אבולוציה

SilentMike

New member
מסכים.

הייתי מסכים אפילו יותר בלי ה-"!!!". מי שיש לו ראיות (ולנו יש) לא צריך "!!!".

xianghua

New member
מה הראיה הכי חזקה לדעתך באבולוציה?

הבא אותה לכאן ונתהה על קנקנה. אם לא יהיה בה ממש, הר שגם שאר הראיות נופלות אף הן. דווקא הטענה של התכנון התבוני מבוססת על מחקרים אפירים במעבדה. בניגוד להרבה טענות באבולוציה, שלפיהן היא מתרחשת במשך מליוני שנים.

SilentMike

New member
זה לא עובד ככה.

ענו לך על השטויות שאתה מדקלם כבר בכל פורום מדעי בתפוז ובחצי מה. במקום לדקלם שטויות עדיף שתלך ללמוד את הנושא הזה שאתה מבזבז כל-כך הרבה זמן בלעוות אותו.

squalus

New member
דתיים תמיד מחפשים את החיים הקלים

"מה הראיה הכי חזקה לדעתך באבולוציה? הבא אותה לכאן ונתהה על קנקנה. אם לא יהיה בה ממש, הר שגם שאר הראיות נופלות אף הן." המדע לא עובד ככה. גם היו מביאים לך את הראיה "הכי חזקה" (באיזה סולם זה נמדד?) והיא היתה נפסלת, אז לא, שאר הראיות לא נופלות אף הן. זה לא מגדל קלפים כמו הדת שלכם, שאם מוצאים קלף אחד הכל קורס. אם אתה רוצה ששאר הראיות תיפולנה, אתה צריך לעבור אחת אחד (על כל עשרות אלפי הראיות לאבולוציה) ולהסביר למה. במדע אין קיצורי דרך. עצלנים לא שורדים בעולם המדע, בשביל זה יש דתות, אפשר להסביר הכל ב"אלוהים עשה", ונגמרה העבודה.

xianghua

New member
הפרכות לאבולוציה נמצאו גם נמצאו

כפי שהצגתי כאן-http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2254&MessageId=152562945 אתה יותר ממוזמן לתקנני. בנוסף, מאובנים שלא במקומם נמצאו למכביר, ואיש לא הניד עפעף-http://www.amazon.com/Forbidden-Archeology-Hidden-History-Human/dp/0892132949 אין מה לעשות-האבולוציה היא תיאוריה מופרכת. לבטח לא עובדה...

squalus

New member
אכן, אבולוציה היא לא עובדה

כי במדע אין דבר כזה עובדות. יש תיאוריות הנתמכות ע"י ראיות. ואבולוציה היא התיאוריה הכי מבוססת כיום. לא ברור מה הקשר בין הקישור הראשון שלך להפרכות לאבולוציה. ובטח שלא ברור למה אתה נותן לי קישור לספר מדע בדיוני של בריאתנים. גם אני יכול לתת לך קישורים כאלה מדעיים.

xianghua

New member
ההבדל הוא שהספר הנ'ל נסמך על ממצאים אמיתיים

כפי שתוכל להווכח במו עינך בהרצאה מאלפת זו-http://video.google.com/videoplay?docid=-2895087993533041198# מאות ממצאים שלא במקום. הכל צירוף מקרים? "לא ברור מה הקשר בין הקישור הראשון שלך להפרכות לאבולוציה"-פשוט. המחקר מראה שבזמן של 14.5 מליארד שנה לא יווצר ולו אנזים אחד. מכאן שהאבולוציה מופרכת סטטיסטית.

squalus

New member
לא ברור

למה אתה מביא לי הרצאה של בריאתן. את הקישור שאני הבאתי קראת? "המחקר מראה שבזמן של 14.5 מליארד שנה לא יווצר ולו אנזים אחד." איפה אתה רואה את זה במחקר? אנא פרט את החישובים שלך.

xianghua

New member
כן, קראתי.

לא ראיתי כיצד הם מפרכים את טענת הממצאים הרבים. הנה דוגמא ספציפית-https://www.forbiddenhistory.info/?q=node/93 התשובה הנגדית היא שזה פשוט ממצא יוצא דופן . אך איש אינו יודע להסביר כיצד נוצרה צורת הנעל הנ'ל. בנוגע למחקר הנ'ל-http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15321723 המחקר הראה שנדרשות כ77^10 מוטציות ליצירת האנזים הנ'ל. בחשבון פשוט ב14.5 שנה לא נספיק לכסות מליארדית של המס' הנדרש- Combined with the estimated prevalence of plausible hydropathic patterns (for any fold) and of relevant folds for particular functions, this implies the overall prevalence of sequences performing a specific function by any domain-sized fold may be as low as 1 in 10(77), adding to the body of evidence that functional folds require highly extraordinary sequences

squalus

New member
לא ענית לי על השאלה

דבר ראשון, באמת לא מעניין אותי מה יש לבריאתנים להגיד, או איזה ראיות הם מחליטים לסלף, יש רק נעל אחת בוידאו. לגבי המחקר שהבאת: א. המחקר לא מדבר על יצירת האנזים, הוא מדבר על קיפול החלבון. למה אתה סתם ממציא נתונים. ב. "בחשבון פשוט"? אנא הבא בפנינו את החישובים שלך, אם זה חשבון כזה פשוט.

