where did all the godd guys go?

Thenigma

New member
where did all the godd guys go?

יש לי שאלה די מוזרה...אפילו יש שיגידו משוגעת... לאןנעלמו כל האנשים הנורמלים בצ´אטים? למה כל מי שנכנס לצ´אט זה אומר שהוא מחפש להיות עבד\אדון\אורגיות\סקס... למה אין אנשים שסתם רוצים לדבר...כמו אצל "הסטרייטים"?למה כמשעמם וסתם בא לדבר עם מישהו אין סיכוי שבחיפוש של פחות משעה (במקרה הטוב) תמצא מישהו שלא מוכן לדבר אם אתה לא מחפש סקס לעכשיו...? אני בעד רגרסיה בצ´אטים למצב שהם היו לפני ארבע שנים...מקומות סימפטיים וחמים...מה דעתכם?

נועם*

New member
לדעתי אתה טועה

כן נכון, יש המון ממש המון אנשים שמחפשים בצאטים אך ורק סקס. אבל יש אנשים שנורא ישמחו לשבת ולשוחח איתך שעות על גביי שעות. אני אחד כזה, מודה, סקס זה דבר מאוד חשוב ונורא טוב, אבל אפשר תמיד לדבר על כל נושא אחר שבעולם, כמו שני אנשים רגילים. אז אם אתה רוצה לדבר איתי אז סבבה. נועם

טל קר

New member
התופעה הזו קיימת גם אצל הסטרייטים

גם אצל הסטרייטים צריך לחפש בפינצטה אנשים שסתם רוצים לדבר ולא רוצים לשאול אותי בת כמה אני מאיפה איך אני נראית מה אני לובשת ואם אני רוצה סייבר סקס. ואם אתה לא מאמין לי, נסה להכנס תחת שם של בת לצ´אט רגיל, ותראה שמדובר בבעיה כללית ולא רק לגייז. גם אני בעד מקומות סימפטים וחמים. אבל פעם אחרונה שמצאתי כזה היה בIOL בBBS.

למעלה