Weekend's Watch לסופש של 11-13/04/2024 🇨🇲 🤹‍♂️

נדירליאל

Active member
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע הקמרוני הזה?
🇨🇲
נראה אם אמשיך עם פיקרארד - נראה שהרבה נושאים עלילתיים הטרידו את פטריק כשסיים להיות ז"ל פיקארד.
הורג אותי איך ההכשרה כשחקן שייקספירי ממשיכה לעבוד, לא פעם אני רואה את המלט, לפעמים את ליר. אף דמות קומית.
עכשיו אני חוזר לסדרות הישנות, אני מדלג על פרקים משעממים במיוחד, למשל פרק 4 ב- DS9 - בעיות התחזוקה.
מה עוד?
חוזר לצפות במלחמות הכוכבים - מצוייר בדיסני
מדי פעם נח עם "מונק"
"כללי המשחק" רק פרק בשבוע
סיזיפוס היפנית
ועיתונים וספרים

snirf

Active member
מקווה גם היום להצליח להמשיך עם MERLI

במהלך השבוע צפיתי ב-
|טי-וי|מאסטר שף
|טי-וי|בואו לאכול איתי 2
|טי-וי|הצבי
|טי-וי|ברלין בלוז -
נשאר לי פרק אחרון
|טי-וי|MERLI עונה 2- ממשיך עם הבינג' ללא הפסקה :love: נשארו לי פרק בודדים ואז עונה 3 ואחרונה

Lhuna3

Well-known member
האמת עדיין אין לי משהו חדש. אולי אני אבחר משהו מרשימת השאיפות למטה.

ממשיכה עם סצינות נבחרות מהמורנינג שואו :love:
כבר הספקתי: פרק השבוע של תרגיע (נגמר!), פרק השבוע של הרופא הטוב

סרט: אולי אני אראה בדיסני+ את "מסכנים שכאלה" Poor Things. (עוד לא צפיתי)

ספר: סיימתי סופסוף את טרילוגיית הסיילו! והחלטתי לחכות עוד קצת עם הקריאה השלישית של הארי פוטר.
מנסה משהו חדש: ספר פנטזיה שיש לו דירוג גבוה בשם the library on mount char. ההתחלה די מרתיעה אותי אמנם, זה מרגיש קצת אימה כזה, שזה ממש לא הז'אנר שלי, אבל קניתי בכל זאת בתקווה שישתפר בהמשך מבחינה זאת. נראה אם אצליח לסיים אותו.

רשימת השאיפות למתישהו:
המגן
דדווד
סטארגייט
ghosts הבריטית
צפיה חוזרת: דוקטור הו העונות של דר' 10 ו-11 (אולי גם 9), ברוקלין 99, אחוזת דאונטון.

dilia snake

Well-known member
חוק וסדר טורונטו, פשע מאורגן, FBI:MW, FBI:IN,אלזבת', טראקר(שמסתבר שחשבתי שביקשתי מהדודים אבל לא), לייט נייט.

יוטיוב.

שובו של ספר מס' 3.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
האמת עדיין אין לי משהו חדש. אולי אני אבחר משהו מרשימת השאיפות למטה.
אולי דוקטור הו? כי אם אין לך ממש כוח להישאב למשהו ארוך נראה לי שדוקטור הו יכול להיות פתרון טוב. במיוחד לאור העובדה שאת רוצה לצפות רק בעונות של ה-10 ו-11 אז זה לא הרבה (ככה נראה לי, אני בכיוון הנכון?)

והחלטתי לחכות עוד קצת עם הקריאה השלישית של הארי פוטר.
למה את מחכה עם הארי פוטר?

LeR@nch

Well-known member
כבר ראיתי את הסיום של המשטר ואת פרקי השבוע של הישרדות והמירוץ למיליון.
יש לי בקנה את שני הפרקים של נשואים פלוס שישודרו בערב, שנות ה-90 (הרגע גיליתי שהסדרה מסתיימת!:-(), פקין אקספרס, פרק של שיקגו MED ו-PD משבוע שעבר, משפחת סימפסון, איש משפחה, רוחות רפאים, אימה אמריקאית ואלזבת׳.
לדעתי אחזור לבאפי ואנג׳ל רק במהלך חוה״מ פסח.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כבר ראיתי:
פרק סיום העונה של הצבי (זאת סדרה מעולה ואני מאוד ממליץ)
הרופא הטוב

