אוהבים קפה? – דיון פתוח!

barometer

New member
למה זה יקר?

פשוט ,כי אנשים מוכנים לשלם. אני לא יודע באשר לתימחור של בתי הקפה ומה מתח הרווחים שלהם. אבל אני יודע שלקנות שקית קפה לוואצה באיטליה בסופר עולה באיזור היורו ליחידה (שקית של 250 גר) ואף פחות ואני מניח שהם גם יודעים לעשות חשבון איך לא להפסיד. בסופרי מדינתנו המחירים נעים בין 30-40 ש"ח ליחידה ! לקנות אותה כמות ברשתות הגורמה אף יותר. אבל כאמור אנחנו משלמים את המחיר

ilancafe

New member
טעות בידכם בענין המחירים!

אני בדקתי היטב את דברי. 1 יורו לשקית של 250 ג' מקפה איכותי זה לא הגיוני בשום קנה מידה ואני מוכן להעמיד את המוניטין שלי למבחן לטובת הבדיקה. כידוע לכם - יש אינטרנט, יועילו מביני העניין ויודעי המחירים ויוכיחו את דבריהם. הקפה בארץ לא יותר יקר משום מקום באירופה או ארה"ב, לא בשתיה ולא בק"ג, פרט לאיטליה שם ישנו סוג של שוק שונה לחלוטין מכל העולם, אבל גם כך קנה מידה אינו כזה. אספרסו באיטליה בין 0.85 סנט של יורו ל 1.50 יורו, תלוי במקום. קפוצ'ינו בין 1.00 יורו ל 2.00 יורו, וכל זה רק אם עמדתם בבר. כאשר תבקשו לשבת... או הו - זה נהיה פי כמה. במקומות הומי אדם זה יכל להגיע עד פי 10!

barometer

New member
שיטוט מהיר בקואופ בפירנצה

מעלה שקימבו מוכרים 0.5 ק"ג ב 2.59 יורו בעמוד 9 לוואצה בד"כ יותר זול אבל אין לי כח לחפש

ilancafe

New member
אבל זו בדיוק טענתי! ו...לא רלוונטי לדיון פה

הטענה - פרט ל: א. מבצעים מיוחדים. ב. מחירי קפה באיטליה המחירים בארץ דומים מאד. נקודה. הדיון לא היה על התמחור. סליחה שנגררתי לזה. מיתוג - זוכרים? אילן

elil0810

New member
תגובה

הי יפתח וערב טוב בתור בחור צעיר המעוניין להיכנס לתחום הקפה ולהיות זכיין של אחת מהרשתות הגדולות אני מברך על היוזמה ומקווה לצאת נשכר מהדיון בתקווה שאוכל גם לתרום לו.

למעלה