WOW WOW WOW

lifie

New member
WOW WOW WOW

היה מטורף פשוט אדיר!!!! הופעה שתיזכר לטובה... וואוו יש לי עוד כל כך הרבה אנדרנלין!!!! מטורף!!! טוב נתחיל מההתחלה ... בערך בשעה 18:00 פגשתי את ויקו כפרה עליו ... הוא בא אלי לעבודה ... אחרי שסיימתי לעבוד... בסביבות 19:15 נסענו לצוותא... החנינו את האוטו... לקחנו את הכרטיסים כמובן שאני התרגשתי ... והלכנו לאכול -הילד היה רעב למקדונלדס... אז הלכנו אכלנו ... ואז נשאר עוד מלא זמן אז הלכנו קצת לטייל... לא ראינו אף אחד מעניין והתחלנו לחזור לכיוון צוותא... בין לבין לימדתי אותו איך לצלם במצלמה ... כדי שבסוף שאם נפגוש אותה הוא יוכל לצלם אותנו... אז נכנסנו ... התיישבנו ... מקום טוב באמצע... טיפה רחוק אבל ראות טובה... טוב נו עד שבא איזה אחד ... נקרא לו גדליה כי הוא היה גבוה ממני בראש וחצי... וחצי מהזמן מצאתי את עצמי עם צוואר תפוס לימין כדי שאני אוכל לראות את עלמה ... אז ככה ... הפלייליסט היה אותו דבר כמו בזאפה ... הפעם היא דיברה יותר עם הקהל ... היא מאוד התרגשה ... ואז היא שרה את שמיים אפריקאים... ואחרי זה היא אמרה שפשוט השיר הזה כל כך משחרר אותה ... היא שרה את אגוטריפ... מדהים... היו אנרגיות מטורפות ... ואז אחרי השיר היא אמרה שעכשיו היא מרגישה שהיא חווה אגוטריפ... ואז היא אמרה משפט מצחיק ... "השיר נשך אותי בתחת" הביצוע המדהים של הערב...(כולם היו מדהימים) אבל זה המדהים "המופלאה בנשים" ואווו איזה ביצוע אלוהים !!!! היא כל כך נכנסה לשיר ... יא וואללי ... היה מטורף איזה אנרגיות ... אני כמובן הזלתי דמעה ("דמעה בוכה על דמעה"-יוסי בובליל) בסוף השיר ... ווואווו היה מדהים!!!!! טוב כמובן שהיא שרה את השיר "דרפור" על פליטי דרפור ... שהוא שיר מהמם וחזק במשמעות מומלץ ביותר.... והיא נתנה ביצוע לשיר חדש "אושר" (אני כבר שמעתי אותו בזאפה) ואוו היה מדהים! הסאונד היה מעולה ... טוב הדרן היה ... "אחרי הנפילה" ו"שיר אהבה אינדיאני" - הידוע בכינויו "מיגל".... ואז נגמרה ההופעה... אני באנרגיה מטורפת מסתכלת על ויקו -כפרה עליו... ואנחנו מחליטים לנסות את מזלינו בחדר האמנים ... טוב אנחנו מחכים קצת מחוצה לו ... מחכים שאולי יתרוקן... 3 אנשים שעמדו שם בכניסה הלכו ... ואז אמרנו ... על החיים ועל המוות... ונכנסנו ... איך שאנחנו נכנסים ... עלמה מבצבצת לנו החוצה ... והיא מחייכת אלי חיוך ענקי... ושלום ... ואני בתמיהה... "את זוכרת אותי ... אני מערוץ הספורט" היא אומרת לי "בטח אפילו בזאפה עשיתי לך שלום ובסוף חשבתי שתבואי לחדר אמנים ... אבל לא באת " ואני כולי הייתי בשמיים וואייי היא זוכרת אותי איזה כיף!!!! אז הצטלמנו כמובן!!!! ופגשתי שם עוד 2 בנות ואמרתי להם שיבואו לפורום המהמם שלנו !!! ואני עד עכשיו באנרגיות מטורפות יאלללההה בלאאגגגןןן אין לי הרבה תמונות כי היה די חשוף... וגם היה לי גדליה מול הפנים ... אבל הסרטתי כמה קליפים בפלאפון ... אני בטח יעלה אותם בימים הקרובים ... נשיקות חיבוקים שלכם ... יאאא ואראדי ... אורי...