עוד נותר:
לסיים את ריפלי (אני ממש לא ממליץ)
The Bad Batch
שוגון
שלדון הצעיר
Jerrod Carmichael Reality Show
The Connors
מסע בין כוכבים: דיסקברי

אולי להתחיל את:
Fallout
פרנקלין
Baby Reindeer

וחוץ מזה מחר אני הולך לראות את סרט מכסחי השדים החדש בקולנוע

וכמובן אמשיך עם הספר שלי

It's Always Sunny

Well-known member
לשם שינוי, עכשיו יש לי זמן פנוי (עשיתי היום מבחן אחרון של מועדי א', ממש מקווה שאני אקבל ציון עובר כי לא מתחשק לי מועד ב' ;-#) אבל אני לא צופה בשום סדרה, בעיקר מוצאת את עצמי ביוטיוב צופה בסרטוני כלבים וחתולים.

Lhuna3

Well-known member
אולי דוקטור הו? כי אם אין לך ממש כוח להישאב למשהו ארוך נראה לי שדוקטור הו יכול להיות פתרון טוב. במיוחד לאור העובדה שאת רוצה לצפות רק בעונות של ה-10 ו-11 אז זה לא הרבה (ככה נראה לי, אני בכיוון הנכון?)
את צודקת, רק שזה דורש דודים וכל זה ואני קצת מתעצלת. אבל יש מצב שיקרה. הייתי רוצה שיקרה פה במשותף מתישהו, אבל זה בעייתי כשיש רק מהדודים.
למה את מחכה עם הארי פוטר?
אני שואפת קצת יותר להתרחק מהקריאה הקודמת כדי להספיק לשכוח מזה כמה שיותר פרטים.
לשם שינוי, עכשיו יש לי זמן פנוי (עשיתי היום מבחן אחרון של מועדי א', ממש מקווה שאני אקבל ציון עובר כי לא מתחשק לי מועד ב' ;-#) אבל אני לא צופה בשום סדרה, בעיקר מוצאת את עצמי ביוטיוב צופה בסרטוני כלבים וחתולים.
|כן| יופי, איזה כיף שסיימת לעכשיו, תהני מהמנוחה שלך!!

It's Always Sunny

Well-known member
את צודקת, רק שזה דורש דודים וכל זה ואני קצת מתעצלת. אבל יש מצב שיקרה. הייתי רוצה שיקרה פה במשותף מתישהו, אבל זה בעייתי כשיש רק מהדודים.
משום מה הייתי בטוחה שזה זמין בדיסני פלוס |נחמה| עכשיו נזכרתי שרק העונות החדשות זמינות/יהיו זמינות.

אני שואפת קצת יותר להתרחק מהקריאה הקודמת כדי להספיק לשכוח מזה כמה שיותר פרטים.
אני מבינה מה את אומרת אבל אם מעניין אותי אם בפעם האחרונה שקראת שכחת גם העלילות הגדולות. פשוט לפעמים בסרטים/ספרים יש דברים שיותר מדי מוכרים/אייקונים בשביל לשכוח.

Lhuna3

Well-known member
אני מבינה מה את אומרת אבל אם מעניין אותי אם בפעם האחרונה שקראת שכחת גם העלילות הגדולות. פשוט לפעמים בסרטים/ספרים יש דברים שיותר מדי מוכרים/אייקונים בשביל לשכוח.
לא שכחתי את העלילות הגדולות (ולא בגלל אייקוניות, לא ממש הכרתי כמעט כלום מהעלילה מהתרבות הפופולרית) אלא יותר כי קראתי קריאה ראשונה יחסית לא מזמן.
אבל לא זכרתי במדויק את כל הפרטים שלהן ומה קורה מתי ואיך.