xianghua

New member
המחקר לקח חלבון קטן של 150 ח'א

ובדק כל כמה רצפים הוא מופיע. תוצאת המחקר היא אחת ל77^10 רצפים\מוטציות. לפי האבולוציה, אנזימים חדשים נוצרים אחת לכמה מליוני שנים. אם נניח מאה מליון שנה להתפתחות אנזים חדש, ונניח אוכולוסיה גדולה של מליארד פרטים, אשר בכל יום מתרחשת לידה מוטציונית פר אורגניזם, נקבל מליארד מוטציות ביום. נכפיל במאה מליון שנה ונקבל רק סביב ה-19^10 מוטציות. שזה ממש כלום לעומת 77^10 נדרשות.

squalus

New member
כל ההנחות שלך שגויות מן היסוד

ולא ברור על מה אתה מבסס אותן. אוכלוסיה של מיליארד היא אוכלוסיה גדולה? רק על גוף האדם יש בסביבות 15^10 חיידקים. חיידקי E.coli מכפילים עצמם כל 20 דקות. כלומר מחיידק אחד בודד, תוך יום אתה יכול לקבל 9^10. רוצה לחשב מחדש עכשיו? שמתי לב שבריאתנים לא מסוגלים לחשוב באופן לא-לינארי.

xianghua

New member
מי דיבר על חיידקים?

דיברתי על רב-תאים. אלפי גנים שונים נוצרו לדעת האבולוציה ברב-תאים.כך שדי בחלבון בודד בכדי להפריך את הטיעון הנ'ל.

squalus

New member
מי דיבר על חיידקים? אתה צוחק עלי?

אתה נותן לי דוגמא של אנזים בטא-לקטמאז ואתה אפילו לא יודע איפה האנזים הזה נמצא? זהו אנזים חיידקי, הוא לא קיים ברב תאיים. אלפי גנים שונים? תביא חישובים לכל אחד בנפרד, אל תסיק מן הפרט אל הכלל. ושוב, העצלנות ודרך החשיבה המאפיינת בריאתנים/דתיים - "די בחלבון בודד בכדי להפריך את הטיעון הנ'ל" לא חמוד, לא די בחלבון בודד להפיל תיאוריה שלמה, אתה צריך לעבוד יותר קשה בשביל זה. אמרתי לך, במדע אין קיצורי דרך. אתה חושב שעם חישוב פשוט שלא מבוסס על כלום, ולא לוקח בחשבון שום משתנים, אתה תפיל את תיאוריה האבולוציה? אתה בטח משוכנע שאתה גאון, אבל אתה למעשה שוטה הכפר. את המדע תשאיר למדענים, את עבודת האלילים אתה יכול לשמור לעצמך.

xianghua

New member
האנזים הנ'ל הוא רק דוגמא סטנדרטית

לפי האבולוציה אלפי חלבונים שונים נוצרו ברב-תאים. למשל, לפי האבולוציה מערכת ההנקה נוצרה ב100 מליון שנה בלבד. מערכת ההנקה כוללת מנגנון ייצור חלב, מנגנון סחיטת חלב, קולטנים המיועדים לאותם מנגנונים, פטמות וחיישני חיכוך לפי העובד, חלבוני הקזאין שבחלב, אתרי חיבור וקישור לכל המנגנונים הנ'ל ועוד. עשרות אם לא מאות חלבונים, שחודשו ב100 מליון שנה בלבד. אז נניח שנדרש כאן רק חלבון בודד באורך ממוצע(חלבון ממוצע מורכב מ400 ח'א).לשם השוואה-האנזים שנבדק בניסוי הוא באורך 150 ח'א, כך שזה ממש כלום. "לא חמוד, לא די בחלבון בודד להפיל תיאוריה שלמה,"-ספר זאת לדוקינס. עיין בספר השען העיוור, פרק שלישי-הצטברות בצעדים קטנים, ותראה שאתה טועה.ולא רק הוא טוען זאת אלא ביולוגים רבים. "אתה חושב שעם חישוב פשוט שלא מבוסס על כלום,"-כאמור, הוא מבוסס מאוד. אלא אם כן אתה קורא למחקר מדעי "כלום" " את המדע תשאיר למדענים, את עבודת האלילים אתה יכול לשמור לעצמך"-same to you.

deathcaster

New member
אילו הייתה לך את התבונה להבין עד כמה

עשית מעצמך צחוק בשרשור פלצת הזה (SAME GOES TO YOUR FEMALE HELL-SPAWN COUNTERPART) היית חופר לעצמך קבר מרוב בושה

למעלה