viko222

New member
היה פשוט מדהיייייםםם../images/Emo99.gif

כמו שאורי הנשמה כתבה. פגשתי אותה לפני ההופעה בעבודה ומשם היא הזמינה אותי למקדונדלס!!תקנאו
בין לבין היא אמרה שהבגדים שקניתי מכוערים ושאני חמוד כמו כלב
.. אורי,צפי לנקמה
אחרי טיול קצרצר באבן גבירול חזרנו לצוותא ואורי כל כך התרגשה ורצתה להכנס לאולם כבר. ההופעה התחילה בסביבות 21:25 אבל מי שם לב לשעה
ההופעה הייתה מדהימה,הביצוע של השירים יפה. הקטעי מעבר דיי צולעים,לדוג' כשמחליפים שם איזה כלי נגינה עלמה פשוט עומדת ולא מדברת...................... אבל בקטנה... נגמרה ההופעה אני ואורי רצנו לעבר חדר האמנים כדי לפגוש את עלמה,חכינו כמה שניות בחוץ לראות אם היא יוצאת,לבסוף החלטנו להכנס ובדיוק היא יצאה ככה שפגשנו אותה פנים מול פנים
איזה ביישנית היא,היא לא הפסיקה לצחקק מביישנות וקפצה ממישהו למישהו,להודות לו שהוא בא וכאלה. היא הרגישה,כך היא טוענת,שההופעה לא הייתה משהו,אבל אני ואורי דאגנו להדגיש כמה שזה לא נכון. אחרי כמה דק' של שיחה גררתי את אורי לעבר היציאה מצוותא
אורי,היה לי כל כך כיף לפגוש אותך
הרגת אותי מצחוק בזמן ההופעה,אין עליך

lifie

New member
אמרתי לך ...

להיזהר... כי אני מזייפת את כל השירים !!!! ואני לא אמרתי לך שהבגדים שקנית מכוערים!! וחמוד אצלי זה הרבה!!! אבל תודה בזה שפיציתי עם המקדונלדס! (זו הייתה הודעת הבהרה...!)

viko222

New member
יא רבי שמעון!

איך שכחנו לספר על הבחור המפחיד שמשום מקום קם והתעצבן שהפלאש מציק לו
יא וואלי.

lifie

New member
חופשי...

לא ברור איך פספסנו את זה ... יא וארדי... עוד לפני שהתחילה ההופעה... עשיתי טסטים עם המצלמה שלי ... עכשיו בגלל שלא היה מספיק אור אז המצלמה זורקת פלאש כפול... ואז פתאום משומקום ... איזה גדליה אחר... קם עלי... והתחיל לצעוק .. שאם אני אצלם ואפריע לו באמצע ההופעה הוא לא יהסס ויקרא לסדרן שיוציא אותי... הקטע שהוא תקף... מראש... לא הצלחתי אפילו להשחיל חצי מילה...ואני כזה... מאיפה הוא צץ לי... יא ואללי...

t0merm

New member
נשמע כ"כ כיף../images/Emo70.gif

בא לי גם הופעה........ ויקו, זו פעם ראשונה שנפגשת עם עלמה? איך הלכה הפגישה? אורי הכירה ביניכם?
(בן כמה אתה אגב, אם אפשר לשאול?
) שמח שנהניתם

lifie

New member
באסה...

אמנם מהמרחקים שיר יפה אבל עלמה ... אין עליה היא מלכה!!!

viko222

New member
../images/Emo9.gif

פגישה ראשונה שלי של עלמה וגם פגישה ראשונה. אורי לא הכירה בנינו עד מה שאני זוכר
פשוט החמאתי לה וזהו
חמודה ,היא בשיינית לגמרי. אני בן 18.למה?

t0merm

New member
סתם סקרן אותי ../images/Emo3.gif

כי אתה נפגש כזה עם אנשים מהפורום והולך איתם להופעות אז... חשבתי אתה יותר מבוגר
אבל כיף לך!

viko222

New member
לפני שנה גם הייתי הולך להופעות

עם אנשים מהפורום אמנם לא הפורום פה.. לא קשור לגיל,קשור ליחסים שלך עם האנשים בפורום

t0merm

New member
אממ לא יודע ../images/Emo4.gif

ההורים שלי למשל לא היו מתלהבים אם הייתי אומר להם שאני נוסע לעבודה של מישהי מהפורום ואז הולך איתה להופעה
אני בן 17 וחצי אגב..

viko222

New member
אתה מספיק בוגר

והם צריכים לסמוך עליך שאתה יודע מה אתה עושה ומכיר תבנאדם טוב..

t0merm

New member
כן אבל זה לא כזה פשוט ../images/Emo3.gif

ההורים שלי יודעים כל דקה איפה אני וזה.... זה בעייתי

ה אiר

New member
וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה כיף לקרוא, אורי, באמת. נהנתי לשמוע שאת וויקו נפגשתם והלכתם יחדיו. נהנתי לקרוא על הפלייליסט וההתרגשות שהוא העלה הכי מחכה בעולם לראות את התמונות שלכם איתה
נשיקות, תודה על הסקירה המפורטת

lifie

New member
עדידהההההה

נשמה!!! כפרה עיניים... כשאני אגיע הביתה אני מבטיחה להעלות את מעט התמונות שיש לי ... מקסימום מחר!

למעלה