keren or5

Well-known member
כבר הספקתי: פרק השבוע של תרגיע (נגמר!), פרק השבוע של הרופא הטוב
מה חשבת על הסוף של "תרגיע"? לא ראיתי את הסדרה אף פעם במסודר (לא הצלחתי להתחבר עליה), אבל ראיתי מלא כתבות על הסוף והסבירו בערך מה קרה שם ואיך זה בכוונה התכתב עם הסוף של סיינפלד. מעניין אותי מה את חושבת על זה? (והאמת מעניין אותי אם אהבת סיינפלד, לאור אהבתך הגדולה ל-"תרגיע", את בטח יודעת שלארי דייוויד כתב את סיינפלד ביחד עם סיינפלד ואומרים שהדמות של ג'ורג' דיי מבוססת עליו).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לסיים את ריפלי (אני ממש לא ממליץ)
עוד כמה פרקים נשארו לך שאתה רוצה לסיים את הסדרה למרות שאתה לא ממש מתחבר אליה?
כשכתבתי את זה נותר לי עוד פרק וחצי.
כשאני כל כך קרוב לסוף אני כמעט תמיד אסיים כבר. אני גם כל הזמן קיוויתי שההמשך יהיה מעניין יותר.
עכשיו כבר סיימתי.
ראיתי פרק וחצי של זה, וזה נראה לי מעניין והתכוונתי להמשיך, אבל אני באמת רואה יותר מדי אנשים שממליצים שלא, אז אולי אני אוותר. למה אתה לא ממליץ?
אני מאוד מאוד רציתי לאהוב את הסדרה הזאת. אני אוהב את השחקן הראשי ויש לי נסיון טוב עם שני שחקנים משנים נוספים. אני מאוד אהבתי את העלילה של הסרט מ1999 שמבוסס על אותו ספר (שם שיחקו מאט דיימון וג'וד לאו).
אבל הסדרה פשוט לקחה את אותה העלילה שהייתה בסרט וקיצצה אותה (בעצם מסתבר שהיא הייתה יותר נאמנה לספר. בסרט הוסיפו כמה דברים שלא היו בספר. אבל הנקודה המשמעותית היא שבסדרה הייתה פחות עלילה מאשר בסדרה).
אז איכשהו לקחו עלילה שמספיקה לסרט בודד ומתחו אותה באופן מוגזם על 8 פרקים.
ואיך עשו את זה? הרבה מאוד קטעים של דמויות בוהות באוויר. והרבה מאוד מאוד מדרגות. דמויות עולות במדרגות ודמויות יורדות במדרגות. גם כמות עצומה של שיחות חסרות משמעות.

אני דווקא מופתע שראית הרבה אנשים שממליצים לא לראות כי אני הופתעתי לגלות שהסדרה קיבלה ביקורות חיוביות רבות מאוד.
אם כי חלק גדול מזה הוא על הסינמטוגרפיה. שהיא באמת מרשימה. לפחות למי שאוהב שחור לבן (לי אישית זה לא הפריע, אבל גם לא הוסיף).
חלק מהביקורות הן לגבי גיל השחקנים, דבר שלא חשבתי עליו, אבל אולי באמת היה משהו עובד טוב יותר עם שחקנים צעירים יותר. טום ריפלי אמור להיות בן 25 בסיפור, אבל אנדרו סקוט שמשחק אותו הוא בן 47.

Lhuna3

Well-known member
מה חשבת על הסוף של "תרגיע"? לא ראיתי את הסדרה אף פעם במסודר (לא הצלחתי להתחבר עליה), אבל ראיתי מלא כתבות על הסוף והסבירו בערך מה קרה שם ואיך זה בכוונה התכתב עם הסוף של סיינפלד. מעניין אותי מה את חושבת על זה? (והאמת מעניין אותי אם אהבת סיינפלד, לאור אהבתך הגדולה ל-"תרגיע", את בטח יודעת שלארי דייוויד כתב את סיינפלד ביחד עם סיינפלד ואומרים שהדמות של ג'ורג' דיי מבוססת עליו).
אז קודם כל ברור שאהבתי מאוד את סיינפלד.
לגבי הסוף של תרגיע, אז הרעיון היה טוב, אבל אם לומר את האמת גם בפרק האחרון וגם ברוב העונה האחרונה (חוץ מפרק אחד שהיה מעולה), היה לי פחות מצחיק.
העונות שקדמו לה היו אדירות, וטובות ממנה הרבה יותר, לטעמי.

את אהבת את סיינפלד?

dory30

Well-known member
תכנית לשבוע זה:
שישי- שום פלפל ושמן זית
שבת- פגישה עם רוני קובן
ראשון- מועדון הסטנד אפ
שני- עדי אשכנזי חלק ב'
רביעי- מנצ'סטר סיטי נגד ריאל מדריד, גומלין
חמישי- זהו זה
גמישים- הג'נטלמנים (פרק 7) , להתחיל את ריפלי, אולי לצפות שוב ב "הגול הבא מנצח".

למעלה