בגדול, למי שלא מכיר, זהו כלי חינמי של מיקרוסופט לביצוע בדיקות Stress ל-Web Servers. פשוט לשימוש בסיסי (הקלטת פקודות וחזרה עליהן) ו..חינמי.

erandd

New member
שמעתי עליו ומברר עם מומחה

אחזור אליך הערב עם תשובה

erandd

New member
טוב דיברתי איתו

הוא ציין שקוראים לכלי ACT application test center project הוא עובד ע"י חילול סקריפט בגאווה סקריפט או VB סקריפט אבל הוא ציין שלדעתו הוא חינמי רק אם אתה עובד בסביבת NET. ENTERPRISE (אולי אפשר להוריד לפרופשיונל) בכל מקרה הוא אמר שאין מה ללמוד, ושהוא למד אותו מMSDN

Scott

New member
כנראה שאנחנו לא מדברים על אותו כלי

הכלי שאני מדבר עליו הוא כלי פשוט (יחסית) לחילול עומס על שרת. הוא יודע להקליט בקשות HTTP (Get/Post and Headers) ולאחר מכן ניתן להריץ את ה-Scenario הזה במספר Threads, כאשר ניתן לקבוע כמה Sessions ייפתחו מכל Thread. מעבר לכך, הכלי הזה גם מספק סטטיסטיקות לגבי זמני התגובה של השרת, מה שנותן ביטוי כמותי לעומס שהשרת מסוגל לספוג. העניין הפשוט הוא שלא מצאתי Manual אליו (לנסות ולבצע דברים קצת יותר מתקדמים ולשלוט בו ידנית) אלא רק Tutorial פשוט. אני מצרף לינק אל הכלי הזה (להזכירכם, כלי חופשי מבית מיקרוסופט, מה שנשמע לי מפורך גם ככה). שאלה נוספת, היא האם מישהו מכיר כלי אחר דומה (וחינמי), חיפוש בApache.org הותיר אותי מבולבל. תודה

erandd

New member
אולי, בכל מקרה יש לי משהו אחר

יש כלי שעשיתי לו אוולואציה לפני כמה חודשים, אין לו סקריפטים ובמקום זאת הוא שומר URL ים וקוראים לו PAESSLER הוא עולה 500 דולר אבל אין הגבלה על מספר המשתמשים (די מדהים) לגבי מה שתארת אני די בטוח שזה זה מכיוון ששאלתי אם יש לבדיקות עומס שמיקרוסופט פיתחו חינמית והוא טוען שזה השם. לצערי אני מכיר בעיקר כלים מקצועיים יותר לQA כמו WEB LOAD וLOAD RUNNER הוספתי צילומי מסך של הכלי שהמלצתי

antidot

New member
------>

תציץ כאן. יצא לי פעם לנסות כלי Stress של MS (לא זוכר איך קראו לו אז. אולי System Stress). בוא נגיד ככה: אין לי מושג על מה הם חשבו ברדמונד כשהוציאו את הכלי החוצה. אולי הנוכחי הרבה יותר טוב, אבל כמה שידוע לי, יש גם כלי חינמים לא מייקרוסופטים. Antid0t

Scott

New member
את האתר הזה כבר ראיתי (תודות לגוגל)

חשבתי רק שיש אולי משהו נוסף שאני מפספס.... כנראה שלא. באופן עקרוני אני אעדיף כלי חינמיים לא של מיקרוסופט (אולי נשכנע את מרקורי להוציא כלים תחת GPL?) וזאת בעיקר שהשרת שאליו יופנו הבקשות הוא Jakarta-Tomcat, שכמובן מריץ מאוחריו Java Servlets.

למעלה