X חודשים ללא מין - השפעה.

Yaniv-DC

New member
X חודשים ללא מין - השפעה.

היום: ראש השנה. המיקום: בית כנסת, תוכנית התפילה לילדים. המצב: יניב חושב למה לעזעזל עכשיו יש לו זקפה. הסיבוך: הרבנית אומרת "please rise" כי מתחיל שלב העמידה (כן, כן, צחוקים). ההתרה: העמידה מתחילה באבות ואמהות, לא עושה לי את זה. היום: יום כיפור. המיקום: בית הכנסת, תוכנית התפילה לילדים. המצב: יניב מרוכז בתפילה, הוא יודע שהיום תקרא לו הרבנית להוציא את הספר מארון הקודש ולברך את ברכות לפני ואחרי קריאת התורה. המשך המצב: פתאום שוב זקפה. הסיבוך: מתחילים לשיר את tree of life, שזה אומר שמוציאים את הספר, שזה אומר שיניב על זיקפתו ומכניסיו הדקים והלבנים צריך לקום ולהפשיט את התורה ולברך. מול עשרות ילדים. ההתרה: יניב צועק בליבו "רות וסטהיימר, רות וסטהיימר, רות וסטהיימר". היום: יום שלישי שלאחר יום כיפורץ המיקום: המיטה של יניב. המצב: יניב עושה ביד. ההפתעה: תוך כדי הגמירה יניב שם לב שהוא מזמזם את השיר של "ברכו את ה´ המבורך". ישמרנו השם.

Yaniv-DC

New member
חחח ../images/Emo13.gif

מישהו יודע להשיב לי, נפלא

Yaniv-DC

New member
לא, חלילה.

אבל תמורת ההסכמה להדריך את הילדים בחג קדוש זה הם נותנים מ´ דולרים לשעה

../images/Emo2.gif נו, מתי אתה מסדר לי עבודה שם?!

גם אמריקאים צעירים וגם לקבל על זה דולרים?... צו צו צו... סבל טהור. אני כל כך מזדהה איתך, יניבי. ליבי הקטן זועק אליך. היה חזק!
ושמור על עצמך.

Liroy25

New member
אוי יניבי...

אין חכם כבעל נסיון, ומי כמוני יודע מה זה שנה ו-8 חודשים ללא סקס... אבל למה לכל הרוחות לערב את אלוהים בכל הסיפור?

נתן.ל

New member
אני באמת לא צריך להיות מעורב ../images/Emo3.gif

אבל לירוי, אתה סוטה
שנה ושמונה????

ישמור השם ../images/Emo70.gif

שנה ושמונה ??? ספינתך נטרפה בלב ים ובכוחות אחרונים הגעת לאי בודד? היית מוקף רק בנשים,רחמנא ליצלן? איך בשם ה´ אפשר לא לקיים יחסי מין שנה ושמונה חודשים ? עשרים חודשים ? במקרה כזה באמת רצוי לערב את אלוהים ולהתפלל " אל מלא רחמים ". אתה יכול לדמיין מה היה קורה לי לו נבצר היה ממני לקיים יחסי מין עשרים חודש ?
צמרמרה אוחזת בי ברגע זה ממש!

EyeSeeYou

New member
רק כדי להראות לך שאין אלוהים

הוא לא התפלל ולא בטיח, ובסוף קיבל נסיך
!

Liroy25

New member
הבהרה קטנה...

זה לא שהיה לי מגע מיני בכלל, היו חרמונים כאלו ואחרים פעם בכמה חודשים, אבל שום דבר שהביא לפורקן המיוחל.

נו באמת..

טוב שלא לגמתם תה עם זרת מורמת אל על!! (כמוני ברגעי משבר). מה הפריע לך לבצע את זממך בגברברים ?! לתפוס אותם בגבריות ולהטיל אותם על המיטה ולבצע בהם מעשה סדום ?!

Liroy25

New member
האמת? כן...

זאת בערך היתה הבעיה...כל האקסים שלי היו כאלה עדינים ושברירים..(עיין ערך" האקס שלך" שזרק אותי כי אני כוחני במיטה)

EyeSeeYou

New member
אם אתה צריך עזרה בלרסן אותו

אני מוכן להצטרף ולעזור..רק תודיעו לי חצי שעה לפני

Liroy25

New member
כן, כמו פיל בחנות חרסינות

אני אוהב אותך בכל מצב שהוא!!

yifat_i

New member
../images/Emo4.gifלמה בן הזוג שלי לא כוחני????

עם האקסית הייתי צריכה להפעיל לחץ מתון כדי לקבל אגרסיביות... איפה הכוח?? האגרסיביות???

למעלה